Настоянка з часнику для чищення судин: тибетський рецепт і користь

Інтерес простої людини до методів нетрадиційної медицини з кожним роком неухильно зростає. Ефективним засобом вважається настоянка з часнику для чищення судин, тибетський рецепт відомий кільком поколінням. У китайців, росіян, європейців, у кожного народу існують свої давні знання боротьби з хворобами. Великою таємницею оповиті рецепти нетрадиційної медицини далекого Тибету.

Історія часниковою настоянки в Тибеті

Десятки експедицій були відправлені європейською цивілізацією в пошуках тибетських секретів. Царські, а за ними і радянські мандрівники роками вели спостереження за життям цих сакральних місць. Американські і нацистські дослідницькі групи також побували в цих суворих краях. І всіх їх вражало те, який сильний і витривалий народ жив в Тибеті.

Вони жили в складних погодних умовах, з мізерним раціоном. Дивувалися мандрівники довгожительства старих Тибету, їх бадьорості. Їх їжа складалася в основному з ячмінних коржів, які вони їли, заправляючи маслом отриманим з місцевих рослин.

Дослідники не змогли відмовити гостинним господарям і спробували дивний соус. Він мав гіркий смак і різкий неприємний запах. Спостерігаючи за звичаями тибетців, гості дізналися з чого робили тибетці це блюдо. Виявилося, що це настоянка часнику, розбавлена ??водою і молоком гірських яків. Часник наполягав на місцевому алкогольному напої, зробленим з ячменю.

Сьогодні вчені багатьох країн вивчають властивості часнику, шукають корисні речовини приховані в ньому. Все більше можливостей розкривається для лікування їм різних хвороб. Ним лікують застуду, шкірні захворювання, інфекційні. Він ефективний при лікуванні гіпертонії і серцево-судинних захворювань, що вважаються лідером з причин смертності серед населення.

Часто ці захворювання пов’язані з відкладеннями в сосудах.Неправільний спосіб життя, забруднення навколишнього середовища і непомірне харчування призводять до того, що артерії піддаються важкого захворювання судин-атеросклерозу. Суть його в тому, що в артеріях утворюються холестеринові бляшки.

Процес цей відбувається повільно, непомітно для самого хворого, людина відчуває себе здоровим. Але поступово холестеринові бляшки забивають артерію, кровопостачання погіршується, настає кисневе голодування тканин органів, що входять артерії яких зазнали поразки атеросклерозом. Це може спричинити за собою ішемічну хворобу серця, інсульт і навіть гангрену.

Ось яка серйозна проблема з судинами. Після відвідин лікаря, хворому призначають гіполіпідемічні препарати, що руйнують бляшки в артеріях. Але вони коштують дорого. Також ці ліки мають безліч побічних дій. Існує доступна альтернатива — це настій часнику. Той самий таємний рецепт, який дозволяє зберігати до глибокої старості силу і здоров’я жителям Тибету.

Корисні властивості часнику для кровесносной системи

Часник зменшує кількість холестерину в крові, знижує тиск, розріджує кров.
Часник краще використовувати в свіжому і без термічної обробки вигляді, так як часник підданий варінні втрачає лікувальну силу, перетворюючись лише в ароматну кулінарну приправу.

Готова настоянка теж зберігає тривалий час потрібної концентрації корисних мікроелементів. Необхідно робити настій часнику часто і невеликими порціями, щоб уникнути непотрібного витрати сировини.

Слід враховувати, що тижневе або місячне вживання часниковою настройки не принесе відчутної користі. Мінімальний курс прийому настойки часнику становить три місяці. Тільки після цього терміну людина може фізично відчути полегшення від хворобливого стану, пов’язаного з бляшками в артеріях.

Як приготувати настоянку з часнику в домашніх умовах

Щоб приготувати настоянку часнику за тибетським рецептом потрібно взяти 350 грам свіжого, що не пророслого і не зіпсованого часнику. Часник не повинен бути магазинним. Слід використовувати вирощений на садовій ділянці, без хімічних добавок часник.

 • Часник розтерти до появи соку в дерев’яній ступці. Чи не використовувати металевий посуд. В іншому випадку відбудеться окислення часнику.
 • Залити 300 грамами чистого медичного спирту.
 • Перелити в банку і закрити кришкою.
 • Настоянка готуватися 11 днів в темному, прохолодному місці.

Схема прийому настойки часнику наступна.

 1. Слід приймати три рази на день протягом 3-х місяців.
 2. Прийом проходить по 10-денного циклу зі збільшенням дозування на одну краплю за кожен прийом.
 3. Наприклад, ранок: 1 крапля настойки, обід: 2 краплі, вечеря: 3 краплі. Ранок другого дня буде 4 краплі. Йде збільшення дозування на одну краплю за прийом до тих пір, поки дозування не досягне 25 крапель.
 4. Після 10 днів цикл прийому настойки повторюється.
 5. Знову беруть перший прийом: 1 крапля другий: 2 краплі і т.д.

Перед початком лікування рекомендується зробити кілька присідань і порахувати пульс. Записати.

Після трьох місяців лікування. Виконати знову вправи. Якщо частота пульсу зменшилася, значить є зміна в позитивну сторону.

Потрібно пам’ятати, що самолікування можна проводити тільки за правильно поставленому діагнозу. Симптоми різних хвороб бувають дуже схожі. Визначити, чим хворіє той чи інший пацієнт буває навіть важко спеціалісту.Человек може поставити сам собі неправильний діагноз і втратити дорогоцінний час займаючись марними процедурами. Не слід кидатися з крайності в крайність. Необхідно підходити раціонально при виборі засобів, якими має в своєму розпорядженні медицина традиційна і народна.

Хоч би яким був ваш вибір, не забувайте про чудовий, повний цілющих речовин-часник. Він зробить ваш обід смачним, а тіло здоровим.

Існує дві причини вибору тибетського рецепта настойки з часнику для чищення судин.

 • Перша причина в тому, що володіючи потужним арсеналом засобів сучасна медицина стає все більш недоступною через свою дорожнечу. А хворіти люди не перестали, вони шукають методи нетрадиційного лікування.
 • Друга причина, це зацікавленість сучасного покоління спадщиною предків.

Розуміння, що вони володіли натуральними способами повернути цінне здоров’я. В їх зілля додавалися різні трави і настоянки.

Ссылка на основную публикацию