Наталія Правдіна: мантри приведуть вас до успіху і процвітання

Індійські мантри не завжди зрозумілі звичайній людині, але Наталя Правдіна мантри створила, адаптувала і підібрала такі, які підійдуть усім. Читайте «рецепти» текстів для медитацій на всі випадки життя.

Мантри Наталії Правдиної для кар’єрного зростання та успіху

Набридло шукати роботу? Всі пропозиції не відповідають вашим уявленням про гідне заробіток або просто нецікаві? Скористайтеся тибетськими мантрами.

Вони допоможуть досягти грандіозного успіху в професійній сфері. Вимовляєте їх 7 раз перед співбесідами, підписанням важливого договору. Читайте їх, коли відправляєте резюме або перед важливою зустріччю.

Звучить велика мантра абсолютного успіху в такий спосіб:

Ви заручитися підтримкою Вищих сил і зможете успішно подолати важливий життєвий етап з потрібним для вас результатом.

Є й інша мантра перемоги, яка буквально відводить людину від несприятливих обставин. Користуючись священним текстом Будди Шаньямуни ви успішно подолаєте всі перешкоди, зможете абстрагуватися від негативних емоцій і впораєтеся зі страхами.

Чим корисна мантра перемоги і її особливості:

  1. Вимовляти слід 108 раз кожен день, протягом місяця. Або безпосередньо перед тим, як ви починаєте займатися важливою справою
  2. Підходить людям, які втомилися боротися і справлятися з купою невдач, коли хочеться відчути смак перемоги і насолодитися тріумфом
  3. Позбавляє від гордині, страхів і страждань

Текст мантри звучить наступним чином:

Вважається, що всі невдачі і проблеми в житті людини виникають через нестачу життєвої, сонячної енергії. Чим її більше, тим більш серйозного успіху домагається людина. А якщо енергії Сонця не вистачає, людина відчуває нестачу сил, занепад позитиву, він не впевнений в собі і не знає, як правильно розкрити свої таланти.

Читайте таку мантру 108 разів протягом місяця, і ви наповнити сонячною енергією, а удача стане супроводжувати в усіх справах.

Мантри Наталії Правдиної для щастя і здійснення бажань

Наталія Правдіна склала мантри, які можна слухати і дивитися безкоштовно. Одна з різновидів священних текстів — це ті мантри, які допомагають привернути в життя людини можливості для виконання його найзаповітніших бажань.

Наприклад, така:

Ця мантра змусить ваші мрії збуватися настільки швидко, що ви самі здивуєтеся. Ви отримаєте благословення Всесвіту на прибуток у всіх життєвих сферах. Важливий момент — ваше бажання повинно бути екологічним, тобто не нести шкоди жодній живій істоті планети.

Читайте цей текст по 108 разів протягом місяця, і все бажання почнуть збуватися, немов за помахом чарівної палички.

Є й інша мантра для виконання всіх бажань. Вона неймовірно потужна, тому повторювати текст досить 9-27 разів.

Ось ще одна мантра — звернення до великого Шиві. Допомагає створити вдалі можливості для реалізації будь-яких, навіть неможливих на перший погляд життєвих цілей.

Повторюйте її 108 разів протягом місяця, і життя почне змінюватися на краще з неймовірною швидкістю.

Священна мантра для очищення карми

Вважається, що багато проблем в житті людини виникають через опрацьованою карми. Ви розраховуєтесь за вчинені в минулому проступки, відповідаєте за гріховне поведінку ваших предків.

Ця мантра нейтралізує негативну карму, прибирає всі кармічні перешкоди, які скорочують життя і народжують покарання за гріхи.

Мантра продовжує життя і очищає тонке тіло людини на всіх рівнях.

Мантри для залучення любові

Іноді відсутність любові в житті пов’язано не з тим, що у вас є якісь недоліки або ви недостатньо привабливі для протилежної статі. Можливо, Доля просто не надає можливостей для знайомства з гідним партнером.

Залучити можливості для знайомства і змусити Всесвіт бути на вашому боці допоможуть спеціальні любовні мантри.

наприклад:

  • Індійська мантра «ХУМ ШТРІМ КРИМ ХРОМ Вуіча НА вує АУМ» пробуджує безумовну любов до себе і навколишнього світу в цілому. Як наслідок, ви залучаєте у своє життя людини, який так само щиро полюбить і прийме вас
  • Для гармонізації вже існуючих любовних відносин підходить мантра «ОМ ШРІ КРІШНАЙЯ ГОВІНДАЙЯ ГОПІДЖАНА ВАЛЛАБХАЙЯ намах». Прибирає з відносини непорозуміння, оберігає від зрад і зради
  • Для посилення сексуальної енергії читайте мантру «АУМ Шиам КУМ Пуртов Дені САДУ Шівайя намах». Станете неймовірно привабливою для протилежної статі. Навчіться отримувати щастя і радість від відносин з чоловіком

Дивіться відео про те, як змінити своє життя за допомогою мантри зцілення:

Мантри для залучення і утримання багатства

Не в грошах щастя — твердження вірне. Але, коли грошей не вистачає на всі потреби, щасливою людина навряд чи буде. Тому мантри, які залучають фінансовий достаток і благополуччя, цілком актуальні.

Наталія Правдіна ділиться такими мантрами багатства:

  • «ОМ ШРІ ГАНЕШАЙА намах» — дуже потужний текст, звернений до Ганеші. Допомагає усунути перешкоди на шляху до мети, дарує удачу в бізнесі і фінансових справах, наділяє життєвою силою і мудрістю. Забезпечує постійний приплив грошових коштів
  • Тибетська мантра, звернена до Бога Багатства Джамбале: «ОМ Падма КРОДХА Айя Джамбала Шрі дхай ХУМ ПЕ». Привертає в життя справжній потік достатку і процвітання. Але обов’язково потрібно промовляти, на які цілі ви плануєте витратити гроші
  • Мантра «КЛИМ КРИШНА КЛИМ» допомагає знайти не тільки матеріальні, але й духовні блага, досягти гармонії і щастя у всіх життєвих сферах. Наповнює енергією чарівності і наділяє харизмою. Допомагає швидко заводити корисні знайомства і утримувати їх у своєму житті

Важливо: потрібно не тільки механічно повторювати текст обраної мантри, але і свято вірити в її чарівну силу. Саме віра немов активує потік енергії, який увірветься у ваше життя і змінить її на краще.

Ссылка на основную публикацию