Нарощування волосся

Усі жінки мріють мати довгі і розкішне волосся. На жаль, не всіх природа обдарувала красивими і густими локонами. Однак щоб не впадати у відчай з цього приводу, фахівці винайшли різні технології з ефективного нарощування волосся. Щоб позбутися від тонких і рідкісних пасом, можна звернутися до справжньому професіоналу і якісно наростити натуральні локони.

Варто зазначити, що у нарощування волосся є свою плюси і мінуси. Тому в цій статті, фахівці дають чіткі рекомендації і розповідають, як проходять дії під час проведення певної процедури. Відвідавши кращий салон краси і витративши небагато часу, можна забути про те, що у вас колись були рідкісні і мляві пасма. Деякі дівчата і жінки задаються питанням, як наростити волосся в домашніх умовах. Але для першого разу краще звернутися в перукарню, щоб домогтися бажаного результату.

Сучасна процедура нарощування волосся проводиться практично у всіх перукарень. Але не у всіх фахівців можна знайти підходящу шевелюру. Всім відомо, що натуральне волосся коштують набагато дорожче. Тому деякі салони краси, не в силах проводити подібні процедури. Для першого разу краще не економити гроші і, відповідно, звернутися до професійного перукаря.

У сучасному світі багато представниць прекрасної статі вдаються до послуг нарощування волосся. При проведенні цієї процедури, фахівці пропонують різні варіанти і методи, наприклад, нарощування локонів кератіновимі капсулами, європейськими локонами, відрізаними Double Drown і іншими. Вибір досить великий, тому кожна жінка вибирає оптимальний варіант виходячи з фінансових можливостей.

На сьогоднішній день дівчата і жінки часто задаються питанням. Яке нарощування волосся краще за всіх. Як було вище сказано, процедура досить різноманітна. У кожного методу нарощування волосся спостерігаються свої мінуси і плюси. Тому фахівці максимально відмовляються відповідати на це питання, так як кожній жінці підбирається індивідуальний підхід.

Відповідно, призначається спеціальна процедура в залежності від структури і кольору волосся, а також виходячи з фінансового стану. Подовження локонів здійснюється в декількох етапах. Деякі вважають за краще робити кератіновой нарощування. Однак сточити врахувати, що кератин руйнує волосяні фолікули. Так як кератин глибоко проникає в структуру кожного волоска. Однак після цього тонкі локони отримують більше обсягу.

Типи локонів для нарощування

Вам, напевно, буде цікаво, звідки беруться волосся для нарощування. Для забезпечення максимальної густоти і обсягу, фахівці підбирають в основному слов’янські локони Double Drow, які, в свою чергу, прийнято вважати класом Люкс. Таке волосся користуються величезним попитом. Отже, у багатьох перукарень набувають слов’янські волосся. Всі матеріали для нарощування волосся набувають в спеціальних місцях. Деякі салони краси оформляють угоду і, відповідно, матеріали для нарощування волосся надходять виключно на замовлення. Слід також підкреслити, що довжина пасм починається від двадцяти до п’ятдесяти сантиметрів.

Сучасна технологія в перукарському мистецтві дійсно розвинулася. Тому фахівці проводять різні експерименти і ретельно підбирають довжину і колір волосся. Сучасні інноваційні технології допомагають робити ефективне нарощування навіть на мелірованого і колорованого локони. В результаті чого, використовуються три і більше видів кольорових гам, щоб надати волоссю розкішний і природний вигляд.


Часто доводиться змішувати в одну прядку кілька кольорів. Наприклад, при наявності русявого волосся, використовуються три або чотири гами русявого кольору. Більш сміливі дівчата вважають за краще поєднувати відразу кілька яскравих кольорів. У нинішньому сезоні, модниці вибирають пасма синіх, зелених, рожевих відтінків. Завдяки сучасній технології, можна відтворити яскравий і оригінальний образ. Креативне нарощування волосся роблять в основному підлітки і дівчата в юному віці.

Технології нарощування пасом

На сьогоднішній день технологія нарощування пасом пропонує відразу кілька способів. Щоб домогтися бажаного результату і знайти гарні і розкішне волосся, доводиться проводити певні процедури. Адже тонкі і рідкісні волосся не виглядають ефектно. Тому щоб зробити свій образ більш привабливим, сучасні дівчата і жінки звертаються за допомогою до справжніх професіоналів.


