Нові ідеї для бізнесу 2016

Нові ідеї для малого бізнесу з нуля в 2016 році

Сучасне суспільство продовжує динамічно розвиватися, породжуючи постійний попит на певні товари та послуги. Стверджувати, що всі ринкові ніші зайняті і сучасному бізнесу не залишилося напрямків для розвитку, помилково. І в мегаполісі, і маленькому місті існує велика кількість напрямків, реалізація яких буде користуватися попитом і приносити дохід. Головне — знайти нову ідею.

Як правильно вибрати нову ідею для розвитку бізнесу з нуля:

 1. визначити цільову аудиторію;
 2. розробити гіпотезу про те, як поліпшити те, чим цільова аудиторія займається;
 3. розглянути нові або вдосконалювати чинні спрямування;
 4. оцінити діяльність конкурентів;
 5. вибрати оптимальний варіант і перейти до написання бізнес-плану.

Порада: при пошуку нової ідеї для бізнесу краще вибирати ту нішу, в якій ви добре розбираєтеся. Також варто оцінити актуальність для обраного регіону.

Багатьом підприємцям сьогодні вдалося домогтися успіху завдяки втіленню кардинально нових бізнес-ідей з нуля, продажу новинок для обраної цільової аудиторії. З одного боку, такі варіанти вигідні, так як не мають конкурентів. Але, з іншого боку, складно оцінити реакцію споживача на виникнення кардинально нового товару / послуги, до до того ж необхідні великі витрати на рекламу.

Найбільшим попитом серед сферами малого бізнесу в 2016 році можна назвати:

 1. Роздрібна торгівля. Продаж продуктів харчування буде затребувана завжди. Купувати молоко, хліб, овочі і м’ясо люди будуть навіть в самий суворий криза. Не здають своїх позицій магазини одягу, меблів і побутової техніки.
 2. Не відстають і інтернет-магазини, служби доставки. Сьогодні в шаленому ритмі кожна людина бажає заощадити час, вибрати необхідне, не виходячи з дому, і швидко отримати своє замовлення. На відміну від європейських і американських країн, в Росії така сфера ще не до кінця насичена і вказує на великі перспективи.
 3. Розвиток і дошкільне виховання дітей. Багатьом батькам довелося зіткнутися з чергою в дитячий сад або з необхідністю шукати додаткові джерела знань, розвитку для свого чада. Тому приватні дитячі садки, центри, ігрові кімнати, няні, психологи і розвиваючі групи будуть користуватися попитом практично скрізь. Відкрити свій бізнес в маленькому місті і в мегаполісі буде дуже вигідно. До того ж на свою дитину ніхто не бажає заощаджувати і намагається забезпечити його всім найкращим.
 4. За останнє десятиліття людство змінило і переглянуло свій спосіб життя, бажаючи зробити його здоровим і повноцінним. У зв’язку з цим зріс попит на фітнес-центри, тренажерні зали, уроки аеробіки, йоги та танців.
 5. У великих містах з збільшенням ступеня зайнятості городян все менше часу залишається на приготування їжі. Саме тому більшість закладів громадського харчування просто не залишається порожніми. Причому кожен ціновий сегмент знаходить свого покупця — і елітні ресторани, і звичайні закусочні.
 6. Салонний бізнес. Кожна людина бажає виглядати чарівно. Тому послуги стилістів, перукарів, косметологів користуються великим попитом.
 7. Індустрія розваг. «Хліба і видовищ» люди вимагали в усі часи, тому різні розважальні центри, клуби як для дорослих, так і для дітей втрачають своєї актуальності.
 8. Надання монтажних, будівельних і ремонтних робіт.

Незважаючи на статистичні дані, успіх реалізації нового проекту буде залежати і від самого підприємця, докладених зусиль, вміння приймати оперативні конструктивні рішення і слідувати «в ногу з часом».

В історії існує чимало випадків, коли незвичайні і навіть абсурдні ідеї приносили великий дохід його засновнику з нуля. Тому будь-які нові бізнес-ідеї можуть стати затребуваними і популярними.

Нові бізнес-ідеї в Росії в 2016 році

Як вже говорилося, організувати кращий проект виходить в сфері, в якій підприємець орієнтується і може передбачити реакцію на появу продукту / послуги на споживчому ринку. Але щороку фахівці складають рейтинг затребуваних і прибуткових нових ідей в Росії, які вам можуть стати в нагоді.

Так як орієнтація спрямована на малий бізнес, розглянемо нові бізнес-ідеї, які не вимагають наявності олігархічного капіталу.

