Наснилася малина — розшифровка по популярним сонникам

Поява малини уві сні — це хороший знак. Тлумачення сну про малині стверджують, що скоро сновидіння чекає відпочинок і задоволення.

Загальна тлумачення сну

Малина уві сні має позитивний характер. Як свідчить думка тлумачів, дуже важливі емоції, які ви випробували в своїх мріях.

Що означає побачена уві сні малина

Збір ягід уві сні означає успіх в любовних відносинах, в області кар’єри і в житті. Малина могла бути велика — в цьому випадку доля дає вам шанс вчинити правильно, тобто наблизитися у відносинах до людини, який вам подобається, або зробити вчинок, що впливає на ваше життя. Також є ймовірність, що вам посміхнеться удача і з’явиться можливість спробувати щастя в азартних іграх або лотереї.

Жінка їла ягоду уві сні — це означає швидку появу пліток, які можуть показати сновидицей з поганою боку. Джерелом «поганої слави» стане людина з оточення близьких. Чоловікам доведеться зіткнуться з важливими вчинками, при вирішенні яких доведеться все уважно зважити, оскільки є небезпека вплутатися в колотнечі з незнайомими людьми.

Наснилося, що ви їли малину з куща — це добре. Можливо, наближається ваше свято, і колеги по роботі готують для вас сюрприз. А ось малина з саду — це знак небезпеки, яку створять для вас ділові партнери або, якщо вона була дика, (лісова) очікуйте світлого події.

Стигла ягода означає більший прибуток. Бачити перестиглих малину і спостерігати уві сні, як вона сиплеться з куща, значить зробити дурість — настільки погану, що можливий розрив з людиною, якого цінуєте. Купувати ягоду в сновидінні — до непередбачених витрат, а якщо використовувати для приготування варення, то з’являться борги.

Малина в сновидінні буває і різнобарвна. Так, якщо вона була жовта, синя, чекайте поширення про вас поганих пліткою або появи нових суперників, спраглих відібрати у вас все. Можливо і різну кількість ягід уві сні. Якщо їх було багато, то ваш гаманець значно потяжелеет. В іншому випадку його вага залишиться колишнім.

Токування сну за різними сонникам

Сонник Міллера. Сон, де була малина, означає непростий вибір, зроблений вами. Чекайте подій, які викличуть великий резонанс. З іншого боку, ягода може стати і джерелом радості і веселощів, але крім всього цього, з’являться і нові турботи. Вас чекає невпевненість в собі і невдоволення, якщо малина була погана за смаковими відчуттями.

Езотеричний сонник. Вам сниться малиновий кущ, плоди якого дозріли, значить, трапляться зміни, пов’язані з вашою роботою. З’їдати ягоди з цього куща — знак того, що ви будете байдикувати і створювати собі перешкоди.

Сучасний сонник. Вас чекає стабільний заробіток і достаток, якщо уві сні фігурували ягоди малини. Їли нестиглі малину? Значить, чекайте сліз і розчарувань.

Сімейний сонник. Якщо ягода була смачна, то це означає, що настав час задоволень і приємних зустрічей і бесід. В іншому випадку чекайте того, що будуть траплятися засмучення розчарування і невдоволення. Найгірше — з’їсти зіпсовані ягоди уві сні, так як підвищується ймовірність хвороби.

Жіночий сонник. Жінка в сновидінні їла малину — це знак того, що потрібно бути насторожі, адже через цю ягоди сновидицей може зробити дурниці або навіть сісти в тюрму. Також про вас можуть розпустити чутки негативного характеру.

Чоловік сонник. Для осіб сильної статі малина уві сні є показником того, що незабаром почнуться знайомства з дівчатами — це прекрасна можливість створити шлюб. Вас чекає успіх і досягнення власної мети, в тому випадку, якщо ви з’їли стиглі ягоди. Якщо ваш шлях був важким і повним старань, що доля щедро вас нагородить.

Український сонник. Малина, побачена уві сні, обіцяє вам довгу, радісну і щасливе життя. Якщо уві сні ви намагалися її посадити, то це означає труднощі і заздрість. Ви жінка і їли ягоду в своїх мріях? Значить, є ймовірність зради з боку друзів.

Кулінарний сонник. Побачивши малиновий кущ, очікуйте відпочинку. Якщо вам подали плоди з цього куща на блюді, чекайте задоволення. Поїдаючи малину уві сні, ви наближаєте шанс отримати гроші.

Старий сонник. Сонник говорить, що бачити уві сні таку ягоду — це хороший знак, який обіцяє великий стрибок по кар’єрних сходах за вельми короткий термін. Якщо уві сні ви були не проти поласувати малиною, велика ймовірність, що в недалекому майбутньому у вас з’явиться шанс розбагатіти, а можливо, навіть сколотити собі стан.

У сновидінні їли ягоди з людиною, якого ніколи не зустрічали — можливо, ви будете пов’язані з цією людиною узами дружби або шлюбу. Малина була бридка — знак того, що трапиться щось недобре. Можлива хвороба або велика матеріальна втрата, але ви самі будете винні в цьому. Те, до чого ви так довго прагнули, буде досяжною в тому випадку, якщо уві сні на шляху до поїдання ягід у вас виникли проблеми і вороги.

Любовний сонник. Є ризик овдовіти, якщо поїли ягоди в саду, вам не належить. Шлюб розпадеться в тому випадку, коли в сновидінні малину розділила подружня пара. Шанс зустріти свою половинку з’явиться у того, хто в мріях своїх спробує малину різних кольорів. Жінка, скуштували недоспелий ягоду, зробить чимало дурниць, які можуть відігнати коханого.

Є ймовірність посваритися із близькою людиною, якщо в малині був черв’як або інша комаха. Також цей випадок може змусити вас впасти в глибоку депресію через сварку.

Ссылка на основную публикацию