Настільний лазерний гравер по металу: гравірування своїми руками

У наше століття інновацій і високих технологічних розробок існує величезна кількість ідей почати свій бізнес з мінімальними вкладеннями. Якщо ви дружите з технікою, тоді один із способів для початку своєї справи — виготовлення сувенірів, печаток та інших предметів, використовуючи гравер по металу. Настільний міні лазерний гравер по металу дає можливість почати свій бізнес і створювати красиві предмети з гравюрою під замовлення.

Такий лазерний верстат дозволить в домашніх умовах, не витрачаючи гроші на оренду приміщення, створювати своїми руками унікальні сувеніри та друку. Саме останні, дуже затребувані, тому що, відкриваючи своє підприємство, обов’язково потрібно мати свою печатку. Але скільки ж коштує лазерний гравер по металу, на якому зупинити вибір?

Міні-гравери відмінної якості

Гравірування на металі — вельми складне заняття, і своїми руками створити не вдасться, а ось за допомогою якісного лазерного верстата, цілком можливо. Великий верстат буде коштувати дорого, але для виготовлення печаток прекрасно підійде настільний. У таблиці нижче описані хороші верстати і їх ціна.

Лазерний гравер по металу Ціна в рублях
Suda SL-40B Від 155 000
Suda SL-4030 Від 300 000
Suda SL-5030 Від 330 000
Vektor KLD-6040 Від 400 000
Roland EGX-350 Від 320 000

Кожен з описаних в таблиці лазерних граверів дозволять створювати друку своїми руками в домашніх умовах. Але це ще не означає, що потрібно відразу купувати дорогу модель, вона не завжди відповідає тим вимогам, які вам знадобляться для виготовлення печатки або інших предметів. Але, які ж можливості дає граверний міні верстат по металу?

Які можливості дає лазерний гравер?

Лазерний настільний гравер дає величезні можливості модернізувати різні предмети. Щоб почати на ньому роботу потрібно під’єднати верстат до комп’ютера, використовуючи USB-інтерфейс, і можна наносити будь-який візерунок або напис на поверхню з металу. Можна точно сказати, що подібна технологія дозволить в дуже короткі терміни принести гарний прибуток і верстат швидко окупиться.

Гравірування фігурна по металу в домашніх умовах справа нескладна, адже створивши на комп’ютері макет майбутнього орнаменту або написи, можна, запустивши верстат, відтворити це на поверхні будь-якого розміру і фактури. Лазерний верстат дозволяє працювати з різними видами металу, що дає величезний спектр можливостей для заробітку. Так, наприклад, він може працювати з:

  • традиційними металами і сплавами, в складі яких присутній мідь, залізо, алюміній, магній і цинк;
  • рідкоземельними металами і сплавами, в складі яких є золото, нікель і титан;
  • оксидами металів;
  • металами, мають фосфатированной або гальванічне покриття.

Завдяки такому широкому вибору матеріалів, замовників буде багато. Хтось захоче завдати красиву розпис на золоту прикрасу, а кому-то треба буде написати поздоровлення на металевому портсигарі або брелоку. Але найвигіднішим бізнесом є створення печаток. Це справа дуже трудомістка, так як розмір вироби невеликий, а нанести на це маленький простір потрібно багато. Але і оцінюється така робота дуже добре.

Але що ж робити, якщо грошей немає на то, щоб купити лазерний настільний гравер для виготовлення печаток? У цьому випадку на нього можна заробити, виготовляючи перші моделі в домашніх умовах своїми руками. Як все правильно виготовити і що знадобиться?

Виготовлення печаток своїми руками

Почати виготовлення перших своїх моделей печаток буде нескладно для тих, хто вміє тримати в руках інструмент. Зробити гравіювання на металі, можливо, будь-яким гострим предметом, наприклад цвяхом. Але підсумок творіння може розчарувати, та й часу потрібно витратити багато, тому варто віддати перевагу гравера, його ще називають дремель. Є моделі, які підключаються до мережі, а є і автономні. Якщо ви плануєте в цьому напрямку будувати свій бізнес і заробити на хороший верстат, тоді придивіться до моделі з кронштейном, він допоможе зняти навантаження з рук.

Так само знадобляться бори, їх велика кількість видів, найкращими вважаються алмазні, вони міцні і термін служби великий. Різновидів їх величезна кількість, але на перший час піде пара: по роботі з металом і склом. Гравірування по металу будинку своїми руками дозволить створити прекрасні вироби, в тому числі і печаток. Для виготовлення в домашніх умовах знадобиться:

  • латунний лист, товщиною не більше 1 мм;
  • гравер з бором по металу;
  • засіб для знежирення;
  • кристали сірчанокислого натрію;
  • калька;
  • лак без кольору.

Після підготовки можна починати робити друк своїми руками. Головне, не поспішати. Вся технологія поетапно описана в таблиці нижче.

№ п / п                                          етапи виготовлення

1.

Зробити шліфування й полірування лицьового боку латунного листа.

 

2.

Знежирити поверхню, для цієї мети відмінно підходить ацетон або бензин. Після обробки до листу не торкатися пальцями, щоб не з’явилися відбитки з пальців. Брати можна пінцетом, але його також варто знежирити.

3.

Тепер потрібно провести тонування. Для цього потрібно приготувати склад: кристали сірчанокислого натрію додати в воду. Варто запам’ятати, що чим міцніше розчин, тим більше щільність тонування. Лицьову сторону листа протерти тампоном, змоченим в приготованому розчині. Лист потемніє і поступово стане темно-коричневим. Щоб прискорити процес можна підігріти латунь, але нагрів повинен йти відразу на весь лист, в іншому випадку колір поверхні не буде рівномірним.

4.

Після зміни кольору (він стане більш насиченим) латунний лист промивають під проточною водою, це необхідно для того, щоб прибрати всі надлишки реактиву. Після лист просушити і можна приступати до нанесення візерунка.

5.

Малюнок наносять на кальку, зобразити потрібно тільки контури візерунка. Дрібні деталі можна відразу наносити на метал. Кальку з візерунком у своєму розпорядженні з лицьового боку, загинають краю за латунний лист і приклеюють на клей для гуми. Перевагу краще віддавати цього типу клею, тому як його легко змити після закінчення процесу гравіювання. Після цього тонкою голкою потрібно обвести візерунок.

6.

Тепер можна наносити малюнок за допомогою пристрою для гравіювання. Кальку обов’язково прибрати, бор по металу вставляють в наконечник зі шлангом, після чого обводятся контури нанесеного на метал візерунка. Перед тим як приступати до роботи, потрібно трохи потренуватися. Рука повинна легко рухатися, ніби малюєш олівцем.

7.

Коли буде завдано контур, можна робити дрібні елементи. Коли візерунок буде завдано повністю, поверхня покривається безбарвним лаком. Після висихання лаку потрібно протерти поверхню ганчіркою.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Для виготовлення печаток особливих навичок не потрібно, робота трудомістка, але все-таки виконати її своїми руками в домашніх умовах — можливо. Заробивши цим видом творчості на хороший лазерний верстат, який встановлюється на стіл, можна розширити виробництво, після чого шукати великих замовників. Створюючи деталі з гравіюванням на металі, приділивши належну увагу якості, можна швидко знайти постійних клієнтів і тим самим організувати своє прибуткова справа.

Ссылка на основную публикацию