Нюанси вибору кавомашини в маленький офіс

Якщо ви шукайте кавоварку в офіс, раджу відразу придивитися до простих на вигляд пристроїв. Така техніка буде дуже доречним і не дуже кусається за ціною. Гаджет має бути розроблений для сфери HoReCa (ресторану, кафе і т.д.). Побутові моделі рідко-рідко вивозять подібне навантаження.

Перший кит — класичний напівавтомат з функцією капучино

Для офісів, населення яких не перевищує 15 осіб, досить придбати одногруппной апарат, продуктивністю близько 50 чашок в день.
Кавові з функцією капучино
Але і він повинен готувати напої швидко. Застава спритною роботи подібних моделей криється в кількості бойлерів — добре, якщо їх два.

Подвійний нагрівач не тільки скоротить час варіння улюбленого напою, але і допоможе реалізувати функцію Швидкий Пар.
Якщо співробітнику захочеться поласувати молочно-кавової вкусняшки, можна відразу збити молоко. Після застосування пара наступна порція кави запускається на приготування без перерви. Саме так реалізується прискорений процес подачі напоїв.

елементарна база

Найнадійніші машини демонструють перевірену компоновку елементів. Стосовно до офісу, це — сталева жорна млин, знімна варильна група, згаданий вище подвійної бойлер. Потужність останнього, до речі, може бути менш сильною, — не варто гнатися за максимальними параметрами. Так ви поменше заплатите за електроенергію і привнесете свій внесок в екологію.
Ріжкові кавоварки для офісу економ-класу

Пару слів про ергономіку напівавтоматичних кавоварок

Прилад з хорошою ергономікою дуже простий у догляді і в експлуатації. Це саме те, що нам треба в офісних суєті.

Серед ключових нюансів можу відзначити наступне:

 • можливість використання навіть високого посуду. У машину повинні влазити склянки для латте і високі чашки;
 • ємна решітка Каплезбірник — це зручніше, ніж незнімна штука;
 • розташування капучинатора має бути таким, щоб користувачеві не доводилося рухати кухоль.

Ще один важливий нюанс — компактні габарити, — дивимося одногруппной маленькі коробочки.

Яким повинен бути капучинатор

Для збивання молока в повітряну піну можна використовувати ручний капучинатор. Тоді в комплект повинна входити насадка панарелло, яка садиться на паровий кран. Друге рішення — напівавтоматична система з відвідної трубкою.
Огляд апаратів з напівавтоматичним капучінаторм

Тут знову ж таки набуває значення другої бойлер і за це варто платити. Окремий нагрівач буде працювати на швидку і потужну подачу пари. В результаті піна вийде дрібнодисперсного, густий і буде добре тримають цукор 20-30 секунд.

Втім, для досягнення такого результату слід використовувати правильне молоко. Воно повинно бути жирним, білковим, холодним (за вмістом білків беріть не менше 3%).

варильна група

Варильна група повинна бути знімною. Це серйозно полегшить обслуговування машини та догляд. Добре, якщо виробник реалізував функцію попереднього змочування. Усім на втіху це поліпшить смак і аромат готового напою. Однак, всі переваги актуальні на тлі високої якості зерна та за цим теж слід простежити.

тривіальне управління

Управління машини повинно бути таким, щоб з ним міг би впоратися будь-хто. Цьому добре відповідає проста механічна система, без зайвих кнопок, сенсорів і дисплея. З такою системою будь-який тип команд віддається користувачем інтуїтивно, без питань і проблем.

Типові напівавтоматичні кавомашини працюють так:

 • в центрі або збоку передньої панелі розміщена велика механічна крутилка. З її допомогою регулюють порцію напою. Вибирайте моделі з максимальним об’ємом порції не менше 250 мм;
 • кнопка подачі кави — одна порція готується після одного натискання, дві — після двох;
 • кнопка вибору меленої кави;
 • кнопка перемикання на гарячу воду, пар.

Дуже корисною виявиться індикація з відображенням прогріву системи (що говорить про готовність апарату до роботи), порожнечі баків, бункерів для зерен і води. Замість механічних кругляшей на машині можуть бути важелі, — вони теж дозволять налаштовувати напій практично нальоту.

Налаштування фортеці і ступеня помелу можуть бути заховані в спеціальний відсік, де є службова дверцята, що замикає на ключ.
Автоматичні кавомашини для офісу з контролем міцності кави
Це може виявитися корисним там, де в офісі немає кваліфікованого співробітника із захистом «від дурня». Врахуйте, що бабуся-прибиральниця — це не така людина.

базові настройки

Смак готового напою базується на таких налаштуваннях, як фортеця і помел. У хорошій машині регулюється і фортеця, і помел. На тлі найпростішого управління це влаштовується за допомогою механічних регуляторів. Особливої ??інструменту тут не потрібно — тільки руки. Ступінь помелу може варіюватися по 3-20 позиціях, фортеця — на 3-7-11 значень. В середньому на порцію еспресо витрачається 6-9 г, з кроком 0.5 м Подібних параметрів вистачить «з лишком», на всі випадки життя.

Орієнтовний час виконання основних операцій:

 • прогрівання кавомашини на початковому етапі — 2 хв;
 • еспресо (одна порція) — 20 с;
 • лунго (одна порція) — 30 с;
 • американо (одна порція) — 60 с. Машина готує еспрессо і доводить обсяг гарячою водою з парового крана;
 • капучино (одна порція) — 60-90 с.

Це важливо знати

Будь-яка техніка несе свої нюанси експлуатації, що слід враховувати при покупці.

