Німецькі таблетки для схуднення: причини популярності, назви препаратів

Сучасний фармацевтичний ринок пропонує великий вибір таблеток для схуднення, при цьому їх цінова категорія істотно відрізняється в залежності від складу і виробника. Багато споживачів і дієтологи віддають перевагу німецьким препаратів, які стають дедалі популярнішими у нас в країні.

Який вплив надають ці кошти на організм і чи дійсно вони ефективніше, ніж інші, розберемося в нашій статті.

причини популярності

Чому німецькі таблетки для схуднення так популярні, адже існують більш дешеві аналоги, які випускаються іншими виробниками?

Німеччина — одна з країн, яка відома своїми інноваційними досягненнями в області медицини і високим контролем якості виробництва ліків. На фармацевтичних заводах в цій країні не допускаються похибки в дозах або вихідних матеріалах. Ні в одному препараті не міститься алергенних допоміжних компонентів: вони замінюються на гіпоалергенні.

Препарати виробляються на новітньому обладнанні, згідно науково розробленими технологіями. Отже, вибираючи таблетки для схуднення з Німеччини, споживач може бути впевнений в їхній якості. До того ж німецькі аптеки забезпечуються ліками централізовано, що повністю виключає ймовірність придбати підробку.

В інструкціях до таблеткам з німецькою педантичністю вказані всі можливі негативні реакції організму після прийому препарату і протипоказання до їх використання.

Подібні характеристики виробництва вигідно відрізняють німецькі кошти від тих же тайських або китайських, які часто виготовляються в підпільних умовах без дотримання необхідних санітарних норм. Більш того, неконтрольований випуск ліків дозволяє недобросовісним виробникам застосовувати компоненти, які заборонені до використання охороною здоров’я.

специфіка дії

Як бачимо, сумніватися в якості німецьких таблеток, причин немає. Але залишається питання, наскільки вони ефективно справляються з проблемою зайвої ваги?

Відразу слід звернути увагу на те, що це лікарські засоби, приймати і призначати які самостійно не можна! Тому перед використанням будь-якого препарату потрібно проконсультуватися з лікарем.

Всі німецькі таблетки для схуднення за спрямованістю дії можна розділити на 3 групи:

 • Препарати, що зменшують апетит, викликають почуття насичення.
 • Засоби, що сприяють правильному обміну речовин, що стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту, які активізують обмінні процеси в організмі.
 • Ліки, що блокують засвоєння жиру.

Особливою популярністю користуються таблетки, які зменшують відчуття голоду. Саме ці кошти небезпечні безконтрольним прийомом, хоча і вважаються найефективнішими.

До цієї групи препаратів відносяться:

 • «Меридіа» (ABBOTT GmbH Co. KG);
 • «Регенон» (Hormosan Pharma);
 • «Модельформ» (FARMAPLANT);
 • «Цефамадар» (Cefak KG).

Зверніть увагу! Жоден з препаратів не усуває жирові відкладення! Їх дія спрямована виключно на певні процеси в організмі, а ефективний вплив відбувається лише в комплексі з дієтичним харчуванням і фізичними навантаженнями.

огляд препаратів

«Меридіа»

Популярний засіб для лікування ожиріння, основний компонент якого — сибутрамін. Значно знижує апетит і підходить для лікування людей з діабетом 2 типу.

Незважаючи на ефективність, використовують його з великою обережністю, так як він має великий список протипоказань та побічних ефектів.

Ліки не можна використовувати при таких захворюваннях:

 • Ожиріння органічного типу;
 • Патологічні зміни серця і судин;
 • булімія;
 • Порушення функціонування щитовидної залози;
 • Патології печінки і нирок;
 • епілепсія;
 • Вагітність і грудне вигодовування;
 • Алкоголізм.

Існують і вікові обмеження для використання ліки: його не можна застосовувати до 18 і після 65 років.

Чи не менше і список побічних ефектів, які були зафіксовані при лікуванні:

 • Прояви тахікардії і підвищення артеріального тиску;
 • Збої в роботі шлунково-кишкового тракту;
 • Головні і м’язові болі;
 • судоми;
 • Відсутність апетиту і повна відмова від прийому їжі;
 • безсоння;
 • Розлади психіки.

