Наскільки натуральний сучасний натуральний бодібілдинг?

Сьогодні «натуральний бодібілдинг» означає просто «не на стероїдах і інших препаратах в момент, коли проводиться допінг-тест на змаганнях».

Існує безліч способів пройти допінг-тест, коли ти використовуєш фармакологію: від простого припинення їх застосування за певний час до змагань, до перевіреної часом хабара.

В арсеналі сучасних «натуральних бодібілдерів» препарати, які практично неможливо виявити на допінг-тесті.

Від редакції: сповідь анонімного IFBB професійного бодібілдера про те, як насправді влаштований сучасний бодібілдинг. На підставі матеріалів t-nation.com.

Правда про сучасний натуральному бодібілдингу

Давайте будемо реалістами. Сьогодні натуральний бодібілдинг не є таким по суті.

Що взагалі означає «натуральний» стосовно до бодібілдингу? Різні люди вкладають різний зміст у це поняття.

Хтось вважає, що той, хто приймає креатин або навіть спортивний протеїн — вже не натурал.

Деякі федерації бодібілдингу, які за визначенням повинні бути хранителями традицій натурального бодібілдингу, дозволяють використання натуральних препаратів і про-гормонів (напівфабрикати гормонів, з яких всередині організму синтезуються гормони), які містять заборонені фармакологічні речовини.

На найбільший парадокс сучасного «натурального бодібілдингу» наступний: який-небудь бодібілдер Х може приймати участь в змаганнях по натуральному бодібілдингу та пройти допінг-тест, тобто виявитися «натуральним» … хоча тільки пару місяці тому він зліз з жорсткого курсу анаболічних стероїдів. В даному випадку «натуральний» означає тільки «прямо зараз не на стероїдах».

Найбільший парадокс сучасного «натурального» бодібілдингу: ти можеш пройти допінг-тест … хоча тільки пару місяці тому зліз з жорсткого курсу анаболічних стероїдів …

Той, хто використовує стероїди роками, може спокійно припинити їх вживання на кілька місяців, щоб організм очистився від їх слідів. За цей час м’язова маса нікуди не піде. Так все і роблять. Тому, відверто кажучи, дивлячись на сучасних «натуралів» хочеться і сміятися .. і плакати.

За словами Michael Ashley, темношкірого натурального чемпіона світу з епохи достероидной бодібілдингу, професійний бодібілдинг перестав бути натуральним ще в 1980-х роках. Це стало причиною його відходу і припинення кар’єри, тому що «змагатися з стероїдними спортсменами стало марно і нецікаво«.

And think about this: why do you see signs of gyno in a lot of guys in a natural show? Hmm …

Факт в тому, що професійні спортсмени у всіх видах спорту використовують допінг і без проблем проходять допінг-тести.

Яскравий приклад — Ленс Армстронг, легендарний велогонщик, спортсмен, який виразно пройшов більше допінг-тестів, ніж будь-хто інший, завоював величезну кількість титулів .. а зараз, зовсім недавно, через роки після закінчення кар’єри, був викритий у використанні допінгу.

Чому тільки зараз?

Тому що професійний спорт — це величезні суми грошей, взяти які вже неможливо, володіючи просто відмінною фізіологією. Недарма кажуть, що професійні змагання вже давно стали ареною для змагання не спортсменів, а хімічних лабораторій, які за ними стоять.

Спортсмени з іменами світового масштабу використовують найостанніші досягнення фармакології, засобів для виявлення яких в даний момент часу просто не існує. Саме тому спроби допінг-тестів зберігаються десятиліттями, а факт використання заборонених препаратів може спливти через роки паралельно з удосконаленням методів тестування.

Що стосується професійного бодібілдингу, то це відносно бідний вид спорту. Допінг-тести — дуже дорога процедура і кому-то потрібно за неї платити: або федерації бодібілдингу або тим, хто організовує змагання. Очевидно, що мало кому це цікаво. Тому викликає великі сумніви ретельність процедури тестування навіть коли вона здійснюється …

Професійний бодібілдинг перестав бути натуральним ще в 1980-х роках .. Всі сучасні професійні спортсмени використовують допінг і без проблем проходять допінг-тест

Приклади сучасних «натуральних» бодібілдерів

Для ілюстрації того, наскільки сміховинний сучасний натуральний бодібілдинг, подивимося кілька прикладів.

Dennis Wolf виграти свій перший титул в професійному бодібілдингу в 2005 році на IFFB World Championship і взяв четверте місце в Mr. Olympia через кілька місяців. Перше зі змагань проводить допінг-тест .. але, дивлячись на картинку, хтось може повірити, що цей хлопець не використовує фармакологію?

Sami al Haddad три рази перемагав на аматорському World Amateur Championships, потім пішов у професійний бодібілдинг.

Big Ramy виграти аматорський Mr. Olympia і, як ви вже здогадалися, також абсолютно «без стероїдів», згідно з допінг-тесту.

Як «натуралу» пройти допінг-тест? секрети профі

Найчастіше допінг-тест — це аналіз сечі. Всього лише. Безліч препаратів спортивної фармакології неможливо виявити за його допомогою. Гормон росту — один із прикладів.

