Недорогі кращі жорнові кавомолки компактного типу для будинку

Продовжуючи серію матеріалів про дрібну побутову техніку, сьогодні ми звернемося до недорогих і компактним Жорна кофемолки. Давайте подивимося, в чому полягає їх цінність з практичної і технічної сторони.

Особливості жорнових кавомолок

Як експерт я можу виділити кілька відмінних характеристик, притаманних оглядовим зразкам.

Подивіться, в чому полягає їх суть:

 • жорна — це єдиний метод переробки зерен, що дозволяє отримати якісний помол у себе вдома;
 • прилади даного типу мінімально схильні до поломок. Це обумовлено простотою конструкції, — по суті це корпус, двигун, жорна і дві ємності для засипки зерен і збору порошку;
 • компактні розміри — якщо ви шукайте невеликий агрегат, представлені моделі створені спеціально для вас.

Переваги і недоліки

Для формування повної картини вибору я пропоную розглянути ряд загальних переваг і недоліків, характерних для недорогих жорнових кавомолок.

Плюси формуються наступним чином:

 • мобільність і компактність — прилад можна поставити в будь-який куточок або взяти з собою;
 • невеликі розміри суттєвої шкоди якісний результат — помел буде рівномірним, відповідним заданої ступеня;
 • використовуючи жорно кавомолку, ви економите час і сили, що особливо актуально з ранку;
 • ви отримуєте можливість приготування кави в турці, френч-пресі, кавомашині. Ці чудові приборчики дають вибір. Ви зможете отримати помел, оптимально підходить до конкретного способу варіння.

Недоліки складаються так:

 • не всі пристрої ефективні і відповідають заявленим характеристикам;
 • як експерт скажу, що ергономіка кавомолок доопрацьована далеко не скрізь. Однак, про це ми поговоримо в практичному описі кожної моделі.

фактори вибору

Щоб не втомлювати вас технічними тонкощами, я розповім, які характеристики притаманні якісному побутового приладу.

Отже, зверніть увагу на наступне:

 • якщо ви хочете отримувати максимально рівномірний помел і виключити ризик перепалювання зерна, вибирайте конічні жорна. Плоскі жорна незрівнянно нижча за якістю;
 • якщо ви вимогливі до функціональності і зручності в побуті, вибирайте моделі з таймером, дозатором. Це і правда допоможе швидко приготувати каву з ранку;
 • потужність — для кавомолки, яка буде стояти в вашому домі оптимально 100-150 Вт, решта — марна трата грошей.

VITEK VT-одна тисячі п’ятсот сорок вісім

Мені відразу сподобався цей оглядовий зразок. Упевнений, ви отримаєте максимально простий і зручний в побуті пристрій. На практиці досить вибрати режим роботи, помел та запустити кавомолку. Крім того, виробник передбачив можливість вибору дозування порцій. Розумний кухонний гаджет сам відміряє необхідну кількість кави для помелу (від 4 до 12 чашок). Доповню, що в моделі передбачено 4 ступеня помелу, що оптимально в побуті. Ви не переплачуєте за зайві опції.

VITEK VT-1548 — це єдина в огляді кавомолка, де передбачений імпульсний режим роботи. це допомагає захистити двигун і жорна від перегріву. Можна припустити, що з таким режимом пристрій продовжить функціонувати, навіть виробивши заявлений виробником ресурс.

vitek-vt-1 548

vitek-vt-15481

vitek-vt-15482

vitek-vt-15483

vitek-vt-15484

Практичні переваги можна згрупувати так:

 • прилад компактний і має приємний дизайн;
 • розраховуйте на те, що робота кавомолка НЕ ??буде джерелом сильного шуму;
 • для представлених характеристик у моделі просто казкова ціна;
 • ви отримуєте швидкий і рівномірний помел.

Недоліки також мають місце бути:

 • якщо говорити про мінімальний ступінь помелу, виробник дещо не допрацював зразок. Не можу сказати, що зерна вималиваются в пил;
 • кавовий порошок використовувати не так зручно, як хотілося б.

Відео огляд

Приготування грубого помелу в представленій кавомолці дивіться у відео:

Рецепт приготування мелених вівсяних пластівців в кавомолці Вітек:

Zauber Z-490

Шведський бренд пропонує унікальний дизайн і, скажімо так, прийнятну якість. Приваблива ціна даної кавомолки забезпечена мінімальним функціоналом і хисткою китайської збіркою. Мені відверто не подобається якість самої конструкції, але давайте подивимося, чим примітний цей прилад.