Види нарощування волосся підрозділяються на гаряче і холодне. До гарячого нарощування локонів відносяться такі технології: англійська, італійська і мікронаращіваніе. А до холодних відносяться: іспанська, стрічкова і за допомогою металевих намистин. Кожна технологія відрізняється своїми перевагами. Тому в цій статті будуть детально розглянуті технології нарощування локонів ефективними методами. Деякі перукарі вважають за краще використовувати кератин, щоб ефективно подовжити локони на кілька сантиметрів. Деякі фахівці проти гарячого нарощування і вважають за краще холодне.

Гаряче нарощування локонів

  1. Гаряче нарощування волосся вважається найбільш затребуваною і популярною процедурою. Технологія досить складна, тому краще провести процедуру в салоні краси, ніж в домашніх умовах. Для виконань якісної роботи, фахівці користуються спеціальним сучасним обладнанням. Революційні технології і високоякісні матеріали, дозволяють домогтися бажаного результату. В основному фахівці вживають кератин. Тому кератіновой подовження локонів надає ефективний результат.

Варто зазначити, що переваги гарячого нарощування полягають в тому, що доводиться користуватися донорськими пасмами. Натуральні волосся беруться спеціально на замовлення. Отже, відбувається мікрокапсульного нарощування волосся. Розплавлені мікрокапсули неможливо помітити на волоссі, відповідно, вони не ушкоджують структуру шевелюри. Важливо знати, що капсули виготовляються на основі матеріалу, близького до кератину. Для проведення процедури, щипці для нарощування волосся необхідно швидко розігріти до сто п’ятдесяти градусів.

Англійська технологія

Перша технологія нарощування довгих локонів була придумана англійцями. Варто зазначити, що ця технологія не використовується досить-таки часто в перукарському мистецтві. Так як у цій технології спостерігаються певні мінуси. Суть полягає в тому, що фахівець повинен вручну підкріплювати натуральні пасма за допомогою приладу, в якому знаходиться клей. Таким чином, клей фіксує смолу на основі волосся. Після того як смола охолоне, утворюється міцне кріплення.

Наприклад, одна пасмо складається приблизно з п’ятдесяти волосся. Однак цей фактор залежить від структури шевелюри. Якщо пасма занадто рідкісні, тоді кількість волоском може дійти і до сімдесяти. Незважаючи на те що після проведення процедури, локони виглядають дуже красиво і ефектно, мінуси перекривають всі переваги цієї технології. Через деякий час капсули швидко руйнуються, що призводить до корегування пасом. А для цього йде багато часу. Тому фахівці вважають за краще робити нарощування іншим ефективним методом.

Італійська технологія

Італійське нарощування волосся користується величезною популярністю в багатьох країнах. Цей спосіб по-іншому називається мікрокапсульного нарощування волосся. Для створення нових штучних пасом, італійські перукарі скористалися спеціальними термощіпцамі. Це пристрій розігрівається дуже швидко і не завдає шкоди волоссю. Після того як оплавляется капсула, вона з’єднується з штучними пасмами і з натуральними локонами. Гаряче нарощування волосся італійської технологією гарантує довговічний результат. Однак, за допомогою цієї технології неможливо наростити довгу або коротку чубок.

Завдяки термічним щипцам, можна швидко домогтися максимального обсягу і густоти волосся. Штучні локони протримаються на голові протягом трьох місяців, якщо за ними правильно доглядати. А якщо наростити натуральні локони, то можна позбутися від будь-яких турбот. Пасма будуть розчісуватися легко і ви знайдете розкішні, натуральні і шовковисте пасма.
Капсульне нарощування волосся не рекомендується для власниць слабких і пошкоджених пасом. Не бажано проводити кератіновой подовження локонів вагітним і годуючим жінкам. Кератин може негативно відбитися на стані здоров’я малюка і майбутньої матері. Тому краще утриматися від процедури.

