Нео-Пенотран Фотре під час місячних

Багато жінок часто стикаються з різними неприємностями фізичного характеру. Прийом нео Пенотран під час місячних сприяє запобіганню однієї з таких проблем. Даний препарат застосовується як засіб протизапальної дії. Його, як правило, прописують при наявності патологій, пов’язаних з порушенням середовища в піхві. Це медикаментозний засіб прекрасно діє при сильних запальних процесах вагінального характеру.

На сьогоднішній день фармакологічний ринок перенасичений безліччю препаратів, які сприяють усуненню фізичних проблем, пов’язаних з жіночим здоров’ям. Однак в кожному окремому випадку підбирати подібні ліки необхідно в індивідуальному порядку. Хорошим варіантом вважається засіб з комбінованою формою складу. У таких препаратах містяться кілька компонентів корисної дії. Практика показує, що Нео Пенотран є прекрасним лікарським засобом при усуненні вагінітів різноманітної форми. При використанні цього препарату більшість жінок задається питанням про те, як правильно застосовувати дані ліки при місячних.

1 Принцип дії препарату

Одним з позитивних якостей неопенотрана вважається його ефективність при наявності інфекційних і запальних вагінальних патологій. Випускається даний лікарський засіб у формі спеціальних таблеток і свічок. Фахівці стверджують, що принципової різниці між цими двома типами препарату не існує. Нео Пенотран може мати різні спектри дії. Випускаються такі свічки зі звичайним і тривалим типом функціональності. Основними речовинами активної дії, з якого складається вищевказаний препарат, є міконазол і метронідазол. Ці елементи прекрасно проявляють себе при боротьбі з різними грибковими інфекціями і патогенними організмами вагінального типу.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Кровоспинні препарати при рясної менструації
  • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
  • Інструкція по застосуванню препарату Ременс в краплях і таблетках
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Неопенотран слід приймати тільки за суворим призначенням лікаря. Ці свічки мають прекрасний властивістю повного запобігання виниклої проблеми. Причому даний препарат добре діє при гострих і хронічних формах різних інфекційних проявів. Нео Пенотран має також властивість уповільнює характеру при утворенні нових патогенних мікроорганізмів. Практика показує, що основна дія препарату спрямована на запобігання таких проблем:

  • Кольпіт тріхомодального і кандидозного типу.
  • Вагіноз бактеріальної форми.
  • Наявність змішаної інфекції в піхву.
  • Усунення наслідків при припікання шийки матки і лікування дисплазії.
  • Профілактика при хірургічних операціях.

Цей лікарський засіб рекомендується приймати при усуненні хронічних форм інфекцій і при сильному загостренні патологічних проявів в піхву. Деякі фахівці стверджують, що в період місячних ефективність дії препарату, як правило, знижується. Неопенотран можна приймати дівчатам після 16 років при активного статевого життя. При вагітності категорично заборонено застосовувати даний препарат до 15-16 тижневого терміну виношування малюка. В іншому випадку ліки можуть зробити сильний негативний вплив на майбутню дитину.

2 Можливі протипоказання

Медикаментозний засіб неопенотран потрапляє в кров жінки за допомогою вагінального всмоктування. У деяких ситуаціях застосування даного препарату має свої обмеження. У разі реакцій алергічного типу на будь-який з компонентів препарату його застосування категорично заборонено. Пацієнткам з наявністю будь-яких патологічних порушень роботи печінки також не рекомендується прийом цих ліків. Практика показує, що під час 3 триместру вагітності та в період лактації слід дуже обережно ставитися до застосування цього засобу. З метою виключення будь-яких негативних впливів на здоров’я малюка приймати Нео Пенотран не рекомендується.

Строго заборонено використання даних свічок при наявності у жінки такого захворювання, як епілепсія. У таких випадках даний засіб краще замінити іншим, більш підходящим варіантом. Курс лікування і відповідну дозування може призначати тільки досвідчений фахівець. Приймати засіб найкраще в положенні лежачи на спині. При цьому слід глибоко поміщати в піхву кожну окрему свічку. Після такої процедури жінці рекомендується побути в горизонтальному положенні ще деякий час. За цей період ліки добре освоїться в слизовій піхви, і його терапевтичний ефект буде набагато вище звичайного.

3 Властивості препарату при місячних

Менструація для кожної жінки означає деякі нетривалі зміни в звичному ритмі життя. Тому багато представниць прекрасної статі цікавляться питанням про те, чи можна застосовувати свічки Нео Пенотран в даний особливий період. Більшість фахівців вважає, що починати курс лікування цим засобом найкраще за кілька тижнів до початку місячних. Однак якщо все ж є гостра необхідність в прийомі препарату саме в період менструації, вставляти свічки слід тільки в ті дні, коли виділень не сильно багато.

У разі сильної менструації прийом Нео Пенотран найкраще припинити на певний період часу. Лікування даними засобом в процесі місячних може бути просто не ефективним. Важливо також запам’ятати, що не слід використовувати відразу багато свічок за один сеанс вже після завершення менструації. Завжди необхідно застосовувати даний препарат по строго прописаної лікарем схемою. Категорично заборонено самостійне, безконтрольне застосування Нео Пенотран. Такі дії можуть викликати небажані ефекти у вигляді побічних реакцій і ускладнень в організмі. У таких випадках інфекційне захворювання переходить в хронічну форму.

Ссылка на основную публикацию