Назва для магазину одягу — оригінально і просто (+ список)

Створюючи бізнес з нуля, підприємець повинен продумати кожен етап, передбачити можливі невдачі і ризики. Серед цих важливих моментів особливу увагу слід приділити вибору назви свого магазину, навіть якщо він буде функціонувати в інтернет-форматі. Воно суттєво впливає на процес залучення клієнтів, формування позитивної репутації підприємства.

Як назвати магазин жіночого одягу — варіанти

Вибір назви для магазину жіночого або чоловічого одягу — важливе завдання, якої нерідко приділяють занадто мало уваги, вважаючи цей аспект далеко не першорядним. Найкраще, якщо найменування розроблять професіонали в сфері нейминга, брендингу. Але якщо фінансовий стан починаючого підприємця не дає змоги оплатити їхні послуги, можна спробувати самостійно створити назву для свого магазину одягу. Варто завжди пам’ятати про обов’язкові вимоги до найменувань (вони актуальні і для підприємців, які вирішили відкрити комісійний магазин).

 1. Позитивне сприйняття.
 2. Легке запам’ятовування.
 3. Гарний склад і оригінальність.
 4. Позитивні асоціації.

Візуально погано сприймаються назви, які повністю складаються з букв, за своїм зображенню виходять за межі рядка, наприклад, а, о, п, с, т, к. Краще підбирати назви, що мають в складі букви з видатними вгору або вниз елементами — ф, р, б, д. Вважається, що присутність, переважання в словах гласною «і» створює враження другорядності, меншовартості. Якщо найменування буде складатися більш ніж з 5 знаків, його засвоєння ускладнюється. Щоб забезпечити зростання продажів і налагодити точну роботу персоналу, слід приділити особливу увагу організаційній структурі магазину одягу. Найчастіше вибирають лінійно-функціональну (управління може здійснювати тільки одне домінантне особа), а вона включає в себе директора, бухгалтера, старшого продавця, водія, прибиральницю, продавців-консультантів. Але це орієнтовна схема, кожен власник створює організаційну структуру під концепцію свого підприємства.

Вибираючи назву для магазину жіночого одягу, можна використовувати такі підходи:

 • з’єднати склади з прізвищ засновників (марки);
 • додати до прізвища або іменника приставку off (Креатіff, Брюкоff);
 • створити абревіатуру або скоротити слово (Тата від Тетяна, TIK — Ти і Краса, BTB — Be the Best або Будь кращим);
 • придумати описову назву, що викликає позитивне сприйняття (Модниця, Твій стиль, Містер Шик, Елегант, Luna);
 • прив’язка до географії (магазин пляжного одягу Малібу);
 • використовувати гру слів ( «MaRUSiya» — акцент на корені «рус» за аналогією зі словом Росія і російським ім’ям Маруся);
 • створити неологізм (важливо врахувати те, що нові слова хоч і будуть на 100% оригінальними, але запам’ятовуються гірше — Рассана, Мажестик).

Порада: якщо власник магазину одягу вирішить придумати неологізм для того, щоб назвати свій магазин, то важливо звернути особливу увагу на легкість вимови, наголоси, забезпечити якісну рекламу для розкрутки незнайомого аудиторії бренду.

Щоб вибрати гарний варіант назви для магазину жіночого одягу і збільшити шанси на успіх, підприємцю не варто використовувати деякі підходи:

 1. Брати за основу імена близьких, рідних (магазин Олена, шоу-рум Карина).
 2. Придумувати складне найменування, яке складно вимовити, запам’ятати, якщо не всі можуть зрозуміти його зміст (Мінерва — богиня мудрості в римській міфології, Miscellaneous — в перекладі з англійської мови означає «змішаний»).
 3. Змінювати звучання брендів, імітуючи процес створення неологізму (наприклад, Abibas).
 4. Назва не повинно викликати неприємних емоцій, двозначних трактувань (дебют може асоціюватися з некомпетентністю, відсутністю досвіду успішної роботи, назва магазину жіночої або чоловічої одягу «Теремок» не викликає довіри, відразу згадується казка, дитячі розваги, не варто вибирати такі найменування, як Продажна душа , цяця).
 5. Назва магазину повинно відповідати його профілем, статусу (вивіска Royal НЕ буде гармоніювати з промисловим районом, пошарпаним фасадом будівлі або напівпідвальним приміщенням), а також місця, часу і концепції підприємства (вибираючи назву Пасаж, слід знати, що так називають криту галерею з низкою магазинів , що сполучає 2 вулиці, і якщо ця умова не дотримана, то вибирати таке найменування не варто).
 6. Використовувати іноземні слова, які вже давно стали буденними, банальними (Chercher la femme, Violette).