Це важливо! В Італії зафіксовано 2 випадки летального результату після прийому препарату, тому в цій країні він заборонений.

Набувають ліки виключно за рецептом, а лікування проводять під суворим контролем лікаря.

«Регенон»

Використовують для комплексного лікування аліментарного ожиріння. Основна дія препарату спрямована на придушення апетиту, при цьому його збудливу дію на центральну нервову систему досить слабке. При правильно розрахованої дозуванні не впливає на зміни артеріального тиску.

При використанні ліків відзначалися такі побічні ефекти:

 • безсоння;
 • Порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • Дратівливість і швидка стомлюваність.

Заборонено приймати людям з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, психічними розладами та іншими патологіями внутрішніх органів. Вагітним і годуючим жінкам використовувати також протипоказано.

Зверніть увагу! «Регенон» приймають тільки в ранкові або денні години. У зворотному випадку можлива поява безсоння.

«Модельформ»

Особливою популярністю в нашій країні користується «Модельформ».

Як стверджує виробник, препарат створений на основі виключно натуральних компонентів, тому не завдає шкоди організму.

Ліки створено з урахуванням вікових змін, які відбуваються з жінкою після 30 років, коли починається інтенсивний «вікової» набір ваги. Його використовують при усуненні зайвих кілограмів, які з’явилися внаслідок таких причин:

 • Нестача фізичної активності;
 • Збій в гормональній системі;
 • Незбалансоване харчування;
 • Нервові зриви або тривалі стреси.

Використовувати його можна тільки людям, які не мають хронічних захворювань. Список протипоказань у цього препарату досить значний. Тому перед використанням краще проконсультуватися з лікарем.

До безперечних достоїнств кошти відносячи його м’який вплив на організм. Причому відгуки споживачів свідчать про те, що після його використання спостерігалося не тільки зниження ваги, але і значно поліпшувався стан шкірного покриву, нігтів і волосся.

Зверніть увагу! Препарат розрахований для лікування жінок. Використовувати його чоловікам не має сенсу.

«Цефамадар»

Так само, як і інші таблетки, знижує апетит і притуплює відчуття голоду. Однак на відміну від них побічних ефектів не виявлялося! Винятком є ??підвищене бажання їсти на початку лікування, яке проходить самостійно.

Протипоказання до використання пов’язані з його складом. Так, головний компонент — Тритурації Мадара може викликати алергічні реакції. До того ж до складу таблеток входить лактоза, тому використовувати її пацієнтам з недостатністю ферменту або її поганим засвоєнням, не можна.

Чи не рекомендовано застосовувати вагітним і годуючим жінкам, а також дітям, які не досягли трьох років.

Також перед лікуванням варто переконатися, що надмірна вага є наслідком аліментарного ожиріння, а не проявом інших захворювань.

інші засоби

Перелік таблеток для схуднення, пропонований німецькими виробниками, не обмежується списком, наведеним вище. Однак їх дію в більшості випадків направлено на виведення з організму зайвої рідини, що не має ніякого відношення до втрати жирової тканини. До того ж вони мають безліч побічних ефектів у вигляді швидкої стомлюваності і збою в роботі серця і судин.

Проносні засоби також небезпечні, так як швидке виведення калу не дозволяє в повній мірі засвоюватися за потрібне поживним речовинам. Вони викликають звикання, наслідком якого є численні захворювання кишечника.

Це важливо! Суспільство, що захищає права споживачів в Німеччині, винесло попередження про небезпеку використання ліків, що містять водорості. З огляду на великий вміст йоду, а також токсичних компонентів, використання цих препаратів призводить до проблем зі здоров’ям.

Відчайдушне бажання повних людей позбутися від зайвих кілограмів зрозуміло, однак слід пам’ятати, що ефективні таблетки від схуднення — лікарські засоби, добирати та приймати які самостійно не можна.

Якщо схуднути не виходить, потрібно звернутися за медичною допомогою. Лікарі, провівши ряд досліджень і аналізів, підберуть курс грамотного і збалансованого лікування, яке допоможе усунути зайву вагу і зберегти здоров’я.

Читайте також: Японські таблетки для схуднення

Ссылка на основную публикацию