Освітні курси онлайн

У сучасному суспільстві на тлі динамічного розвитку ринку праці збільшуються вимоги до профільної освіти. Багато потребують отримання нових навичок і знань. При цьому відзначається тенденція зростання не звичних курсів та тренінгів, а навчання в режимі онлайн. Завдяки новим технологіям, давати уроки можна в мережі в зручний час для себе і навчає. Головне — надавати дійсно затребувані уроки (іноземна мова, IT-технології, бізнес-тренінги, підготовка до вступу у вищі навчальні заклади, косметологія і ін.).

При реалізації даної бізнес-ідеї з нуля головна складність — підібрати кваліфікований персонал, так як від їх професіоналізму, пунктуальності, вміння подачі матеріалу залежить кількість клієнтів. Головною мотивацією співробітників в такому випадку є зарплата. Фонд оплати праці та буде в даному бізнесі основний інвестицією. Також стартовий капітал потрібен для реклами.

Основні показники для реалізації навчальних курсів в 2016 році з нуля:

 • стартовий капітал — 2-4 тис. дол. (витрати потрібні для оренди приміщення, придбання техніки, реклами і оплати праці персоналу);
 • приблизний термін окупності нової бізнес-ідеї: 1-2 роки;
 • труднощі реалізації — необхідність в кваліфікованих кадрах;
 • час на організацію нової бізнес-ідеї — 1-3 місяці;
 • наявність спеціальних знань — орієнтація в обраній ніші.

Для вивчення ніші можна почати з організації курсів від свого імені в режимі онлайн. Таким чином, не потрібні витрати на оренду офісу та оплату праці.

Вузькоспеціалізовані інтернет-магазини

Згідно зі статистичними даними Всеросійського центру вивчення громадської думки, 70% росіян віком від 18 років постійно користуються інтернетом, при цьому кількість щоденних користувачів в 2016 році становить 53%. З 2006 року даний показник збільшився в десять разів.

Багато з них постійно купують нові речі в інтернеті. Тільки уявіть — які перспективи відкриваються, з огляду на відсутність обмежень в географічних рамках. Вести торговельну діяльність можна в цілодобовому режимі, а додавати нові товари за кілька хвилин.

Навіть під час кризи обсяги інтернет-комерції продовжують рости. Єдиний нюанс — початківцям при виборі нової бізнес-ідеї рекомендується орієнтуватися на вузьку нішу. Як показує практика, бажаючі охопити відразу кілька напрямків, так і не знаходять свого клієнта і змушені закриватися вже через 1-2 роки. Рекомендується почати з 2-3 категорій товару, забезпечити якісний і максимально широкий асортимент за вигідними хорошими цінами, потім поступово розширюватися.

Для ведення діяльності потрібна реєстрація в податкових органах. Бізнесмен може отримати статус індивідуального підприємця або зареєструвати ТОВ самостійно.

Приблизний фінансовий план реалізації бізнес-ідеї по відкриттю вузькоспеціалізованого інтернет-магазину в 2016 році з нуля:

 • що потрібно на старті: запуск сайту з описом запропонованих товарів, закупівля першої партії продукції (залежить від вартості одиниці);
 • стартові інвестиції — від 500 дол .;
 • окупність проекту — півроку;
 • час на реалізацію плану — 2-4 тижні;
 • наявність спеціальних навичок — не потрібно.

Бізнес ідеї 2016 через США (Америки)

США без перебільшень можна вважати генератором ідей для бізнесу. Нові напрямки, які відрізняються не тільки попитом, але і креативом, неординарністю, приходять до нас з Америки. Єдиний нюанс — рівень життя, заробітна плата і навіть сприйняття населення нашої країни і США кардинально різні. Тому не кожна нова бізнес-ідея, яка користується успіхом у США, може стати прибутковою в Росії. Розглянемо кілька актуальних нових ідей для нашого регіону.

Доставка їжі

Доставка різних страв на замовлення ще не користується величезним попитом в Росії в 2016 році, в той час як в країнах Європи і Америки це стало звичкою для середньостатистичного громадянина. Дана бізнес-ідея вже працює в великих містах Росії, але на недостатньому рівні, тому можливостей для розвитку з нуля дуже багато. Можна охопити тільки один сегмент (наприклад, суші або індійську кухню) і організувати доставку в багатьох містах. Можна, навпаки, охопити один місто і пропонувати різноманітне меню.

