Нумерологія чисел: значення цифр і їх характеристика

Нумерологія чисел допомагає дати повну і детальну характеристику особистості. Зрозуміти, в якому напрямку потрібно коректування особистісних якостей. Визначити причини, чому у вашому житті не все складається так, як хотілося б.

Важливо не одна якість, на яке вказують цифри, а кількість цифр в одній клітці нумерологической таблиці (як скласти її, читайте тут). Також має значення зв’язок цифри з рядом стоять в сусідніх клітках. Але значення чисел важливо знати, щоб детально розуміти, що вони несуть.

Одиниця «1»

Нумерологія цифр починається з одиниці. Вона позначає енергію думки, потік інформації, що живе в голові. Одиниця — це ідеї, які приходять, «залітають» в голову. Це ініціативність, здатність самостійно щось придумувати і знаходити єдино правильне рішення.

Одиниця відображає здатність людини співати, кричати, говорити без зайвих роздумів. Людина, у якого одиниць в тесті багато, здатний на ходу придумувати і знаходити рішення.

«Що бачу, те й співаю» — основна характеристика людини, у якого багато одиниць. За умови, що інші цифри цей інформаційний потік не обмежують.

Одна одиниця — людина повільно думає, або вважає за краще не думати зовсім. Багато одиниць (максимум 7) — генератор безлічі ідей, бажань без енергії на їх реалізацію, суєта.

Двійка «2»

Двійка — щільна енергія. Фізична, м’язова. Вона характеризує такі якості особистості, як напруга, активність, енергія, агресія. Людина з великою кількістю двійок не може і не вміє сидіти на місці. Він здатний впливати на інших людей, маніпулювати і керувати ним, змушувати.

Двійка відображає схильність до творення і руйнування. Також цей вислів сексуальної енергії у чоловіків і жінок.

Мало двійок — людина швидко втомлюється, у нього майже відсутня фізична енергія. Багато двійок (максимум 9) — робить все за себе і за всіх, виконує суспільно корисну роботу, йому важко жити.

Трійка «3»

Трійка висловлює власний простір людини, його правила і звички, захоплення і стиль життя, знання і хобі, інформацію і навички. Це здатність логічно мислити, а також ставлення до грошей і матеріального світу.

Немає трійок — людина підлаштовується під середовище проживання, в якій знаходиться, вбирає її звички і спосіб життя, слід її правилами і установкам. Багато трійок — жадібні, господарські, скупі люди, які віддають перевагу отримувати щось за рахунок інших, а не намагатися самостійно.

Важливо розуміти, що значення цифр в нумерології неоднозначно. Ми наводимо приклади крайнощів. Якщо ваші особисті показники десь посередині, турбуватися нема про що.

Четвірка «4»

Четвірка — це почуття обов’язку, відповідальності. Це прямолінійність і чесність, внутрішня дисципліна і порядок.

Багато четвірок — людина до роздратування правильний, намагається переробити всіх і вся, змусити слідувати вірним (з його точки зору) нормам і правилам. Немає четвірок — безконтрольний, діє невпопад, не враховує чужих інтересів. Існують тільки його власні правила, а на суспільні норми і мораль — плювати

П’ятірка «5»

П’ятірка — якість любові. Вона відображає чуттєвість, здатність розуміти людей, висловлювати свої почуття і емоції. Відповідає за артистизм, театральність, манірність, творчі навички і здатність гармонізувати простір навколо себе.

Також п’ятірка — це сексапільність, привабливість для протилежної статі.

Немає п’ятірок — людина не вміє говорити і зізнаватися у своїх почуттях, або проявляє емоції неадекватно. Може закохатися, але об’єкт зітхань ніколи про це не дізнається.

Багато п’ятірок — дуже ранимий, уразливий, постійно підозрює оточуючих у відсутності любові до себе. Сильно розвинена емоційність, любить привертати до себе увагу, прискіпливий до зовнішнього вигляду.

Шістка «6»

За вміння збирати, систематизувати і використовувати знання відповідає шістка. Вона відображає здатність вирішувати завдання, що з’являються на життєвому шляху.

Багато шісток — людина дуже глибокий, його можна постійно дізнаватися в чомусь новому, але ніколи не зрозуміти всіх граней особистості до кінця. Відданий одному своїй справі (професії) все життя, віддається роботі повністю.

Немає шісток — відсутня здатність до концентрації. Людини в процесі виконання якоїсь справи постійно відволікають зовнішні обставини.

Сімка «7»

Сімка відображає стан душі, відповідає в основному за інтуїцію, «шосте відчуття», здатність передчувати. Це дар, який дозволяє передбачати, чим закінчаться ті чи інші події в житті.

Немає сімок — інтуїція є, але захована глибоко всередині. Вона проявляється в стані сильного емоційного напруження — страху. У звичайному житті людина передчувати що або не здатний.

Багато сімок — у людини дар передбачення. Він здатний буквально читати думки. Відчуває інших людей навіть на відстані, може зрозуміти, що його близькій людині погано, навіть якщо той знаходиться на іншому кінці планети.

Документальний фільм, про те, як цифри впливають на життя людей, дивіться у відео:

Вісімка «8»

Вісімка — саме «фартовий» якість. Вона показує, наскільки людина щасливий, як і в яких масштабах йому щастить по життю. Відповідає за везіння.

Немає вісімок — на везіння розраховувати не доводиться. Людина звикла досягати всього власним розумом, докладати зусиль для досягнення будь-яких цілей. Це не погано, тому що він розуміє — розраховувати можна тільки на себе. Він ніколи не діє навмання.

Багато вісімок в тесті — людина везунчик. Йому все дається легко, без зусиль. Те, що інші отримують доклав колосальних зусиль, він отримує просто так, немов за помахом чарівної палички.

Дев’ятка «9»

Дев’ятка відображає такі якості особистості, як гнучкість, хитрість, поступливість, навіть спритність. Це розуміння кінцевої мети. Якщо воно є — людина буде правильно себе вести в даних йому умовах, ідеально підлаштується під ситуацію.

Мало дев’яток — вищезгаданих якостей не вистачає. Людина повільно реагує, упертий, часто не досягає поставлених цілей, конфліктний.

Багато дев’яток — людина-гравець. Він хитрий, виверткий, умілий маніпулятор.

Таке значення чисел в нумерології. Але не забувайте, що для більш точної характеристики особистості потрібно розглядати таблицю в цілому, вивчати, як розташовані цифри в шпальтах, по діагоналях.

Ссылка на основную публикацию