Мікронаращіваніе

Варто зазначити, що італійська технологія володіє єдиним мінусом, неможливо наростити чубок. На сьогоднішній день дівчата вважають за краще носити чубок, так як можна приховати певні недоліки на обличчі. Але якщо волосся рідке і тонкі, тоді доводиться вдаватися до послуг перукаря і нарощувати чубок штучним методом. Завдяки талановитому перукаря, була винайдена нова технологія, за допомогою якої можна швидко наростити красиву чубок. Спеціальними мікро-прядками можна наростити чубок. Для цього фахівці використовують професійне пристрій Extend Magic. Щадний режим дозволяє нарощувати чубок різної довжини швидко, надійно і безпечно. З цим приладом можна наростити красиву чубок за короткий проміжок часу.

Слід зазначити, все що потрібно для нарощування волосся, всього лише необхідно розігріти пристрій до дев’яноста градусів за допомогою цього пристрою. Цією методикою можна наростити як темні, так і світлі локони особливо чубок. Нарощування волосся на коротке волосся сучасною технологією здійснюється швидко і професійно. При цьому не використовується кератин. Знайти гарну чубок можна всього лише за кілька хвилин. З вище перерахованих технологій, тепер вам вирішувати, яке нарощування волосся краще в дійсності. Так як кожна техніка має свої плюси і, звичайно ж, мінуси.

Холодне нарощування пасом

Способи нарощування волосся різноманітні. Тому багато фахівців стверджують в один голос, що холодне нарощування волосся не шкодить локонам. Щадна методика дозволяє наростити бажану довжину пасом. Варто відзначити, що таке нарощування додає більше обсягу біля коріння. Кому не вистачає густоти шевелюри, вдаються до холодного нарощування. Природно, цей метод користується величезною популярністю не тільки в нашій країні, але і у всьому світі.

Холодне нарощування волосся — це така технологія, яка дозволяє з’єднати донорські пасма з натуральними. При цьому волосся не піддається сильним впливам хімічних препаратів. Адже всім відомо, що висока температура спалює кінчики пасом і, відповідно, в майбутньому відбувається інтенсивне випадання. Холодне нарощування волосся по-іншому називається капсульне нарощування волосся. У цьому випадку фахівці використовують такі матеріали та інструменти для нарощування волосся: спеціальний клей, капсули і стрічки.

Якщо фахівець якісно виконає процедуру, то локони будуть виглядати ефектно. Надійні прикріплення не будуть бачити з-під волосся. Ціни різноманітні, в залежності від підбору довжини та структури шевелюри. Більш бюджетним пропонують нарощування пасом довжиною від двадцяти до тридцяти сантиметрів. Тепер, більш детально розглянемо види нарощування волосся із застосуванням холодної методики.

Іспанська технологія


Подовжити волосся безпечним і ефективним способом дуже легко і просто. Багато хто задається питанням, чи шкідливо нарощування волосся цією методикою. Фахівці стверджують, що з цього приводу не варто турбуватися. Копітка робота професіонала передбачає тривалий процес. Так як перукарі роблять нарощування вручну. Для того щоб прикріпити донорські пасма, доводиться використовувати клей. Варто зазначити, що клей повинен бути виготовлений з високоякісного матеріалу.

Під час проведення процедури, стиліст повинен самостійно формувати капсулу, для того щоб регулювати товщину штучних і рідних пасом. Після цього можна вільно возз’єднати натуральні і штучні локони, при цьому використавши якісний клей. На місці з’єднання локонів, повинна утворитися капсула. Важливо знати, що клей буває світлим. Тому в тому випадку якщо волосся темне, то клей може відобразитися на коренях. Тому іспанська технологія рекомендована виключно для блондинок. Фахівці завжди утримуються робити подібне нарощування на темні пасма, побоюючись результату.

стрічкова технологія

Стрічкове нарощування волосся відрізняється своєю швидкою і ефективною методикою. За твердженням перукарів, стрічкове нарощування волосся є абсолютно безпечним процесом. Для тих у кого тонкі і рідкісні локони, часто застосовують цей метод. Варто відзначити, що натуральні пасма з’єднуються з штучними. Для фіксування пасом, фахівці використовують клей зі спеціальною стрічкою. Мікроленточное подовження локонів здійснюється набагато безпечніше.

