Ножиці для стрижки волосся

При створенні будь-якої стрижки потрібні різні інструменти. Перукарські ножиці є важливим приладом для цієї роботи. Різниться кілька варіантів ножиць, які діляться на 3 групи: прямі, Прапорцевим, філірувальні. Для роботи всім перукарям потрібно різноманітність приладів.

прямі ножиці

Професійні ножиці можуть бути прямими. Вони оснащені ріжучої крайкою, ширина якої — 1 мм. Звичайна заточка здійснюється з кутом 50 градусів. Якщо цей показник більше, на полотнах буде мікронасічка. Якщо її немає, то ножиці рубають волосся, а не ріжуть. Прилади з мікронасічкою відмінно підходять для окантовки.

Такі виробники, як Juguar, Tokosha, Kedake виробляють перукарські ножиці для стрижки з конвекційної заточуванням лез. Вони мають опуклу форму і ідеально роблять точний зріз. Конвекційна заточка буває прямий, зігнутої, шаблевидної.


Ножиці для стрижки волосся бувають класичними і ергономічними. Ця класифікація по дизайну. Багато майстрів вибирають перший вид, оскільки він звичний. А ось для зручності бажано вибрати другий варіант приладу.

Філіровочной вид ножиць

У створенні стрижок застосовуються філірувальні перукарські ножиці. З їх допомогою можна створювати природні зрізи. У них присутня 2 леза. Філіровочні прилади мають в основі менші зубчики, через що виконується «закусиваніе» локонів під час стрижки.

Філіровочні перукарські ножиці діляться на кілька видів залежно від зубців. Які краще вибрати, кожен майстер вирішує сам, але для повноцінної роботи майстра потрібно набір інструментів. Є двосторонні перукарські ножиці, оскільки вони видаляють менше волосся. Зубчики таких інструментів бувають прямими й дугоподібними.


Японський виробник KAI виготовляє якісні прилади Wasabi з прямими зубцями. Також у нього є дорогим обладнанням Kasho, у якого дугоподібні зубці. Подібні перукарські ножиці випускають компанії Jaguar і Tondeo.

Прапорцевим прилади

Ці перукарські ножиці вважаються універсальними, оскільки вони призначені для стрижки та филировки. Прилад представлений у вигляді полотна, у якого є суцільні зуби.

На одне полотно надівається насадка з малюнком. Виходить, що, працюючи з таким інструментом, можна зробити різноманітні види пасом.

Гарячі ножиці

Перукарні професійні ножиці можуть бути гарячого виду. В цьому випадку вийде зробити не тільки привабливу стрижку, а й збагатити волосся лікувальну дію. Регулярні процедури дозволяють зробити локони блискучими і міцними. Також вони усувають проблему посічених кінчиків.

Процедуру корисно виконувати жінкам, які часто відвідують солярій або басейн. Вона потрібна при частому використанні фена, термощіпцов, а також при частому фарбуванні. Термін «гарячі ножиці» став використовуватися в Росії в 2003 році, і тоді фірма Jaguar створила перший вид приладів.

Такі ножиці для обробки волосся стали дуже популярні. Зараз це один з інструментів, що дозволяє встановлювати температуру оброблюваних пасом. Використовувати обладнання можна з сухими і вологими волоссям. А технологія роботи аналогічна роботі зі звичайними приладами.

До переваг термостріжкі відноситься оплавлення зрізу, через якого не видаляються потрібні речовини. В результаті волосся стають міцними і привабливими, адже вони стають об’ємними. Протягом 2 місяців після процедури локони захищені від шкідливих оточуючих впливів. Готова зачіска буде радувати довгий час.

Майстер встановлює температуру, яка підходить для конкретної людини. На це впливає тип локонів. Нагрівання виконується в ріжучих полотнах, а інструмент не змінює свою температуру.


Необхідно, щоб робота була виконана якісно, ??а це зробити може тільки майстер. Він підбере під ваш тип пасом конкретні інструменти і потрібні температури. З непрофесійним використанням інструментів можна завдати своєму здоров’ю шкоду. Можлива поява опіків або випадання локонів.

