Наслідки привороту для замовника і жертви

Любовні привороти в моїй практиці займають одну з ключових позицій. Клієнти, які до мене звертаються з проханням провести цей вид магічного впливу, практично завжди цікавляться тим, чи буде мати зроблений приворот будь-які наслідки, і яким чином вони вплинуть на відносини дійових осіб ритуалу. Тому дану ми посвітив наслідків привороту для замовника і жертва.

Чому виникають наслідки від привороту?

Будь приворот передбачає вплив на енергетику і свідомість причаровує людини. У переважній більшості випадків цей вплив йде проти волі об’єкта. Приворожений нав’язуються чужі для нього емоції і почуття, його примушують вчиняти невластиві йому вчинки — одним словом, відбувається цілковита придушення його особистості.

Цей факт викликає внутрішнє протистояння жертви, постійну боротьбу, яка забирає багато енергії і сил. Результатом внутрішнього конфлікту якраз і стають так звані наслідки любовного ритуалу.

Чим небезпечний білий приворот для замовника і жертви

Прийнято вважати, що привороти з арсеналу білої магії ніяких негативних ефектів не викликають. Насправді ж, це думка трохи помилково. Білий приворот відрізняється від чорного тим, що надає більш м’який вплив на приворожений: він як би підштовхує його до прояву відповідних почуттів і дій.

Після виконання білого привороту, об’єкт ритуалу відчує деякі зміни в почуттях. З його боку зросте сила любовного тяжіння до замовника привороту, але не більше. Приворожений, при бажанні, зможе контролювати нові емоції і придушити їх.

Білий приворот найчастіше проводиться тоді, коли з боку жертви вже є почуття до замовника, але потрібно їх посилення, що і досягається, завдяки обряду. Наслідки від його здійснення все ж є, проте вони великою силою не відрізняються, є слабко виражені, тому і замовник, і жертва їх можуть не помітити, прийнявши за банальні життєві обставини.

Як діє на чоловіка чорний приворот

Інша справа — чорні привороти. Головна їхня особливість — наявність насильницького компонента. Чорний обряд носить примусовий характер. Він змушує приворожений, незалежно від його бажання, підкоритися новим емоціям, любовному і сексуальному потягу. В результаті починається боротьба між магічним обрядом і психікою жертви.

Приворот щомиті впливає на свідомість і підсвідомість об’єкта, викликає внутрішнє протистояння до постійного бажанням перебувати поруч із замовником ритуалу, тужити про нього. Виникає якась одержимість, яка є очевидною для рідних і близьких приворожений, але їм самим категорично заперечується.

У підсумку, насильницьке тиск, який відчуває психіка жертви, призводить з найсильнішим нервовим переживанням і потрясінь, які негативно позначаються на стані всього організму. Слабшає імунітет, заявляють про себе захворювання хронічні і на нервовому грунті можуть розвинутися нові.

Чорний приворот іноді розглядається як псування, тому що «побічні ефекти», які він викликає, у багатьох схожі з аналогічними явищами, що виникають внаслідок псування. А деякі чорні любовні ритуали (з менструальної кров’ю, лялькою вуду, на кладовищі) характеризуються таким руйнівним дією, що найменша помилка при їх виконанні викликає потужний відкат, який неодмінно відіб’ється на всіх учасниках магічного обряду і призведе до дуже плачевних, а часом навіть трагічних наслідків .

Тому категорично не раджу вам займатися самостійно подібними ритуалами, якщо не хочете, щоб на вас впав весь негатив, в повному комплекті. Багато людей, звертаючись до чорних привороту, просто не уявляють, з чим вони зв’язуються і яку небезпеку себе наражають. І в результаті — розплачуються все своє життя.

Дивіться відео про те, як пережити наслідки привороту:

Наслідки привороту для приворожений

Вплив будь-якого привороту поширюється найбільше на жертву ритуалу. Приворот може бути небезпечний наступними проявами:

  • погіршення здоров’я: виснаження організму, хронічна втома, безсоння, головні болі, проблеми з дітородної функцією;
  • психологічні проблеми: поганий настрій, пригніченість, невдоволення собою і своїм життям, депресія;
  • зміни в характері: нервозність, дратівливість, агресія, образливість, скандали з будь-якого незначного приводу.

Якщо заворожений знаходиться під впливом чорного привороту, його стан може посилюватися ще:

  • серйозними захворюваннями (Онкологія, безпліддя, імпотенція),
  • важкою депресією (З думками про самогубство),
  • втратою розуму (Божевіллям),
  • пристрастю до алкоголю або наркотиків,
  • повним крахом соціального життя.

Наслідки для замовника ритуалу

Навіть якщо приворот виконується професійним магом, його безпосередніми учасниками виступають заворожений і сам замовник ритуалу. Грамотний маг, щоб убезпечити себе, завжди ставить захист при виконанні привороту.

А ось замовника обряду наслідки привороту стороною не оминають і можуть проявити себе у вигляді психологічної втоми і занепаду сил.

Куди більш тяжкий збиток наносить чорний приворот. Він може викликати повне енергетичне виснаження, так як замовник стає свого роду донором енергії для приворожений. Також у причаровує можуть початися проблеми зі сном (Кошмари) і психікою (Депресія, параноя). Одне з частих наслідків — серйозні захворювання, аж до летального результату.

Ссылка на основную публикацию