Небезпечні трави для людини

Незважаючи на те, що вони природні, деякі рослинні добавки можуть бути шкідливими. «Все натуральне» — це на етикетках зростаючої кількості продуктів, косметики, засобів для чищення та безрецептурних засобів. Це, зокрема, те, що робить трав’яну медицину настільки популярною. Однак природне чи завжди передбачає безпечне?

Трав’яна медицина використовує рослини як ліки. Зазвичай приймаються всередину або використовуються для шкіри лікувальні трави можуть бути різних видів, таких як лосьйони, масла, таблетки, пігулки та чаї.

Хоча багато людей можуть використовувати їх в якості ліків, трав’яні добавки не контролюються FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками, США), як рецепт і безрецептурні ліки. З цієї причини деякі потенційно небезпечні трави можуть бути легко доступні в магазинах, в інтернеті, а також в місцевій кав’ярні.

Ви берете їх на свій страх і ризик. Перш ніж приймати будь-яку траву, обов’язково досліджуйте її і поговоріть зі своїми постачальниками медичних послуг — лікарями, фармацевтами та ким-небудь ще, хто бере участь в вашому лікуванні.

ризиковані трави

Деякі люди вважають, що трав’яні добавки дійсно працюють, але що вони нешкідливі, проте, якщо він діє як наркотик в організмі, то він також може мати негативний ефект.

Більшість трав, які ми використовуємо в Росії, прекрасні, але деякі загрожують, і інші, якщо їх не приймати правильно.

Все, що працює як наркотик, матиме деякі небезпеки. Для трав, які позиціонують основні загрози, найбільш поширеними ризиками є пошкодження печінки і нирок і взаємодія з лікарськими засобами.

Ось приклади трав, які несуть ризики, про які ви не знаєте. Це не повний список всіх потенційно небезпечних трав або іншого доповнення. Він просто показує, що деякі дуже небезпечні речовини доступні будь-кому, хто не згадує. Так що ще раз, обов’язково поговоріть зі своїми медичними компаніями перед тим, як приймати будь-які трави.

звіробій

Звіробій (тривога, панічні атаки, запаморочення, нудота, спайки в кров’яному тиску, алергічні реакції, блювання, запаморочення, агресія, головний біль, втома, втрата пам’яті).

Звіробій (Hypericum perforatum) може зменшити помірну і малу депресію. Але є неадекватне доказ того, що воно допомагає з великою депресією.

Крім того, депресія — це не те, що можна лікувати без сторонньої допомоги. Це не застуда. Якщо хтось хоче використовувати звіробій для депресії, вони все одно повинні бути оброблені постачальником медичних послуг.

Ось одна важлива причина, чому: взаємодія з лікарськими засобами. Звіробій може зробити багато інших наркотики менш ефективними. Були випадки ненавмисних вагітностей у жінок, що приймали звіробій і протизаплідні таблетки, а також випадки відторгнення органів у тих, хто приймав звіробій з антиретровірусними препаратами після трансплантації.

Якщо ви приймаєте які-небудь ліки, що відпускається за рецептом, і проявляєте інтерес до спроби пройти курс звіробою для легкої депресії, спочатку обговоріть можливі взаємодії з вашим лікарем або фармацевтом.

Кава (перець п’янкий)

Кава (потенціює седативні засоби ЦНС, хронічне вживання може викликати оборотне сухий стан шкіри).

Кава може зменшити занепокоєння, а для деяких він працював на додаток до ліків, що відпускаються за рецептом. Однак його можна використовувати до 8 тижнів для лікування. У жінок, які відчувають тривогу в період менопаузи, кава фактично діяла всього за один тиждень.

Проте, Національні інститути охорони здоров’я і FDA закликають людей не брати каву через ризик серйозної проблеми зі здоров’ям, пошкодження печінки і смерті, навіть якщо вважати, що це короткочасне час при типових дозуваннях.

Використання кави фактично призвело до пересадки печінки і смерті протягом одного-трьох місяців. Важке використання кави фактично пов’язано з пошкодженням нервів і змінами шкіри.

Кава може погіршити депресію і небезпечна для вагітних жінок або грудного вигодовування. Через те, що у трави є ефекти, подібні до тих, у яких є алкоголь (не вживайте алкоголь, алкоголь шкідливий для здоров’я), їх не можна комбінувати.

Ряд рецептурних препаратів не слід поєднувати з кавой. Два препарату з здатністю до найбільшим лікарським взаємодій — альпразолам (Xanax) і седативні засоби.

Я не пропоную каву людям, які схильні до ризику або які хворіють печінкою або приймають наркотики з визнаними несприятливими результатами в печінці, що складаються з статинів і ацетамінофену.

Інші експерти повністю вибрали каву. Я вважаю за краще використовувати трави, які мають чудове співвідношення ризику і вигоди, а для кави це невірно.

чапараль

Чапараль (пошкодження печінки, проблеми з нирками, гіпотонія у хворих на рак).