Уроки від професіоналів бодібілдингу як пройти допінг-тест:

 • Налийте чисту сечу в презерватив, заховайте за мошонкою і вилийте її в пробірку, коли вас попросять здати аналіз; якщо будуть просити зробити це навідь, то скажіть, що соромитеся.
 • Деякі жінки / дівчата ховають презерватив з сечею в купальнику, в грудях.
 • Прості допінг тести можна легко пройти, приймаючи діуретики та інші маскують речовини напередодні змагань для швидкого виведення заборонених препаратів з організму або приховування їх присутності в сечі.
 • Хабар: за кілька доларів вам можуть дозволили мочитися в пробірку, повернувшись спиною.
 • Деякі експерти знають точний час коли потрібно припинити прийом кожного препарату, щоб унеможливити його виявлення і, в той же час, щоб його активна дія тривало досить довго для збереження результату. Після припинення курсу стероїдів можна за рахунок правильної дієти і тренувань підтримувати досягнутий результат в масі. Я знаю кількох хлопців, які ставлять божевільний шестимісячний курс стероїдів протягом року, а після цього абсолютно «чистими» приходять на змагання. До цього моменту сеча у них чиста, як у немовляти.
 • Мені відомі історії як організатори змагань запрошують деяких бодібілдерів взяти участь. Коли запрошений задумливо відповідає «Ммм .. це ж змагання з тестуванням на допінг? ..» організатор або промоутер підморгує і з посмішкою запрошує приїхати, незважаючи на це. Що означає «Не турбуйтеся про це». Також я чув історії, коли промоутери просто викидали проби сечі своїх «друзів».
 • Бодібілдери можуть використовувати синтол (synthol) і інші не фармакологічні препарати для поліпшення зовнішнього вигляду. Якщо їх використовувати акуратно, то ніхто цього не помітить. Але з їх допомогою можна легко підкоригувати недостатньо добре Прокачані місця. Ці препарати не виявляються на допінг-тестах просто тому, що вони не знаходяться в списку допінгу.

Сучасні профі натурального бодібілдингу використовують безліч трюків для проходження допінг-тесту: захований презерватив з чистою сечею, хабарі, що маскують речовини, припинення прийому фарми за певний час, синтол і ін.

Фармакологічні препарати, які вважають за краще ненатуральні натуральні бодібілдери

Нижче наведено список препаратів спортивної фармакології, які часто використовують «натуральні» бодібілдери і які більшість простих допінг-тестів не виявляє:

 • Інсулін. Можна використовувати протягом усього сезону набору м’язової маси; має дуже короткий час життя: сліди його використання зникають протягом 4-6 годин після ін’єкції.
 • Гормон росту. Тільки дуже дорогі допінг-тести можуть виявити факт його використання і, як правило, організатори його не здійснюють, так як це не вигідно з точки зору грошей.
 • IGF-1 і MGF-1. Дає сильний довготривалий ефект в збільшенні м’язової маси і поліпшення зовнішнього вигляду. Чи не виявляється звичайними дешевими допінг-тестами.
 • Ефедрин, Т3 і Кленбутерол. Більшість «натуральних» бодібілдерів використовують препарати ефедрин, Т3 і кленбутерол для спалювання жиру під час сушки тіла. За кілька тижнів до змагань прийом цих препаратів припиняється: цього часу достатньо, щоб допінг-тест їх не виявив.
 • Test suspension. Спірний препарат, але багато хто використовує і вільно проходять допінг-контроль;
 • Інгібітори міостатіна. Працюють і не виявляються.
 • Аптечні препарати. Багато натуральні бодібілдери мають рецепти від лікарів на певні види препаратів, які їм «необхідні» з медичних причин. Це напівзаконний спосіб для отримання і прийому анти-екстрогенов, наприклад. Деякі федерації бодібілдингу забороняють їх, інші закривають очі.

У фармакологічної аптечці сучасних натуральних бодібілдерів: гормон росту, інсулін, IGF-1, ефедрин і кленбутерол, аптечні препарати

Така реальність ..

Хтось прочитавши описані вище факти здивувався, хтось, можливо, розчарувався, усвідомивши, що красива картинка м’язистих хлопців на екранах телевізорів і сторінках інстаграмма з мільйонами передплатників це всього лише фейк, напханий до межі всяким хімічним лайном ..

Ну що ж, прошу вибачення, якщо когось зачепив ..

Але така реальність ..

Щоб не здаватися повним засранцем, який руйнує повітряні замки мрій та ідеалів, зазначу, що натуральний бодібілдинг ще живий. Його представники не так помітні, як профі. По-перше, через те, що їх розмір значно менше, по-друге, вони, як правило, змагаються на аматорському рівні, так як змагатися з монстрами на професійній сцені — це безумство, по-крайней мере до тих пора, поки стандарти спортивної етики тих, хто сидить в суддівській комісії, які не будуть виправлені.

Натуральний бодібілдинг ще живий, але його представники не так помітні .. по-перше, через те, що їх розмір значно менше, по-друге, вони не змагаються на професійному рівні, це марно

Факт в тому, що на рівні великих змагань з бодібілдингу (навіть з допінг контролем) ви ніколи не побачите представників справжнього натурального бодібілдингу.

Подібно як в медицині говорять «здорових людей немає, є недообследованние», стосовно до професійного бодібілдингу цю фразу можна переформулювати так: «якщо хтось з профі заявляє, що він натурал, пред’являючи результати допінг-тесту, то це всього лише означає, що тест недостатньо ретельний «.

Професійний бодібілдинг — це бізнес і засіб для існування профі. Щоб жити, його представники повинні показувати кращий результат. Натуральний потенціал організму обмежений; подолати це обмеження і бути більший і рельєфніше допомагає спортивна фармакологія. Її прийом — це колосальний ризик шкоди для здоров’я і навіть життя. Але більшість професійних бодібілдерів досягли точки неповернення, в якій для продовження розпочатої гри потрібно збільшувати дозу, експериментувати з новими препаратами і сподіватися, що … пронесе.

Загальний розділ — це колосальний ризик шкоди для здоров’я … Але більшість професійних бодібілдерів досягли точки неповернення, в якій для продовження розпочатої гри потрібно збільшувати дозу, експериментувати з новими препаратами і сподіватися, що … пронесе

Ссылка на основную публикацию