Zauber Z-490 — це стандартна для економ-класу кавомолка жорнового типу. Ви отримаєте досить низьку ємність чаші — 90 г — але, це не завадить приготувати пару чашок кави з ранку за раз. На якість отриманого напою позитивно впливає регулятор ступеня помелу і керамічні (!) Жорна.

Чаші виконані на основі акрилу, а корпус з харчової гігієнічної стали, що в загальному-то непогано, але без претензії на кращий результат. Акрил, як губка вбирає запахи і згодом набуде неприємного коричневий відтінок.

zauber-z-4904

zauber-z-490

zauber-z-4901

zauber-z-4902

zauber-z-4903

Практичні переваги моделі можна охарактеризувати так:

 • прилад хоча б меле каву, і це вже плюс;
 • виробник пропонує гарантію 25 місяців.

Більш значним склався список виявлених недоліків:

 • в моделі використаний низькоякісний пластик. Його якість настільки огидно, що корпус не витримає роботи двигуна і жорен. Згодом внутрішня сторона приладу покриється тріщинами і його доведеться викинути на смітник;
 • регулювання ступеня помелу неефективна. По суті, кавовий порошок можна використовувати тільки в френч-пресі;
 • відверто слабка електроніка буде чуйно реагувати на перепади мережі. Позбутися від проблем не допоможе навіть стабілізатор.

Delonghi KG 89

Єдиний істинно європейський прилад в огляді починає радувати при першому погляді на його вартість. Самий бюджетний варіант не такий поганий, як може здатися. По-перше, раджу звернути увагу на дуже надійний металевий корпус. Упевнений, він прослужить ще внукам і правнукам при правильному зверненні.

Хочу сказати, що ви можете розраховувати на безпечну експлуатацію. Прилад оснащений подвійною системою захисту, і автоматично відключається при видаленні контейнерів для зерен або меленої кави.

Ви можете вибрати кількість необхідних чашок. Замість того, щоб вважати кількість готового кавового порошку, виробник пропонує просте і раціональне рішення. Ви задаєте кількість чашок, які потрібно отримати, а розумний кухонний гаджет сам перемеле необхідний обсяг кави.

delonghi-kg-89

delonghi-kg-891

delonghi-kg-892

delonghi-kg-893

delonghi-kg-898

delonghi-kg-897

delonghi-kg-895

delonghi-kg-896

delonghi-kg-894

Практичні переваги італійського зразка я опишу в такий спосіб:

 • прилад максимально простий в експлуатації. Як експерт скажу, що це самий доречний агрегат саме для побутового використання. Наприклад, вибір ступеня помелу реалізується за трьома позиціями — дрібний, середній, великий. Не треба ламати голову, вибираючи 1 з 25 позицій, а на якості готового напою це не позначається;
 • конструкція розбирається, що спрощує очищення;
 • жорна не відчувають нагрівання, що зберігає аромат. До речі кажучи, коли диски перероблять необхідну кількість кави, прилад автоматично зупиняється;
 • зі своїм основним завданням кавомолка справляється «на відмінно».

Недоліки бачаться мені так:

 • ступінь дрібного помелу на практиці виявилася не такою дрібною. Тому прилад вимагає настройки для досягнення саме дрібнодисперсного порошку.

Відео огляд

Відео огляд і презентація основних моментів даного апарату в відео ня:

Приклад приготування кави порошку в кавомолці Делонги дивіться у відео:

висновки

Підводячи підсумки з опорою на весь спектр практичних і технічних властивостей, як експерт можу сказати наступне:

 • якщо ви хочете заощадити, вибравши модель Zauber Z-490 — не ризикуйте. Це абсолютно марна трата грошей. Прилад дуже швидко перетвориться в утиль і його можна буде викинути в топку;
 • виходячи зі співвідношення ціни і якості, оптимальним вибором буде кавомолка VITEK VT-тисячу п’ятсот сорок вісім. Пристрій прекрасно впорається з основним завданням, а виявлені недоліки не стануть джерелом головного болю;
 • якщо говорити про третю моделі Delonghi KG 89, вона теж може стати прекрасним вибором, але ціна на неї відверто зависока.
Ссылка на основную публикацию