Нижній Новгород — МігКредіт

Як отримати невелику суму в борг до зарплати? Колись в подібному питанні могли допомогти тільки родичі, друзі та знайомі. Пізніше проблему вирішували споживчі кредити. Тепер же з’явилася гідна альтернатива — позики від мікрофінансових організацій. Цікаво те, що таку послугу на сьогоднішній день отримати дуже просто, адже компанії видають мікрокредити швидко і оперативно, в деяких випадках і зовсім без відвідування офісу.

МФО МігКредіт в Нижньому Новгороді

Сьогодні в Нижньому Новгороді швидко і вигідно можна отримати позику в МФО Виручайка або МігКредіт. На відміну від споживчих кредитів в Нижньому Новгороді, мікропозики можуть бути оформлені віддалено, за допомогою пристрою з виходом в інтернет. Для цього потрібно заповнити онлайн-заявку.

Умови надання позики

Залежно від обраної програми можна отримати позику в розмірі від 3 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін від 3 днів до 48 тижнів. Всього сьогодні в Нижньому Новгороді таких програм представлено дві:

  1. Позику «До зарплати». Від 3 до 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін від 3 до 30 днів. Погашення кредиту проводиться одним платежем.
  2. Позику «Оптимальний». Від 15 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін від 10 до 48 тижнів. Погашення здійснюється за кілька регулярних платежів.

Відсоткова ставка за послугою встановлюється компанією в індивідуальному порядку і залежить від вихідних даних про клієнта.

Порада: при повторному зверненні в МФО МігКредіт можна розраховувати на зменшення відсоткової ставки і збільшення доступних для отримання сум мікропозик і термінів кредитування.

Вимоги до позичальників і необхідні документи

Вік позичальника повинен становити не менше 21 років. В обов’язковому порядку клієнт повинен бути зареєстрований на території Російської Федерації, мати громадянство РФ, а також постійний офіційний дохід.

Оформлення договору на мікропозик проводиться без надання застави, довідок про заробітну плату і без залучення поручителів. Щоб звернутися в мікрофінансову організацію МігКредіт в Нижньому Новгороді, необхідно приготувати тільки паспорт.

Як отримати мікропозик?

На відміну від МФО Будинок позик, компанія МігКредіт в Нижньому Новгороді надає можливість отримання позики двома способами: за допомогою онлайн-заявки на сайті МФО і через звернення до офісу.

Для того щоб отримати мікропозик в офісі МФО МігКредіт, необхідно з паспортом підійти в офіс компанії в місті і звернутися до фінансового консультанта для вибору суми і терміну кредитування. Далі клієнту пропонується заповнити невелику анкету і підписати договір про отримання позики. У разі схвалення заявки займ можна отримати одним з чотирьох способів: нарахуванням на банківську карту, готівкою через платіжну систему CONTACT, Лідер або Юністрім.

Отримання позики за допомогою онлайн-заявки передбачає реєстрацію в особистому кабінеті на сайті організації МігКредіт і заповнення онлайн-анкети з зазначенням бажаної суми і терміну кредитування. Після отримання договору на сайті його необхідно підписати за допомогою відправки спеціального СМС-повідомлення. Рішення по онлайн-заявці компанія повідомляє також в СМС.

Як погасити мікропозик?

Погасити мікропозик МФО МігКредіт в Нижньому Новгороді, як і позику від МФО Манімен, можна кількома способами:

  • Банківським переводом;
  • В салоні «Зв’язковий»;
  • Готівкою через платіжні системи CONTACT, Лідер;
  • За допомогою банківської карти в особистому кабінеті;
  • Через термінали швидкої оплати.

Платіжні реквізити та графік погашення позик вказуються організацією в договорі на надання послуг.

Порада: варто звернути увагу на те, що деякі сервіси, які передбачають можливість погашення мікропозик, можуть зараховувати кошти на кредитний рахунок з деяким часовим діапазоном (іноді і з затримками), тому здійснювати платежі рекомендується заздалегідь. Небажано також внесення платежу в кінці робочого тижня або під час вихідних.

Контактні дані нижегородського філії МФО МігКредіт

Офіс МФО МігКредіт в Нижньому Новгороді можна знайти за адресою: вул. Б. Покровського д.93. Графік роботи: пн-пт — 9: 00-20: 00, сб — 9: 00-18: 00, нд — 9: 00-16: 00. Номер телефону: +7 (831) -219-98-68.

Всю необхідну інформацію про послуги та акції мікрофінансової організації можна отримати також за безкоштовним при дзвінках по всій Росії номером гарячої лінії: 8 (800) -100-06-09.

Збережіть статтю в 2 кліка:

За допомогою інтернету сьогодні можна знайти інформацію практично про все. Але глобальна мережа в даний час служить не тільки джерелом інформації, її як інструмент для роботи з недавнього часу стали використовувати і комерційні організації. Таким чином, в інтернеті можна відкрити вклади в банках Нижнього Новгорода та інших містах РФ, отримати кредитну карту, кредит або мікропозик. Однією з найбільш популярних МФО, які надають мікропозики не тільки в офісі, але і за допомогою онлайн-заявок, є компанія МігКредіт. Звернувшись в неї, можна розраховувати на швидке отримання і погашення мікропозик, лояльні вимоги і вигідні умови кредитування.

Ссылка на основную публикацию