Раджу перевірити наступне:

 • машина може голосно клацати в процесі формування таблетки. В принципі, це займає всього кілька секунд, але в особливо тихих офісах це може напружувати заритий в папери персонал;
 • прогрів чашок — не критична опція, без неї можна обійтися;
 • регулювання температури — як показує практика, ця функція в офісі не так потрібна;
 • індикація. Дуже корисною штукою можна назвати оповіщення про декальцінаціі. Якщо цієї опції немає, доведеться згадати, коли процедура була реалізована в останній раз. Якщо бак заповнюється бутильованої водою з незначним вмістом солей, очищення проводять кожні 1000-2000 чашок. Але, тоді краще взяти агрегат з лічильником порцій.

Апарат повинен бути укомплектований містким баком для води, місткістю не менше 2-2.2 л. Обсяг бункера для зерен теж підбирається вище — на 300-320 м Важлива опція — бункер для відходів — добре, якщо туди поміститься макуха від 15-18 порцій.

Додаткові налаштування

Вельми до речі може виявитися функція попереднього помелу. Заради економії часу кавоварка починає молоти нову порцію зерен в той час, коли йде варіння попередньої.
Кращі автоматичні кавоварки для офісу

Крапельна кавоварка для невеликого офісу

Якщо потрібно готувати тільки американо і співробітники не заслужили капучино, можна повреднічать і замість скромного полуавтомата розглянути вибір крапельної кавоварки. Вона зажадає мінімального участі користувача і теж готує каву з зерна.
Такий варіант сподобається любителям справжнього, правильного американо. Кофемашина, що працює за принципом фільтрації буде корисна в офісі, так як вона готує багато якісної кави за один цикл роботи.

Яким повинен бути апарат

Варка напою повинна активуватися одним натисканням — це єдино правильне рішення. На ринку є купа моделей, що вимагають попереднього перемелювання кавового зерна.
Це більш клопітно, доведеться додатково купувати кавомолку (не забуваємо про очистку, сервіс, догляд). Є варіант з використанням готового меленої кави, але якість напою від цього постраждає. Стихією машини повинно бути зерно!

Принцип роботи:

 • досить засипати зерно в бункер, прямо як на професійному апараті. З бункера зерно передається на кавомолку і перемелюється;
 • включається кнопка пуск і оп! — в чашу починає сочиться чорна кава;
 • під скляним глечиком повинна знаходитися підігрівається майданчик (підігрів доступний не у всіх моделях). Час роботи цієї опції налаштовується. Як правило, всі виробники дають від 30 хвилин до двох годин, — саме такий проміжок часу кави залишиться теплим.

нюанси вибору

Раджу дивитися на обсяг бака для води. Може трапитися так, що він вміщує не більше 1.2 л, що дозволить приготувати близько 10 чашок кави поспіль. Сам резервуар може бути знімним або незнімним. В останньому випадку затоку води реалізується через спеціальний отвір, що не завжди зручно. Вельми доречною буде індикація — вона покаже, на скільки порцій вистачить вже залитого резервуара.

Друге — є крапельні машини, відразу використовують всю залиту рідина. Тут потрібно додавати стільки води, скільки чашок має бути на виході, причому в меню приготування виставляється той же кількість порцій. Разом: кількість води = кількості чашок = кількості чашок, виставлених в меню машини.

Чалдові і капсульні кавомашини для офісу

Основні козирі цього рішення — геніальна простота експлуатації і спринтерська швидкість видачі готового продукту. Ось і виходить, що будь-який співробітник може отримати порцію улюбленого напою максимально швидко, так би мовити, практично не відриваючись від основної діяльності.

Не можна ігнорувати мініатюрність кавоварок, що особливо актуально для невеликих офісів. Можу сказати, що в обслуговуванні і очищенні техніка теж постає зі знаком «плюс».

Є ще одна приваблива сторона — низька вартість апарату.
Насправді гаджет доступний за мізерною ціною, особливо, якщо порівнювати з «дорослими» еспресо-машинами і комбайнами. Але, ви відразу стаєте залежними від виробника певних капсул або чалд.

У підсумку, слабкі ланки можна охарактеризувати так:

 • офіс п’є тільки той кави, який випускає виробник;
 • вартість чашки кави в результаті виходить високою. Вся економія пролітає повз каси.

висновки

Вердикт такий, що в нечисленному офісі відмінно працюють невеликі кавомашини без вигадливого дизайну і надлишкових функцій. Кава вони варять пристойний. Напівавтомати з функцією капучино вміють щільно і швидко збивати піну. Можна спокійно розраховувати на невибаглива обслуговування, безперервну експлуатацію з десяток років.

Найдоступніші капучіністие моделі, які вивезуть роботу в офісі, коштують близько 30-36 т.р. Якщо бюджет організації не дозволяє провести покупку, краще не шукати зовсім дешеве залізо і зупинитися на варіанті оренди. Ще одна альтернатива — покупка побутового напівавтоматичного апарату, але він ніжний і вимагає регулярного чищення, промивання, змащування. У зворотному випадку, кавоварка прослужить ой як недовго.

Якщо функція капучино не потрібна, слід ставати на крапельної кавомашині. Гарне обладнання за подібною ціною пропонує компанія Philips. Машини варять виключно смачний класичний американо і невибагливі в обслуговуванні. Середня ціна варіюється в межах 12-15 т.р., що дешевше навіть самого простого напівавтомата.
Рейтинг кращих і недорогих кавоварок

Якщо говорити про капсульних і чалдових кавоварка, вони можуть послужити відмінним рішенням, якщо офіс не п’є кави кожні дві хвилини в гігантських кількостях. Серед відомих виробників можна звернути увагу на системи Неспрессо, Дольче Густо, Тассімо. Мінімальний цінник на машини за даними Яндекс-маркету починається від 3.2 т.р.

Ссылка на основную публикацию