При реалізації даної бізнес-ідеї необхідно виділити фінанси на рекламу, особливо в перший час. Також необхідна реєстрація в контролюючих органах. Дешевше і швидше вибрати індивідуального підприємця в якості організаційно-правової форми, пакет документів для оформлення ІП в 2016 році мінімальний, а на процес оформлення не втече більше 5 робочих днів.

Порада: обробку та прийом замовлень можна організувати в телефонному режимі або онлайн шляхом створення свого сайту. Щоб заощадити на оренді кухні і персоналу, готову їжу можна брати в ресторані або кафе, попередньо уклавши договір про співпрацю.

Розрахунки для організації нової бізнес-ідеї на доставці їжі в 2016 році:

 • розмір стартового капіталу — від 70 тис. руб. (Оплата кур’єра і створення сайту). Щоб мінімізувати ці витрати, можна обмежитися роздачею листівок в місцях скупчення потенційних клієнтів і створенням групи в соціальних мережах;
 • для старту потрібно створити сайт і домовитися з постачальником страв (заклади громадського харчування);
 • термін окупності — близько 6 місяців;
 • час на організацію бізнесу — 3-4 тижні.

Кафе-конструктор

Як часто ви приходили в кафе, але не могли знайти в меню саме те, чого на даний момент найбільше хотілося? У США давно впоралися з такою проблемою. У меню ви не побачите назв стандартних страв (та й нестандартних також). Там вказані тільки інгредієнти, поєднувати які можна так, як завгодно клієнту. Здійснивши замовлення, кухар перейде до втілення бажань клієнта. М’ясо в шоколадному соусі, пиріг з креветками і багато іншого тепер не фантазія. У найкоротші терміни відвідувач кафе-конструктора побачить бажане у себе на тарілці.

На здійснення цієї нової для Росії бізнес-ідеї потрібні чималі інвестиції, а й прибуток може бути значною.

 • розмір стартового капіталу — від 500 тис. руб. (Оренда площі, наймання персоналу, закупівля продуктів).
 • термін окупності — 1-1,5 року;
 • час на організацію бізнесу — 2-3 місяці;
 • наявність спеціальних знань — не потрібно.

Бізнес-ідеї 2016 інтернеті

Інтернет бізнес розвивається поряд з офлайні. Щорічно на ньому діють нові правила і нові тенденції розвитку. Існують бізнес-ідеї, які вимагають невеликого стартового капіталу. Але якщо ви бажаєте отримувати більший прибуток, готуйтеся не тільки витратити «свої кровні», а й побудувати грамотний план і стратегію розвитку на найближчий час.

арбітраж трафіку

Вам необхідно купити цільову аудиторію і спрямувати її на послугу / товар, за яку вони готові платити.

Даний напрямок вимагає ретельної обробки і аналізу даних. Потрібно вивчати джерела трафіку, формувати чорні списки, відмовлятися від майданчиків з низькою конверсією і багато іншого. Новачкові дані вимоги можу здатися незрозумілими, але, якщо витратити час на вивчення даного нового аспекту, бізнес на арбітражі трафіку буде простіше, ніж розведення каліфорнійських черв’яків в домашніх умовах.

Створення мобільних додатків

Згідно зі статистичними даними, більше 12 млн. Користувачів заходять в інтернет з мобільних пристроїв. Це приблизно 10% від загального числа користувачів. Не потрібно бути професійним аналітиком, щоб зрозуміти — з кожним роком ця цифра буде рости. У Росії існує ще багато секторів, в яких гідні додатки відсутні.

Продаж інформаційного потоку

Без перебільшень інтернет сьогодні — це велика яма, в якій відшукати якісні і правдиві відомості з того чи іншого питання буває дуже важко. Для цього необхідно шукати серед маси джерел. На цьому тлі процвітають інфобізнесмени, які можуть грамотно і структуровано подати свої знання і вміння для продажу інфопродуктов в 2016 році.

Подумайте, в якій сфері ви добре орієнтуєтеся. Можливо, ви можете поділитися рецептами приготування вишуканих страв, добре розбираєтеся в дизайні інтер’єру чи знаєте всі тонкощі придбання франшизи в Макдоналдс в Росії.

Всі ці знання можна правильно оформити і почати продавати тим, кому це буде цікаво.

Бізнес-ідеї 2016 без вкладень

Якщо «фінанси співають романси», а звичайна робота набридла, можна спробувати організувати бізнес без наявності стартового капіталу або з мінімальними вкладеннями.

