Наснилася вагітна кішка: що це значить

До чого сниться вагітна кішка? Після стомлюючого і емоційного дня нам часто вночі сняться найяскравіші сновидіння: ми можемо брати участь в боях, подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми і зустрічати на шляху домашніх тварин, та ще й в цікавому положенні.

Загальна тлумачення

Домашні тварини в реальному житті у всіх викликають різні почуття і емоції: хтось, побачивши кішки зітхає від розчулення і прагне погладити тварину, а кому-то від одного погляду і запаху кота хочеться бігти купувати таблетки від алергії. Тлумачення сну про вагітну кішку у перевірених тлумачів також неоднозначні.

Кішка — містичне тварина, пов’язане з надприродними силами і підсвідомістю, а вагітність завжди уособлює нове життя. В цілому це хороший знак для людини творчої, витонченого. Сон пророкує нові ідеї, думки, а можливо, і відкриття нових талантів.

Для точного тлумачення важливо помічати нюанси і деталі сну — окрас, характер кішки, її дії і ставлення до вас.

Забарвлення вагітної кішки

Сіра кішка уві сні часто приходить працівникам офісів, чия завантаженість, рутинна і монотонність роботи викликає перевтома, занепад сил і песимізм. Такий сон — знак того, що пора взяти відпустку і відпочити від справ. Інакше вас накриє хвиля депресії і апатії.

Наснилася руда особина чоловікові — до хитрим прийомам і обману з боку вашої коханої. Варто придивитися і насторожитися. Чорна — в більшості сонників не повинно тлумачитися позитивно, але якщо кішка проявляє активність — чекайте успіху в початих справах.

Біла — відмінний привід до дій. Зміни на краще не змусять себе чекати.

Кольорова — сниться людям, яких чекають заморочливі справи, турботи, а потім і гідну винагороду за старання. Головне, не боятися труднощів і діяти.

поведінка тварини

Цікаве тлумачення дають сонники поведінки вагітної кішки уві сні. Наснилося, як дряпає і проявляє ворожість до вас — чекайте в реальному житті прихованих ворогів, менше довіряйте колегам.

Поранена і хвора кішка в положенні сниться тим, хто забув про своїх близьких, а вони вимагають уваги і турботи. Зла — до майбутніх труднощів і боротьбі за сімейне або особисте щастя.

Спокійна і ласкава кішка треться об вас — знак того, що вам пора подумати про раціональному розподілі часу, зменшити темп і зайнятися спортом, подумати про правильне харчування, відпочинку.

Сумний і ображений представник котячих вказує на вашу моральну виснаженість і душевну втому. Пора переглянути життєві цінності і розставити пріоритети.

Годую, гладжу, купаю

Якщо жінка годує тварина — хороший знак, сприятливий час для сімейного усамітнення і романтичних побачень з партнером. Чоловікові годувати кішку — його обіцянки, які не зможе виконати.

Гладити — пригріти суперницю, яка намагається відвести чоловіка.

Купати для чоловіка означає, що вам слід бути обережним у спілкуванні з колегами і утримуватися від скандалів, які можуть зашкодити вашій репутації.

Рятувати вагітну кішку для чоловіка — знак вашого великого авторитету. Лідерські якості дозволяють вам бути першим серед колег і викликають повагу і любов родичів.

Втратити кішку — означає втратити самоконтроль і волю, бути схильним чужому впливу. Постарайтеся не потрапити в недобрі і авантюрні справи.

Тлумачення авторських сонників

Сонник Зигмунда Фрейда

Для чоловіка — це говорить про невпевненість в інтимному житті, комплексах і внутрішні переживання з цього приводу. Підсвідоме бажання до нетипових експериментів і фантазіям заважають взаєморозумінню з партнером.

Сонник Густова Міллера

Кішка, яку підкинули під двері і вона народила кошенят — до змін в особистому або сімейному житті. Швидше за все ви розлучитеся з партнером, але незабаром зустрінете справжню любов.

Дивитися, як народжує кішка в коробці — поміняти цінності в житті. Якщо вона так і не змогла розродитися — готуйтеся до труднощів на роботі і чвар з колегами. Можлива зміна роботодавця.

Вагітне тварина на зеленій травичці — до доброзичливим новин. А на вашому ліжку або дивані — чекайте добра і процвітання. Поганий знак — бачити кішку в сутичці з собакою — до зустрічі з давнім знайомим, який принесе багато проблем.

Якщо кішечка в положенні переходить дорогу — значить, хтось виснажує вас і викачує життєву енергію. Може погіршитися здоров’я і матеріальне становище. Позбавтеся від енергетичного вампіра.

сонник Ванги

Такі сни нічого доброго не обіцяє. Це знак сімейних сварок, розбіжностей і з’ясування відносин з близькими людьми. А випробувати ганьба і приниження доведеться тому, хто побачить уві сні безліч вагітних кішок. Почуття сорому не дасть вам спокою.

сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви допомагаєте кішці народити — готуйтеся до інтриг з родичами і чекайте проблем у відносинах з членами сім’ї.

Чорна кішка — до несподіваного зрадництва друзів і близьких знайомих, уважно придивіться до їх поведінки. Біла — знак попередження — будьте обережні і уважні на дорогах, велика ймовірність потрапити в аварію. Смугасте забарвлення — до приємного сюрпризу від родичів.

Побачили уві сні, як тварина народжує великих кошенят — до заздрості людини, який має на вас величезний вплив. Маленькі кошенята народилися — переглянете свої цілі, інакше ваші праці будуть марні. Якщо тварина померла під час пологів — готуйтеся до приємної дорогої покупки.

сонник Цветкова

Якщо заміжня жінка гладить тварину — знак того, що потрібно діяти. Якщо у вас не все гаразд у відносинах з партнером, саме час налагоджувати контакт. Незаміжньої жінки такий сон — до пошуку коханого і створення сім’ї.

Ссылка на основную публикацию