Нові МФО, що видають позику онлайн на карту

Мікрофінансові організації займаються видачею кредитів готівкою або на картку без ретельної перевірки платоспроможності клієнта на порівняно короткий термін і з високою процентною ставкою. Незважаючи на останній факт, їхні послуги дуже актуальні для населення, так як позика оформляють швидко, навіть з поганою кредитною історією, не вимагають довідку з місця роботи або підтвердження доходів. Нові МФО, що дають кредит онлайн на карту, стають дедалі популярнішими. Якщо вибрати компанію з найбільш прийнятними умовами і докласти всіх зусиль для швидкого повернення боргу, отримати гроші в борг вийде з невеликими втратами.

Як працюють МФО?

Жорсткість вимог банків до позичальників сприяло їх перетоку з банківського сектора в мікрофінансові організації. За останній рік дещо знизився рівень економічної активності середнього і малого бізнесу, що зменшило динаміку попиту на мікрофінансування юридичних осіб та ВП. Але в той же час збільшився відсоток оформлення мікропозик фізичним особам, а також середня сума кредиту (за даними Банку Росії, портфель мікропозик збільшився на 22,7%). Найбільш затребуваними є кредити на термін до 1 місяця і на суму до 30 тис. Руб.

Нові МФО надають швидкі позики онлайн на карту без перевірки кредитної історії, платоспроможності клієнта, з’ясування цільового призначення взятих в борг грошей, довідок, поручительства, застави, але під високі відсотки. Потрібно всього лише заповнити онлайн-заявку і вказати мінімум даних. Останнім часом все частіше клієнти вибирають саме ті мікрофінансові організації, які оформляють кредити онлайн на карту. Для багатьох це більш зручний спосіб отримання позикових коштів. Отримати гроші в борг можна на карту Visa і Mastercard, через систему грошових переказів і платежів (позики через систему переказів Сontact, Qiwi, Яндекс.Деньги і т.д.).

Для отримання мікропозик онлайн на карту потрібно:

  • надати мінімальний пакет даних, заповнивши онлайн-форму;
  • почекати 10-15 хвилин, отримати схвалення;
  • вказати спосіб отримання грошей.

Нові мікрофінансові організації з виплатою позики на карту

В економічній сфері з’явилося чимало нових мікрофінансових організацій з різними умовами отримання кредитів. Кожен клієнт зможе вибрати найбільш прийнятний для себе варіант.

Язайму

Компанія внесена до Державного реєстру мікрофінансових організацій в травні 2015 г. За час роботи було оформлено понад 39 млн. Позик, близько 200 тис. Клієнтів звернулися в МФО повторно. Компанія дає можливість отримати до 50 тис. Руб. на карту протягом 15 хвилин. Але кредит більше 7500 руб. доступний тільки після другого звернення. Довідок, поручителів, передоплати не потрібно. Максимальний термін повернення позики — 20 днів. Процедура оформлення кредиту полягає в укладенні договору через інтернет (як підпис використовують цифровий код, який був надісланий на телефон у вигляді СМС. Процентна ставка залежить від суми і коливається від 1,8% до 2,4% в день.

Базовий список вимог:

  • вік від 23 до 60 років;
  • постійне місце роботи;
  • відсутність судимості, справ і виробництв в ФССП;
  • громадянство РФ, прописка, діючий паспорт;
  • відкрита банківська карта.

Порада: перед оформленням заявки на кредит онлайн в мікрофінансової організації потрібно уважно вивчити умови його видачі (не тільки на головній сторінці сайту), уточнити розмір пені за прострочення погашення.

Mzaem

МФО здійснює грошові перекази на карту або через платіжні системи. Максимальна сума кредиту — 7000 руб. на 14 днів. Для оформлення мікропозик потрібно заповнити спеціальну форму на сайті і вказати дані: стать, прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, спосіб отримання боргу, регіон, місто. Є вимоги до позичальника в плані віку — кредит дають особам від 21 до 72 років. Відсоткова ставка — 28% на весь термін видачі кредиту. Погасити борг можна в будь-який час декількома способами (онлайн на банківську карту, через термінал, зробивши грошовий переказ, в офісі компанії).

Лови Позика

Мікрофінансових організація працює з 2015 р З її допомогою можна оформити позику на суму до 15 тис. Руб. на 24 дня. Процентна ставка становить 1,7% в день. Зручно, що на сайті є онлайн-калькулятор, який допоможе наперед прорахувати суму відсотків. Отримати гроші на розрахунковий рахунок, карту, через систему грошових переказів (Золота корона, CONTACT), електронний гаманець реально вже через 15 хвилин після оформлення заявки. Надати знадобиться тільки паспортні та контактні дані. При несвоєчасному погашенні клієнт повинен буде платити пеню з розрахунку 20% річних. Щоб уникнути цього, є можливість продовжити термін погашення (оплата 1% від суми заборгованості в день). Оформити кредит на карту в Україні не вийде. Є багато інших нових МФО: Віва Гроші, МангоФінанс, маністи і ін.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Мікрофінансові організації зайняли досить міцну позицію у фінансовому секторі і можуть скласти гідну конкуренцію деяким банкам, незважаючи на більш високу процентну ставку. Головними перевагами, які залучають клієнтів в МФО, є оперативність видачі позики, короткий перелік вимог. Деякі навіть оформляють кредит пенсіонерам старше 65 років. Багато компаній можуть перевести кредит прямо на карту в будь-який час доби. Для цього потрібно всього лише оформити онлайн-заявку і вказати спосіб отримання грошей. Якщо вибрати найбільш вигідну для себе процентну ставку і вчасно повернути борг, співпраця з мікрофінансовими організаціями може стати гідним варіантом виходу зі складної фінансової ситуації.

Ссылка на основную публикацию