Крім вдалого назви власнику бажано продумати креативний рекламний слоган для залучення клієнтів. Він повинен бути лаконічним, цікавим, підштовхувати клієнта до покупки.

Як назвати магазин чоловічого одягу?

Вибираючи назву для чоловічого магазину одягу, важливо врахувати інтереси цільової аудиторії, зробити акцент на тому, що викличе позитивні емоції і довіру. Щоб дізнатися, наскільки вдало підібраний варіант, можна провести невелике тестування серед потенційних клієнтів. Назвати магазин потрібно так, щоб найменування гармоніювало з асортиментом, концепцією, стилем підприємства, відповідало ціновій політиці заклади (називати маленьку торгову точку Світ стилю — не дуже вдала думка) і не викликало поганих асоціацій (приклади невдалих варіантів — Пижон, Егоїст, Альфонс, Улюбленець , Мачо, Провокатор). Також краще уникати банальних назв: Кавалер, Дон Жуан, Мода для чоловіків, Магазин чоловічого одягу, Зовнішність. Магазин чоловічого одягу можна назвати, наприклад, Стиляга, Естет, Казанова, Твій стиль, Форвард, Ель Браво, Оскар. Франшиза в торгівлі одягом дасть можливість почати свою справу з підтримкою досвідченого франчайзера і не думати над вибором назви (наприклад, можна співпрацювати з 7 Camicie, TOM TAILOR, VD one та ін.).

Список назв магазинів одягу

Якщо запитати у людини, скільки брендів одягу він знає, напевно буде названо близько десятка, але першими спливуть в пам’яті тільки 2-3. Це ж стосується і спеціалізованих підприємств, які клієнти відвідують в своєму місті. Важливо підібрати легке і в той же час такого назва. Звичайно, для успішного просування магазину одягу, впізнаваності бренду необхідно розробити і реалізувати ефективну рекламну кампанію, адже саме по собі гарне найменування ще не є запорукою успіху.

Ми пропонуємо розглянути кілька оригінальних варіантів назв магазинів жіночого та чоловічого одягу (їх можна використовувати і для торгових інтернет-платформ):

Натиснути, щоб збільшити

Назва жіночого інтернет-магазину одягу обов’язково має бути лаконічним, ємним, позитивним, не викликати двозначних асоціацій: House beautiful, Сarino, Best Brand, Lady Mart, Brand Factory, 4 сезони, Модниця, Шарм, Модна штучка. Але крім цього важливо, щоб найменування відповідало рівню цін, асортименту віртуальної торгового майданчика, був врахований вікової, соціальний фактори. Важливо реєструвати варіантні написання доменного імені. Багато вирішують продавати одяг Вконтакте, адже це досить прибуткова ніша для онлайн-торгівлі. Можливості соціальної мережі дозволяють створити повноцінний інтернет-магазин абсолютно безкоштовно. Одяг — це той товар, який можна продавати через інтернет навіть без вкладень (працюючи за принципом Дропшиппінг).

Порада: при вдало реалізованої маркетингової стратегії, рекламної кампанії досягти успіху зможе бізнес, який засновники вирішили назвати трохи не за правилами (звичайно, якщо власник не доходив до крайнощів), наприклад:

 • Harm’s або HF Артема Тарасова (в перекладі з англ. Слово означає негативний поняття — зло, шкоду, але власник вирішив обернути собі на користь двояке трактування і підтекст, додавши до нього апостроф і суфікс);
 • Oh, My Сергія Ковеленова (назва придумано і вибрано власником завдяки красивому і легкому звучанню).

При наявності вкладень отримати додатковий дохід можна, відкривши пункт видачі замовлень інтернет-магазинів (це легше і вигідніше робити, якщо паралельно функціонує своя торгова точка).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вибір назви — один з найважливіших етапів створення свого магазину одягу, навіть в інтернет-форматі, хоча багато підприємців більше уваги приділяють оформленню своєї діяльності, підбору персоналу, фінансових розрахунків. Звичайно, вдале ім’я ще не можна назвати запорукою високої рентабельності, але це допоможе залучити більшу кількість клієнтів, прискорить розкрутку бізнесу, полегшить проведення рекламної кампанії.

Ссылка на основную публикацию