особливості вибору

Які прилади краще вибрати? Дізнатися це можна після ознайомлення з основними правилами і характеристиками інструментів.

 • Важливо, щоб інструменти були зручними в роботі. Тому при покупці їх необхідно потримати в руках. Вони не повинні здавлювати руку або бути занадто важкими. Їх навантаження повинна бути на всі пальці. За формою інструменти бувають усунутими, напівзміщеними і симетричними. Форму потрібно вибрати індивідуально: один може вибрати зміщені, а інший — симетричні. При першому виборі необхідно потримати в руках кілька інструментів. Так буде легше визначитися, які купити ножиці. Ще вони бувають з хвостиками, які фіксують мізинець.
 • Щоб вибрати якісну модель, необхідно орієнтуватися на матеріал. Бажано купувати нержавійку або титан. Також потрібно дивитися на гостроту. Якщо ножиці дуже просто розрізають вату, то вони є гострими. Перед придбанням варто спробувати обрізати штучну пасмо. Виконувати заточку бажано в майстернях, адже самостійне втручання може пошкодити волосся. Матеріал ручок теж має велике значення. Це особливо важливо для алергіків. Щоб не з’явилися мозолі і алергія, кільця повинні бути на основі якісної вставки. Це дозволить вибрати надійний інструмент.
 • При розкритті приладу повинно бути відсутнім зайве опір. Під час роботи з ними буде легко працювати. Рекомендується придбати інструмент з гвинтом, щоб було простіше працювати. Ножиці мають відмінність по довжині: середній параметр — 19 см.
 • Купувати ножиці потрібно в спеціальному магазині, де даються консультації по використанню і виконуються гарантійні зобов’язання. Не потрібно купувати дешеві вироби, адже навіть при домашньому використанні вони прослужать недовго. Надійні моделі коштують вище 5 доларів.
 • До інструменту має йти в комплекті масло, яке використовується для обробки. Якщо його немає, то можна придбати окремо. Надійні ножиці оснащені антикорозійним захистом. Під час використання воно стирається, тому необхідно не допускати взаємодії інструментів з водою та іншими рідинами. Після процедури їх слід витерти і покласти в футляр для захисту від взаємодії з іншими предметами. Потрібно пам’ятати, що трохи пошкоджені ножиці для стрижки не зможуть нормально виконувати зачіски. Не варто їх використовувати для сторонніх робіт.

Правила якісної стрижки

Щоб стрижка була привабливою, необхідно дотримуватися елементарних правил.

 • Необхідно вибрати перевіреного майстра. Енергетика під час роботи повинна бути сприятливою, адже це впливає на результат. Від віку залежить вплив майстра.
 • Бажано, щоб майстер був однієї статі з клієнтом. Від цього теж залежить енергетика.
 • Не варто самостійно проводити цю роботи. Адже так стрижка може не вийти, тим більше що в цьому випадку людина собі шкодить.
 • Для поліпшення росту волосся необхідно вибирати день стрижки при повному Місяці. Якщо ж хочеться змінити певні властивості, то варто відвідувати салон при спадною Місяці.
 • Є прикмета, що після стрижки волосся не варто кидати в воду, щоб вони були здоровими до старості.
 • Є дні, коли за місячним календарем стригтися небажано, адже так можна завдати шкоди своєму здоров’ю.
 • Дуже важливо визначити сприятливий день тижня для стрижки.
 • Дата стрижки повинна поєднуватися з днем ??народження.
 • Якість роботи залежить від положення Місяця, тому орієнтуватися потрібно на спеціальний календар.

Тільки коли дотримуються всі правила, стрижка принесе користь. Від обраних інструментів і засобів теж залежить зачіска. Не менш важливим критерієм привабливою зачіски є догляд за локонами. Він повинен проходити регулярно з використанням лікарських засобів. Тоді волосся будуть охайними, а з якісними ножицями можна буде зробити привабливу стрижку.

Ссылка на основную публикацию