У будь-якому виді бізнесу важливо придумати гарну прибуткову ідею, скласти бізнес-план, який підтверджує прибутковість. Якщо ви маєте опис проекту, в якому на 100% впевнені, в пошуках грошей можна звернутися до інвестора або спробувати взяти кредит в банку. Але втілити вищесказане в реальність дуже складно. Існує багато ідей для бізнесу з мінімальними вкладеннями. Найбільш затребувані в 2016 році:

 • організація свят. Почати можна з самостійного пошуку замовників і аніматорів, потім у міру розвитку переходити на більш дорогий проект з власним офісом для зустрічі з клієнтами, кваліфікованими кадрами і хорошою рекламною кампанією;
 • чоловік на годину — надання будівельних і ремонтних робіт за викликом, оплата здійснюється в залежності виконаного обсягу робіт або погодинно;
 • репетиторство. Крім школярів і студентів навчатимуть можна і інші категорії. Все залежить від наданої інформації — навчання іноземної розмовної мови, стилістики, дизайну, кулінарії та ін .;
 • візажист, стиліст, косметолог, масажист або перукар за викликом на будинок.
 • перепродаж товару в мережі (дропшіппінг) з нуля і ін.

Бізнес-ідеї в 2016 році в Москві

Москву багато хто вважає окремою державою, і з цим важко посперечатися. Рівень розвитку, інформатизації та технологічного оснащення досяг нових висот, але головне — в столиці великий і постійний попит на певні товари та послуги. Тут можна втілити старі перевірені варіанти організації бізнесу або ж кардинально нові бізнес-ідеї з нуля.

Торгівля в автомобільних пробках

«Тепер московські пробки починаються на дві години раніше» — жартують місцеві жителі. Складно повірити, але є люди, яких затори на дорогах радують. Це підприємці, які змогли організувати торгівлю на дорогах в пробці. В такому скупченні водії і пасажири, скуті і обмежені, не можуть покинути свій транспортний засіб. Побачивши перед собою пляшку холодної мінеральної води або апетитний сендвіч, не кожен зможе відмовити собі в задоволенні, тим більше, якщо все одно потрібно витрачати час на стомлююче очікування.

Особливості організації нової бізнес-ідеї на торгівлі в пробках в 2016 році:

 • стартовий капітал — 20 тис. руб. (витрати потрібні для покупки продуктів, зручною сумки, недорогий гарної форми, а також на оплату праці персоналу);
 • приблизний термін окупності нової бізнес-ідеї: 1-2 місяці;
 • труднощі реалізації — необхідність знайти сумлінні і пунктуальні кадри;
 • час на організацію нової бізнес-ідеї — 1-2 тижні;
 • наявність спеціальних знань — не потрібно.

Бізнес-ідеї на колесах

Динамічний ритм столиці, вічні пробки і постійний брак часу обмежують можливості москвичів. Саме тому популярність набирають гнучкі і мобільні види бізнесу, які надають стандартні послуги / товари, але роблять це в місці, яке зручне клієнтові.

Варіанти організації нового бізнесу на колесах в Москві в 2016 році:

 1. Мобільна сауна — все технології для створення лазні легко встановлюються в транспортному засобі. В результаті клієнт замовляє сауну на певний час в зазначеному місці. Оплата — погодинна.
 2. Пересувна хімчистка, пральня або чистка подушок. Дана ідея буде працювати біля військових частин, студентських гуртожитків, лікарень.
 3. Буфет на колесах — допоможе провести весело корпоратив і не тільки добре посидіти, а й влаштувати оглядову екскурсію по Москві.
 4. Мобільна мийка автомобіля — обладнання поміщається в стандартну Газель. Сутність бізнесу: мийка приїжджає за викликом в будь-яку точку Москви, за кілька хвилин встановлюється басейн, в якому здійснюється мийка кузова. Збирається надувна мобільна мийка також просто.

Відкрити власний бізнес — означає стати господарем своєї справи, реалізувати потенціал і отримувати високий дохід. Відсутність стартового капіталу тепер не стане на шляху реалізації мрії. Існує багато нових бізнес-ідей, які не вимагають значних витрат. Знайти «свою нішу» можна і в великому мегаполісі, і маленькому містечку. Головне — бажання, максимум докладених зусиль і постійна робота.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Будь-яка практика починається з ідеї, яка здатна захопити починаючого підприємця. Пам’ятайте, що «робота на себе» повинна приносити інтерес, моральне задоволення і постійне прагнення до вдосконалення, досягнення нових висот.

Ссылка на основную публикацию