Небезпека щеплень дітям

Смерть завжди була від вакцини ускладненням. Ці незаперечні факти ігноруються основними лікарями. З перших людських вакцин, розроблених двома століттями раніше, віспа і вакцини проти сказу, смерть постійно була ускладненням вакцинації.

У 1933 році здатність цельноклеточной вакцини кашлюку, щоб убити без обережності спочатку повідомлялося в медичній літературі, коли померли двоє дітей протягом декількох хвилин від вакцини кашлюку. У 1946 році американські лікарі також не очікували смерті близнюків протягом 24 годин з моменту щеплення від дифтерії та кашлюку. У 1986 році Конгрес США прийняв Національний закон про дитячий травматизм від вакцини і отримала понад $ 2 млрд доларів в якості компенсації за смерть і травм, викликаних вакцинами.

Дитяча смертність вища в країнах з вакциною

Небезпека щеплень дітям була завжди. Відповідно до самої останньої національної статистики природного руху населення звіт, більш ніж 26,000 американських дітей, народжених живими у 2009 році померли не проживши і ОДНОГО РОКУ, що дає США дуже високий рівень смертності дітей в 6 випадків дитячої смертності на 1000 народжених живими.

У 1960 році Америка зайняла 12-е місце в дитячому смертності серед всіх країн світу. У 2005 році США фактично впав на номер 30 місце. На сьогоднішній день в Америці, є більш недоношені діти для яких вакцина ще небезпечнішою.

Деякі люди кажуть, що не кожна країна веде статистику смерті для немовлят той же самий метод, який штучно роздуває поганий рейтинг для США. Навіть якщо зміни будуть стимулювати США рейтингу до численних надрізів, не може бути й мови про те, що нація, яка вкладає більше на душу населення на охорону здоров’я і на законних підставах потребує своїх дітях, щоб отримати більше вакцин, ніж в будь-якій іншій країні, необхідно мати один з кращих, а не один з найгірших показників дитячої смертності, особливо для здорових дітей, народжених в повний термін.

Чому вакцинація дитини небезпечна?

В даний час існує абсолютно нове дослідження, опубліковане в медичному журналі, який NVIC (Національний Інформаційний Центр з вакцин) фактично надає допомогу, щоб зробити відкрито доступною всім, що розкриває, що розвинені країни з поганими коефіцієнтами дитячої смертності, як і Сполучені Штати, мають тенденцію давати своїм немовлятам великі дозування вакцин у віці до одного року.

Автори дослідження виявили «високий рівень статистично значною кореляції між збільшенням числа доз вакцини і підвищення рівня смертності немовлят.» Для того, щоб поставити це в точці зору, медичні фахівці дають американським немовлят 26 доз вакцини у віці до одного року, які отримують в два рази більше щеплень ніж діти в Швеції і Японії.

Чи є це насправді просто «збіг», що показник малюкової смертності в два рази вище, в Америці в порівнянні зі Швецією і Японією, де половина щеплень даються дуже маленьким дітям?

Синдром раптової дитячої смерті і вакцинації

Коли здорова дитина несподівано помирає незабаром після планового щеплення, часто батьки запитують справжні побоювання з приводу того, зробили це вакцини. Вони, як правило, консультувалися з швидкими відмовами лікарів і посадових осіб у сфері охорони здоров’я, які прагнуть гарантувати безпеку вакцин.

Свідоцтва про смерть великої кількості дітей, які вмирають невдовзі після вакцинації, список синдром раптової дитячої смерті або малих країн, що розвиваються в якості причини смерті, що означає, що ніяких особливих симптомів або інших чинників смерті не може бути виявлений.

Те саме можна сказати і в 1980-і роки, коли я говорив з батьками дітей, які померли раптово після пострілів уколів, в 1985 книга: Постріл в темряві, яку доктор Харріс Култер і я написали в той час, коли SIDS (синдром раптової дитячої смертності ) — новий створений медичний термін — був в кінцевому підсумку провідною причиною дитячої смертності в Сполучених Штатах.

Смертність вакцини описані в книзі 1985 році

Те, що я виявив і докладно описані в нашій книзі є те, що багато дітей, які помирають після вакцини не були виявлені мертвими в своїх колисках, діти вмирали без будь-яких симптомів. Ці смерть після перенесеного багато симптомів реагування вакцини протягом кількох днів на щеплення СДУГ (синдром дефіциту уваги і гіперактивності), симптоми, як висока температура; несподіваний колапс; декількох годин послідовного плачу або високої тональності вереск з вигинанням спини, яка може бути ознакою запалення мозку; важка діарея; запалення, набряк і біль в місці ін’єкції та ознаки судом, що багато педіатрів говорили як несуттєві.

Інші діти, які отримали ряд вакцин уколів, були описані своїми мамами, як страждання прогресивне, психологічне і фізичне погіршення, що погіршило після кожного уколу до дитини і були виявлені мертвими в дитячому ліжечку.

незручна правда

Небезпека щеплень дітям була завжди і робили їх не питаючи батьків. Кілька досліджень в 1980-і роки показали зв’язок між смертю в колисці і вакцинами. Сьогодні, вважають, що спадкові та екологічні фактори ризику інтеграції, щоб залишити дітей з ознаками петехіальними крововиливів, закупорки легких і стовбура головного мозку і нейромедіаторів дисфункції.

Більшість лікарів продовжують заперечувати, що вакцинація є стороною ризику СДУГ і кажуть, що малі держави, що розвиваються фактично скоротили, враховуючи, що педіатри випустили національну кампанію в 1990-і роки, щоб поставити дітей на спині спати, проте інші вказують на те, що статистика смертності СДУГ і фактори пішли вниз.