Щоб зробити стрічкове нарощування волосся, відділяється тонка пасмо рідних волосся і піднімається у самих коренів для додання максимального обсягу. Далі, прикладається пучок з штучних прядок, який фіксується стрічкою. Важливо також відзначити, що нарощені пасма знімають досить швидко і легко. Стрічкове нарощування волосся рекомендовано для тих, у кого короткі і тонкі пасма. Корекція стрічкового нарощування волосся рекомендована через три місяці. Відповідно, корекція робиться в міру їх відростання. Стрічкове нарощування волосся обійдеться набагато дешевше, ніж, наприклад, італійське.

Бразильська техніка нарощування локонів

Бразильське нарощування волосся користується величезною популярністю серед численних представниць прекрасної статі. Завдяки цій технології можна отримати довгі і розкішні локони. Особливо якщо у вас тонкі і рідкісні пасма, потрібно зробити бразильське нарощування волосся. В першу чергу необхідно довіритися справжнім професіоналам.

Бразильська процедура проводиться дуже швидко і легко. Для отримання об’ємних і густого волосся, не слід використовувати клей. Якими будуть наслідки нарощування волосся все залежить від структури вашої шевелюри.Негатівний гаряче повітря не вплине на структуру волосся, відповідно, неможливо отримати опіки або інші травми. За допомогою бразильського нарощування, локони набувають більше обсягу.

Що мається на увазі під голлівудським подовженням локонів

Голлівудське нарощування волосся по-іншому називається афронаращіваніем. В цьому випадку перукар гарантує безпечну і ефективну процедуру. Вже протягом кількох років, голлівудське нарощування волосся користується величезною популярністю. Для того щоб подовжити пасма, фахівці не використовують кератин. Метод проводиться плетінням пасом вручну. Голлівудське нарощування волосся робиться за допомогою широкої стрічки. Багато жінок проти голлівудського нарощування, щоб не пошкодити здорові і розкішні пасма.

Для того щоб швидко і ефективно зробити голлівудське нарощування волосся, необхідно скористатися пасмами і, відповідно, підібрати по довжині і кольору. Пришиваючи додаткові пасма дрібними стібками Треси, не потрібно проводити доопрацювання. Голлівудське нарощування волосся обходиться від двох до восьми тисяч рублів. При подовженні локонів цим методом, перукарі не використовують клей. Нарощування волосся на косички зробить вас образ більш оригінальним і стильним.

Подовження волосся в домашніх умовах

Багато хто задається питанням, як наростити волосся в домашніх умовах? За рекомендацією стилістів, подовжити локони самостійно дійсно складно. Але якщо придбати пасма і запастися спеціальними інструментами, то цілком можливо, провести процедуру. Але варто зазначити, що доведеться набратися терпіння, так як процес досить трудомісткий. Тому не варто ризикувати і краще довіритися справжнім професіоналам, щоб не зробити зайвих помилок.

Після проведення процедури, необхідно провести спеціальні процедури. Вам буде цікаво як відновити волосся після нарощування. Деякі експерти оцінюють цю процедуру як за і проти. Лікарі вважають, що подовжуючи волосся, можна пошкодити волосяні цибулини. Але якщо перукар правильно виконає процедуру, то можна зберегти здоровий стан шевелюри за допомогою професійних шампунів, ополіскувачів і масок. За кілька тижнів раніше потрібно нанести зволожуючі маски на коріння і кінчики волосся. Тепер ви знаєте, як відновити волосся після нарощування волосся.


Нарощування волосся в домашніх умовах краще провести за допомогою перукаря. Насправді бескапсульних нарощування волосся дуже затребувана процедура в багатьох країнах. Для додання максимального обсягу, можна іноді скористатися засобами середньої фіксації.

Наростити локони чи ні

Деякі жінки бояться проводити процедуру, знаючи, що можна пошкодити структуру шевелюри. Багато хто оцінює цю процедуру як за і проти. Так як для відновлення ослабленого та пошкодженого пасом, доведеться витратити чимало зусиль. Ділові жінки не в змозі щодня проводити час в салонах краси. Відповідно, багато проти проведення цієї процедури.

Перш ніж сходити в перукарню, оцініть свій стан шевелюри. Якщо перукар буде проти проведення процедури, тоді краще відмовитися, щоб не погіршити стан волосся. А тим більше нарощування волосся в домашніх умовах не рекомендує жоден фахівець.

Ссылка на основную публикацию