Навіщо потрібен крихітний кишеню на джинсах,

Напевно, багато хто задавався питанням, навіщо потрібен крихітний кишеню на джинсах? Адже він такий маленький, що в нього не можливо нічого покласти.

А може це просто незвичайне дизайнерське рішення. Але будь-якому навіть не стандартному і не практичному вирішенню, має бути логічне пояснення.

Тому ми зараз зануримося в історію і повернемося на півтора століття назад, в США, де і були створені і пошиті перші в світі штани з джинсової тканини.

коли з’явилися

Джин з’явилися в США в 1853 році. Спочатку призначення як робочий одяг для фермерів. Трохи пізніше їх облюбували ковбої. А через деякий час вони увійшли в світ моди, і стали невід’ємною частиною гардеробу кожної людини. Вони міцно зайняли перші позиції в світі моди, і ні кому їх не поступаюся навіть в 21 столітті.

Навіщо маленький кишеню на джинсах

Існує кілька версій, давайте розглянемо кожну з них.

 для годин

Найпоширеніша версія полягає в тому, що крихітний кишенька служив для кишенькових годинників на ланцюжку. Дуже модних і популярних в той час.

 Для запальнички Zippo

Для дуже популярних на той час запальничок Zippo. Вони з легкістю поміщалися в кишеню, і ще простіше і швидше її можна було дістати звідти. Адже даний вид одягу був носили ковбої, а вони як відомо, курили.

для золота

Щоб добувачі золота складали в нього золоті самородки. Адже якщо випадково протреться кишеню, то все його вміст не випаде назовні, а потрапить у другий, великий.

для дрібниці

Ну і дуже проста і банальна версія, для дрібних деталей, наприклад: дрібні гроші.

Для чого маленький кишеню потрібен зараз

Багато хто не звертає на нього зовсім ніякої уваги, і нічого в ньому не зберігає. А деякі, знайшли йому сучасно застосування і кладуть в нього запальничку, або презервативи, банківську карту, ключі від будинку.

А в коментарях ви можете залишити свою думку, навіщо потрібен крихітний кишеню на джинсах.

Ссылка на основную публикацию