Незручна реальність залишається, що різновиди дострокових народжень продовжує рости в Америці і є більше доношених дітей з кончиною до свого першого року, ніж у багатьох встановлених народів світу.

Половина дітей США хронічно хворі

Представники органів охорони здоров’я не мають ніякого пояснення цієї жахливої ??смерті дитини. Вони також не мають ніякого опису, що сьогодні, наближеною від 43 до 54 відсотків від всіх американських дітей відчувають як мінімум одне хронічне захворювання, які потребують медичної компенсації, в тому числі і на приголомшливі 26 відсотків дітей у віці до 6 років з високим ризиком розвитку , соціальної або поведінкові перебої. Федеральні чиновники тепер визнають, що в попередні роки, пороками розвитку серед американських дітей збільшилася на масу в 17 відсотків, і на чолі з ростом аутизму і СДУГ.

Американські діти мали звичай бути здоровіше

Це не було в Америці, коли я був в 1950-х і початку 1960-х років. У той час жінки не отримували імунізацію під час вагітності, і там було всього кілька вакцин, що надаються дітям і там було кілька дітей, які мають проблеми з СДУГ, аутизм, астма і важкі алергічні реакції, цукровий діабет, біполярні розлади і приймаючи змішаний напій за рецептом ліків. І Сполучені Штати зайняли номер 12 серед всіх країн в дитячій смертності, а не в нижній частині списку.

Дитяче здоров’я, репортери повідомляють

Це поганий доповідь про хід здоров’я для країни, яка в останні 50 років, заплатив десятки трильйонів доларів на фармацевтичний ринок, установи охорони здоров’я та педіатрів повідомляючи нам на довірі свої рекомендації про те, як зберегти наших дітей здоровими.

Вакцини неминуче небезпечні

У періоди відповідності з продуктами і ліками США, оцінки безпеки для вакцин рідко включали дослідження токсичності, тому що вакцини не були визнані токсичними природним чином. Проте, вакцини є юридично визначені як неминуче ризикованою.

Це не тільки дитячі вакцини, які включають в себе значний ризик. Вакцини проти грипу, вакцини для передаються статевим шляхом захворювань, а також інші включають порівнянні ризики для негативних подій. Також турбує, що вакцинація рекомендується в даний час для вагітних жінок, незважаючи на те, що пучок вакцини вставляє явно стані вони не були оцінені щодо вагітних жінок, так що вплив на плід не може бути відомо.

У 1960-і роки було запропоновано лише кілька дитячих вакцин. Існуючий CDC запропонував календар щеплень для дітей в даний час має більше 30 вакцин від часу, коли дитина досягає 6 і додатково приблизно 30 більше на той час, коли вони досягають 18. Чи може це збільшення бути пов’язано з нашим погіршенням здоров’я? Наприклад, в даний час:

  • один в 6 дітей в США є відомі порушення
  • більше 50% страждають від деяких типів хронічного захворювання
  • рак є провідною причиною смерті у наших дітей
  • аутизм рівні злетіли з 1 в 10000 в 1990 році до 1 в 68 сьогодні.

З огляду на, що спадкові аномалії повільно змінюються протягом багатьох поколінь, ми повинні були розуміти екологічні причини цих змін. У той час як інші екологічні забруднювачі, безумовно, при грі в цих статистиках, не звертаючи уваги на передбачувану функцію кількостей токсину, інжектованих в дітей за допомогою вакцин не просто погано публічного права, це погана наука.

Побічні ефекти щеплень дітям

Перелік несприятливих побічних ефектів вакцин є тривалим і тривожним. Швидке сканування травм вакцини, що зберігається в Центрі ресурсів охорони здоров’я для Сполучених Штатів Департамент охорони здоров’я та соціальних служб показує, що врегулювання за заподіяння шкоди можливо з цілого ряду найбільш типових вакцин, що надаються дітям.

Негативні випадки є фактором Компенсаційна Програма вакцинації Травм фактично виплатила понад 3 млрд доларів від 1988- 2016 року, незважаючи на ту істину, що тільки 1 з 5 претензій отримує будь-яке врегулювання взагалі. Наукові дослідження викривають, що невелика частина постраждалих від вакцини коли-небудь подавала якісь претензії взагалі, враховуючи, що більшість лікарів відмовляються від ідеї про те, що проблема була викликана вакциною, не дивлячись на істину, що такі проблеми перераховані у виробників товару.

Батьки повідомили на вакцини дитячої смертності в CDC

Рівно 25 років тому, в травні 1986 року я супроводжував мам і тат, чиї діти померли після вакцин, і запропонував обговорення Центрів по контролю і профілактиці захворювань в Атланті.

Ви можете прочитати стенограму цієї конференції одна тисяча дев’ятсот вісімдесят шість CDC на веб-сайті NVIC і вирішити для себе чи що-небудь насправді дійсно змінилося за останні 25 років за винятком того, що, в даний час, посадові особи громадської охорони здоров’я замовляють лікарям, щоб дати дітям 48 доз 14 вакцин, починаючи з дня народження через вік шість, причому половина з цих доз, наведених у віці до одного року.

На сайті NVIC за адресою NVIC.org, ви можете аналогічним чином перевірити чи опублікувати опис смерті, пов’язаних з вакцинами; ви можете досліджувати і перевірити опису смертельних випадків після вакцинації в Федеральний вакцини несприятливих подій системи подання звітності; і ви можете дізнатися більше про реакцію вакцини так, якщо ваш педіатр не піддаються навчанню Вас, ви будете озброєні, щоб зберегти життя своєму дитині

Успіхів! Гарних вихідних.

Ссылка на основную публикацию