Повідомляється, що чапараль зменшує біль, запалення і запалення шкіри. Проте, для цього мало доказів. Чапараль фактично також пропагувався як трава, Боря з раком, але відповідно до Американським онкологічним товариством, немає доказів, що підтверджують це.

Легко виявлений онлайн у багатьох видах, чапараль був відзначений в базі даних небезпечних рослин FDA, тому що в 1997 році через ризик серйозного і в багатьох випадках постійного ушкодження печінки.

Відповідно до Американським онкологічним товариством, чапараль може викликати серйозні взаємодії з лікарськими засобами, що відпускаються за рецептом і без рецепта, включаючи розчинники крові; протизапальні препарати, такі як аспірин, ібупрофен і напроксен; ліки від діабету і спеціальні антидепресанти.

живокіст

Живокіст (пошкодження печінки, рак).

Живокіст має заслужений послужний список для відновлення пошкоджених тканин, таких як травми, забої, розтягнення, переломи кісток, а також пухлина і запалення, які можуть поєднуватися з ними. Але через ризик важкої печінки і, можливо, пошкодження легенів, живокіст ніколи не повинен прийматися людиною.

FDA рекомендував в 2001 році, щоб виробники позбавлялися від продуктів живокосту з ринку. Проте, живокіст легко знайти.

Лікар пропонує використовувати живокіст для травм, які не загоюються легко, включаючи відкриті пролежні і діабетичні виразки. Проте, Фармакопея США, клінічна організація, яка встановлює вимоги до дієтичних добавок, радить проти використання живокосту на пораненої шкірі, оскільки забруднюючі речовини, які можуть впливати на печінку, можуть бути ввібрані.

м’ята болотна

М’ята болотна (пошкодження печінки).

М’ята болотна фактично не зарекомендував себе ефективним для будь-яких рекомендованих застосувань. Вона зазвичай використовувалася для викликання абортів, але великі дози, необхідні для цього, могли усунути маму або нанести непоправної шкоди печінці та ниркам.

За даними Національного інституту здоров’я, м’ята болотного масла вважається ризикованим для будь-якого в будь-якому дозуванні, і невідомо, чи є чай безпечним.

Це болотна м’ята, і ви не отримуєте стільки токсинів в чаї, але я б не ризикнув. Вибирайте м’яту. Навіщо вибирати печінково-токсичну м’яту?

У 1997 році в базі даних про отруйні рослини FDA, болотна м’ята може бути виявлена ??в інтернеті в багатьох формах, що складаються з масла.

Як я можу вибрати безпечні трав’яні добавки?

Це дії, які кожен повинен прийняти в минулому, приймаючи будь-яку траву, яка перевіряється на безпечність та якість харчових добавок.

Зробіть своє дослідження. Перед початком будь-якої фітотерапії дізнайтеся:

  • Це безпечно?
  • Це працює?
  • Яка доза працює?
  • Яка частина рослини працює? (Корінь, стебло, лист).

Поговоріть з вашою медичною групою. Говоріть про тих, хто бере участь в вашому медичному обслуговуванні — фізичному і психічному здоров’ї, — про те, що ви думаєте про прийняття трав’яний добавки.

Поговоріть про те, чи є певна програма безпечним і надійним в основному і для вас зокрема. Нагадайте постачальникам медичних послуг про будь-яких умовах, які у вас є, і про будь-які відпускаються за рецептом або без рецепта ліки. Не чекайте їх, щоб запитати.

Отримайте якісну добавку

Перевірте етикетку для типових і латинських назв рослин і використовуваної частини рослини. Якщо це ефективний корінь, ви не будете використовувати таблетки, зроблені з стебла.

Шукайте якісний друк. Трав’яні є найбільш ймовірними з усіх добавок, які включають домішки. 3-ма значними печатками якості є друк USP (Фармакопея США), друк NSF (Національний фонд санітарії) та друк CL, надана споживчої лабораторією Cooperman’s.

Кожне з цих ущільнень показує, що компоненти продукту відповідають етикетці, якщо присутні забруднюючі речовини, вони не перевищують безпечні рівні.

USP і NSF переконайтеся, що продукт відповідає вимогам належної виробничої практики, встановленим FDA. CL містить продукти для стандартів, встановлених штатом Каліфорнія, які є більш жорсткими, ніж вимоги FDA. USP і CL також підтверджують, що добавки будуть розпадатися в тілі.

Виберіть добавки, зроблені великим бізнесом. Значні торговельні марки або виробники препаратів, регульованих FDA, найбільш схильні дотримуватися стандартів якості.

тестові таблетки

Зазвичай трави — це порошки в таблетках, про які вам не потрібно турбуватися, проте деякі таблетки розпадаються і запускають компоненти в вашому тілі. Помістіть таблетку в воду з температурою тіла і дайте їй близько 45 хвилин, щоб зламатися. Якщо вона залишається неушкодженим, це, ймовірно, робить те ж саме в вашому тілі.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию