науки допоможе дізнатися характер і долю за датою народження

Перед кожною людиною в житті поставлена ??задача постійно розвиватися і збагачуватися духовно. У процесі самовдосконалення неминуче виникають різні питання, на які буває складно знайти відповіді. На допомогу в цьому випадку приходять таємні знання і науки, однією з яких виступає нумерологія — древнє вчення про світ чисел. З її допомогою можна визначити долю і характер людини, про те, як це зробити — дізнайтеся з даного матеріалу.

Розрахунок долі за датою народження

Перш за все, вам потрібно буде вирахувати число свого характеру (по-іншому називається числом народження). Воно то і проллє світло на вроджені задатки, таланти і здібності особистості, які поки ще можуть бути не розкриті.

Завдяки числу народження ви також отримаєте інформацію про позитивні і негативні аспекти особистості і зрозумієте, над чим в собі варто попрацювати.

Розрахувати своє число характеру зовсім нескладно: для цього потрібно буде просто скласти всі цифри дня, місяця і року народження, а потім звести їх до однозначного числа від одиниці до дев’ятки.

Розглянемо на конкретному прикладі:

Людина народився 26 грудня 1994 року. Значить розрахунок буде таким:

2 + 6 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 4 = 34 = 3 + 4 = 7.

Саме число 7 в цьому випадку і є числом характеру.

Інтерпретація отриманих цифр

Тепер на прикладі всіх чисел можна отримати інформацію щодо особливостей характеру цікавить людини.

одиниця

Характеризує сильну, вольову і енергійну особистість — природженого лідера, за яким люди готові йти не роздумуючи. Для людей-одиниць характерна любов до свободи, незалежну думку, а також висока амбіційність. Такі люди ставлять перед собою конкретні цілі, а потім домагаються їх.

Завдяки високій працездатності і хорошим інтелектуальним здібностям «одиниці» нерідко виявляються на солідних посадах, будучи ще молодими, а також просуваються вгору по кар’єрних сходах. Особливо їм підходить політична сфера і бізнес.

З недоліків характеру можна виділити надмірну самовпевненість межує з упертістю, а ще прагнення завжди опинятися на першому місці, навіть якщо для цього доводиться вдаватися до нечесних способів. Ще таким людям властивий егоцентризм, підвищена агресивність і жорстокість.

двійка

Таким особистостям властива м’якість характеру, спокій і відчуття такту. «Двійки» дуже добре відрізняють справедливість від несправедливості і виявляють готовність допомогти навіть якщо вона межує з їх особистими інтересами. З двійок виходять чудові компаньйони і ділові партнери. Їх відрізняє комунікабельність, доброзичливість, вміння вислуховувати чужі проблеми і здатність давати мудрі поради.

Дуже часто «двійки» зупиняють свій вибір на творчих або соціальних професіях.

Але є в їхньому характері і очевидні мінуси: такі люди часто страждають від нерішучості, невпевненості у власних силах і невмінні захищати свою позицію. Часто також вони зазнають труднощів, приймаючи рішення, так як намагаються по максимуму догодити всім навколо.

Трійка

Це яскрава індивідуальність, інтелектуал, а також душа компанії. Трійок відрізняє гарне почуття гумору, вони легко встановлюють контакти з оточуючими. Ще їх характеризує непосидючість, тяга до подорожей, новим знайомствам і враженням. Таких особистостей можна зацікавити майже всім, так як від природи вони обожнюють вчитися і досліджують все загадкове і незрозуміле для себе.

З негативних аспектів можна виділити: невміння завершувати розпочаті справи, поверховість, егоїстичність і легковажність, а також гострий язик, через якого у трійок нерідко з’являються недоброзичливці. Можуть не реалізувати свій талант в життя.

четвірка

Людей-четвірок відрізняє працьовитість і високий ступінь відповідальності. Також їм притаманний прагматизм, вони виділяють матеріальне над духовним. Хороша посидючість і організаторські здібності дозволяють таким людям займати посади начальника. Вимагають від інших багато, але діють по справедливості. Їх не лякають труднощі — вони з радістю вирішують навіть дуже складні завдання.

Мінуси: у четвірок недостатньо гнучке мислення, мало творчих ідей. На першому плані для них завжди стоїть матеріальне благополуччя, через що часто їх життя досить нудна і одноманітна.

п’ятірка

Таких людей легко впізнати за підвищеної імпульсивності, рішучості і активності. Маючи високий інтелект і будучи винахідливими, п’ятірки забезпечують собі удачу в діловій сфері, хоча нерідко їм складно завершувати почате. Цим людям явно благоволить пані Удача, але їх досить непростий характер часто змушує їх опинятися в різних бувальцях, вибратися з яких допомагає удача і вроджений оптимізм.

Говорячи про мінуси, потрібно згадати про азартність, нестабільності нервової системи, нетерплячості, відсутності дисципліни, непостійність і ненадійність.

шістка

Шістки відрізняються своєю відданістю, надійністю і безкорисливістю. Вони ніби світяться зсередини, завдяки чому привертають до себе оточуючих і легко знаходять з ними спільну мову. Такі особистості далекі від творчості, але мають добре розвиненим баченням прекрасного. Шістки врівноважені, спокійні, часто з них виходять миротворці. Їх не приваблює матеріальний світ, так як вони прагнуть досягати високих цілей.

Проблеми у них виникають зазвичай через те, що такі люди схильні йти на поводу у тих, що оточують і жертвувати собою. Крім цього, їх дуже лякають життєві труднощі.

сімка

Люди, що народилися під числом сім, відрізняються вольовим характером, а також аналітичними здібностями і відмінною інтуїцією. Оригінальний розум і творчі таланти часто допомагають сімки досягти слави. Сімка важливо достатньо часу проводити наодинці з собою — самотність анітрохи не лякає їх, а деякі таємниці вони не готові розкрити навіть найближчим людям.

З недоліків можна назвати: час від часу наявність похмурих думок, сумнівів, замкнутість. Навіть природна проникливість не завжди дозволяє сімки правильно розуміти самих себе.

вісімка

Дарує своєму власникові відмінні здатності до ведення бізнесу, залізну хватку, хорошу інтуїцію і холодний розум. Такі люди схильні досягати своїх цілей будь-якими шляхами, при цьому їх не завжди цікавить моральна сторона питання. Вісімки мають більшу кількість життєвої енергії і високим інтелектом. Часто вони домагаються влади і утримують її.

Негативні моменти: чи не пощастить тим, хто встане на шляху у людей-вісімок. Вони часто проявляють жорстокість навіть щодо своїх близьких. А ще бувають корисливими і розважливими.

дев’ятка

Це число вказує на дуже високий рівень розвитку. Дев’ятка характерна для чесних і дуже принципових людей, яких турбують інтереси не тільки свої, але і всього людства. На перший погляд такі особистості здаються відчуженість і відстороненими від нашої реальності, їх відрізняє побутова непрактичність. Разом з цим «дев’ятки» стають успішними науковими діячами, акторами, місіонерами і винахідниками.

Основний мінус: таких особистостей часто недооцінюють, через що вони стають примхливими і зарозумілими.

Завдяки цьому нескладному методу ви зможете дізнатися характер будь-якої людини за датою народження, що допоможе знайти правильний підхід до багатьох незнайомим людям.

Завершенням теми стане перегляд цікавого відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию