Нумерологія Джулії За — карма за датою народження людини

Сакральна нумерологія Джулії За — це самостійна школа, в якій, крім нумерологічних знань ведеться навчання за такими напрямками, як зцілення родових програм, читання по обличчю (физиогномика), знахарство, хіромантія і іншим.

Чотири принципи сакральної нумерології

Методика Джулії За працює на підставі чотирьох принципів. Якщо вони не дотримуються, то роботу нумеролога можна вважати марною.

Ось ці чотири принципи:

 1. Перший принцип — використання сакральних чисел. Залежно від виду нумерологічного вчення, число буде відрізнятися. Наприклад, в ведичної нумерології це дев’ятка, в Таро — 22 і так далі. Аналізуючи прогнози, нумерологи не маю права виходити за межі цих чисел.
 2. Другий принцип — циклічність в додаванні і вирахуванні чисел. Наприклад, в Таролог число 31 недосвідчені нумерологи розкладають як 3 + 1 = 4, що в корені невірно. Потрібно віднімати: 31 — 22 = 19 і розглядати значення дев’ятнадцятого, а не чотири символи.
 3. Третій принцип — солярні в побудові циклів життя людини. Якщо він народився 16 жовтня 1984 года, то все цикли ведуть відлік не з початку року, а з 16 жовтня.
 4. Четвертий принцип — чітке дотримання інструкції. Якщо ви користуєтеся конкретною методикою, правилам її розрахунку потрібно слідувати від і до, не відступаючи ні на крок. Помилка багатьох новачків — змішувати знання і методики розрахунку різних шкіл.

Резюмуємо: нумеролог для своєї роботи повинен вибрати якусь одну школу і чітко слідувати її методиками рсчёта, не забуваючи про принципи сакральності, циклічності і солярні. Це найголовніше правило.

школи нумерології

Є кілька нумерологічних шкіл. У кожної свої правила і методи розрахунку. При цьому разом вони являють собою єдине ціле. Тому розглядати значення і принципи кожного вчення можна за аналогією з деревом:

 • Західна школа — крона дерева. Цю систему заснував і придумав Піфагор. Розрахунок ведеться за датою народження людини: складається психоматриці, користуючись якою можна проаналізувати психотип і особистість. А ось такого поняття як підсвідомість, в піфагорейської школі не існує.
 • Халдейська школа — це гілки дерева. Аналіз ведеться на підставі повного імені людини: його прізвища, імені та по батькові. Кожна буква відповідає певному числовому значенню. Методи розрахунку цієї школи дозволяють дізнатися бажання людини, розкрити його творчий потенціал і інтелектуальний, передбачити, які випробування чекають на життєвому шляху.
 • Ведична школа — стовбур дерева. Опрацьовує особистість людини дуже глибоко, дозволяє проаналізувати його родові програми, підсвідомість цілком і повністю. Розраховує життєві цикли з різних сфер.
 • Китайська школа — це біосфера, небо над деревом. Методики цієї системи спрямовані на глибоке і повне вивчення людського підсвідомості, самих прихованих його куточків. Проводиться аналіз всіх тонких тел: ментального, ефірного, кармічного і астрального. Можна дізнатися, ким людина була в попередніх реінкарнації.
 • Каббалистическая школа — потужні і сильні корені дерева, найцікавіше нумерологическое напрямок. За допомогою методик цієї школи можна побудувати докладні графіки долі людини, з точністю до дня передбачити якісь події його життя.
 • Школа Таро — це плоди, що ростуть на дереві. Схеми розрахунку допомагають зрозуміти, яким було дитинство людини, чому його душа перед земним втіленням вибрала саме цих батьків. Визначається життєва місія, призначення, з яким він прийшов у світ
 • Астронумерологія — це сяючі над деревом зірки. Знання про все, що пов’язано з кармою: кармічні борги і хвороби, цикли і завдання. Дозволяє зрозуміти, що в житті людини неминуче, а які обставини піддаються коригуванню.
 • Окультна нумерологія — дрібні корінці дерева. Це найрідкісніша школа. При розрахунку можна передбачити долю не тільки окремої людини, але і цілих країн. Дуже добре опрацьовуються попередні втілення і кармічні установки.

Це теоретична частина нумерологічного вчення Джулії По, далі розглянемо практичну.

Карма за датою народження людини

Кожна людина народжується в певний день не випадково — він приходить в світ зі своєю кармою. Залежно від того, відпрацював він її чи ні, формуються завдання його нинішнього втілення.

Діагностика карми по дню народження:

 • Якщо ваш день народження з 1 по 9 число, значить, в попередніх втіленнях ви виконали свої кармічні завдання повністю. Таким людям дуже щастить по життю.
 • З 10 по 19 число — кармічні завдання відпрацьовані на 80%. Найчастіше таким людям протягом життя випадає якесь одне серйозне випробування, яке вони повинні пройти.
 • З 20 по 29 число — завдання відпрацьовані на 60%, потрібно постаратися, щоб виконати місію в нинішньому призначення повністю.
 • З 30 по 31 числа — кармічні завдання майже не відпрацьовані, тому в житті людини багато невдач і труднощів, через які він повинен пройти.

Подивіться відео по темі:

Розглянемо на прикладі деяких кармічних чисел те, що необхідно виконати людині протягом життя, щоб відпрацювати минулі борги:

 • 14 — в минулому втіленні людина жила у владі жадібності, тому йому важливо навчитися задовольнятися тим, що він має зараз.
 • 16 — людина раніше зруйнував чиєсь життя, тому зараз він повинен активно допомагати людям, займатися благодійністю і не давати зайвих порад.
 • 18 — в минулому втіленні людина була брехуном, постійний обман зруйнував його особистість. Бажано знайти застосування своїй уяві в творчих професіях.
 • 20 — в минулому реінкарнації людина нашкодив своєму роду, тому зараз він повинен замолювати гріхи, велика кількість часу приділяти духовному розвитку.
 • 22 — в минулому житті був грубий і немилосердний по відношенню до дітей, можливо були аборти або відмова від дитини після народження. У нинішньому втіленні це може відгукнутися безпліддям. Щоб відпрацювати кармічний борг, бажано взяти під опіку безпритульного, подбати про сироту, стати волонтером в дитячому будинку.

Нумерологія Джулії За дозволяє розібратися в проблемах нинішнього втілення, зрозуміти, де «собака зарита» і відпрацювати кармічні борги повністю.

Ссылка на основную публикацию