Новікомбанк — вклади фізичних осіб 2017

В даний час діють різні процентні ставки за вкладами в банках Краснодара та інших міст Російської Федерації. Щоб не помилитися і вибрати депозитний продукт з максимальною прибутковістю, фізичним особам необхідно провести моніторинг фінансового ринку. Приділити увагу слід і умов, на яких банки приймають до розміщення грошові кошти. Якщо росіяни хочуть захистити свої заощадження від можливих ризиків і отримати з них максимальний дохід, їм слід звернути увагу на вклади Новікомбанка.

«Новорічний»

У 2017 році цей внесок фізичні особи можуть оформити тільки в російських рублях. При відкритті програми їм слід внести на депозитний рахунок мінімальний внесок, який зафіксований в розмірі 10 000 рублів. По вкладу діє досить висока процентна ставка в розмірі 8,50% річних. Щомісяця проводиться нарахування процентного доходу, так само як за вкладами СаровБізнесБанка, який перекладається на карткові або поточні рахунки клієнтів. Термін дії депозиту складає 181 день.

«Капітал»

Цей внесок Новікомбанка російські громадяни можуть оформити як у вітчизняній, так і в іноземній валюті. Від фізичних осіб приймаються до розміщення кошти на різні терміни (встановлені в діапазоні від 31 до 732 днів). Мінімальна сума вкладень встановлена ??в розмірі 1 000 рублів, 300 євро / американських доларів. По вкладу діють наступні процентні ставки: в рублях — 7,80% -8,70%, у валюті — 0,20% -0,40% річних. Процентний дохід нараховується в кінці терміну, після чого переводиться на зазначений у договорі рахунок фізичної особи, так само як за вкладами у банку Юніаструм.

Порада: якщо вкладники є зарплатними клієнтами Новікомбанка, то вони можуть розраховувати на отримання бонусу. До діючої по їх депозиту базової ставки додається 0,10%.

«Premium Капітал»

Цей внесок Новікомбанка призначений для людей, які мають великі суми заощаджень і хочуть отримати з них максимальний дохід. За даною депозитною програмою встановлені наступні умови:

  • до розміщення приймаються російські рублі, євро і американські долари;
  • термін дії вкладу встановлений в діапазоні від 91 до 732 днів;
  • стартова сума, необхідна для розміщення, зафіксована в розмірі 5 000 000 рублів, 100 000 євро / доларів;
  • по депозиту застосовуються процентні ставки: в рублях — 8,00% -8,85%, у валюті — 0,30% -1,75% річних;
  • за програмою передбачені автоматична пролонгація, необмежене поповнення;
  • всім клієнтам Новікомбанк безкоштовно оформляє і обслуговує картки класу Голд і Платинум.

«Зріст»

Цей внесок Новікомбанка оформляється в 2017 році в рублях, євро і американських доларах. Термін дії депозитної програми встановлений в діапазоні від 61 до 400 днів. По вкладу діють процентні ставки: в рублях — 7,90% -8,20%, у валюті — 0,20% -0,35%. Мінімальна сума вкладу встановлена ??в розмірі 1 000 рублів, 300 євро / доларів. Процентний дохід може підлягати щомісячної капіталізації або висновку на окремі рахунки фізичних осіб. За програмою передбачена автоматична пролонгація і внесення додаткових платежів. Для зарплатних клієнтів фінансова установа підготувало бонус у вигляді збільшення базової процентної ставки на 0,10%.

«Premium Рост»

За цим вкладом встановлені одні з найвищих відсоткових ставок: в рублях — 8,05% -8,50%, у валюті — 0,80% -1,50% річних. Фізичні особи в 2017 році можуть розміщувати на депозитних рахунках кошти у вітчизняній і зарубіжній валюті: від 5 000 000 рублів, від 100 000 доларів / євро. Термін дії програми коливається в діапазоні 91-400 днів. Процентний дохід нараховується щомісяця, після чого капіталізується або виплачується клієнтам, так само як за вкладами банку ОТП для фізичних осіб. За програмою передбачені автоматичне продовження договору, поповнення, безкоштовний випуск та обслуговування карток класу Платинум і Голд.

«Комфорт»

Новікомбанк пропонує цей внесок фізичним особам, у яких є на руках заощадження в сумі від 20 000 рублів, 300 євро або доларів. Термін розміщення коштів — 181 або 366 днів. Процентні ставки встановлені в розмірах: у рублях — 6,00% -8,00%, у валюті — 0,10% -0,20%. Дохід нараховується щомісячно, після чого переводиться на карткові або поточні рахунки вкладників або капіталізується. Фізичним особам дозволено проводити видаткові операції, вносити додаткові платежі, продовжувати договори.

«Premium Комфорт»

Ця пропозиція Новікомбанка підходить забезпеченим категоріям громадян. У 2017 році до розміщення приймаються кошти: від 2 500 000 до російських рублях і від 50 000 євро / доларів / швейцарських франків / англійських фунтів стерлінгів. По депозиту встановлено такі ставки: в рублях — 7,00% -8,10%, у валюті — 0,40% -0,80% річних. Процентний дохід нараховується один раз на місяць (капіталізується або виплачується), можна робити поповнення, частково виводити кошти, автоматично пролонгувати договори, так само як за вкладами НБД банку.

Карта «NOVIKOMCARD»

Фізичним особам в 2017 році Новікомбанк пропонує цю безстрокову програму (в рублях), по якій відсутні будь-які обмеження. Мінімальна сума початкового внеску не встановлена, процентна ставка досягає 7,00% річних, дохід нараховується щомісячно, після чого капіталізується. Передбачені поповнення, часткове виведення коштів без втрати відсотків.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Діючі в 2017 році вклади фізичних осіб можуть оформити в будь-якому відділенні Новікомбанка. Попередньо їм слід більш детально вивчити умови, що можна зробити на офіційному сайті фінустанови.

Ссылка на основную публикацию