Народні прикмети про прищі на попі, на спині, на носі

Народні прикмети про прищі мають практичний характер. Наприклад, прищі на попі прикмета яскравої натури, схильної до непосидючості і до пригод. Прищі на шиї означають серйозний дисбаланс між бажаним і дійсним. Прищ на щоці може означати суперечливі почуття людей по відношенню до вас.

Традиційно, люди відносять прищі до дрібних косметичних недоліків і не особливо звертають уваги. Дівчата замазують прищі косметикою, сучасні засоби здатні приховати будь-які дефекти. Проте, глибокі прищі, викликані проблемами обміну речовин, поганою роботою кишечника, запальними процесами, інфекцією, ослабленням імунітету при застуді здатні завдати чимало неприємностей. Як не дивно, місце висипання прищів багато що може розповісти про людину.

Основні прикмети про прищі

 • Великий прищ означає можливість бурхливих, але нетривалих стосунків.
 • На носі — хтось закохався або відчуває симпатію. Слабка втіха, але це краще, ніж нічого. Запалення на носі свідчать про пристрасності натури.
 • На брови, під волосяним покривом — до смуги везіння. Якщо ви не зуміли відшукати причину запалення — ваші пошуки правильного рішення по робочих питаннях будуть успішними. Ви знайдете оригінальні ідеї і зумієте їх використовувати.
 • На підборідді — до настирливих женихів для дівчини. Можливі сварки, проблеми в стосунках. Для чоловіка запалення під бородою означає спалах гніву. Для вагітних хворобливі запалення підборіддя говорять про те, що швидше за все, народиться хлопчик.
 • На лобі — від впертості і сварливої ??вдачі. Прищі в цьому випадку означають заздрісників. Ви зумієте досягти успіху, якщо перестанете приховувати свою справжню натуру. Лоб вважається зоною впливу кишечника. Вам потрібно змінити раціон харчування.
 • Прищі на щоках означають проблеми в сім’ї, відсутність взаєморозуміння. Китайці пов’язують шкіру щік зі станом легких. Більше гуляйте, дихайте свіжим повітрям.
 • На скронях — розчарування, особливо в людей, зміна планів і життєвих орієнтирів. Це зона жовчного міхура і печінки.
 • На шиї — внутрішні конфлікти, недовіра до себе.
 • На плечі — зустріч з цікавою людиною.
 • На мочках вух — для пересудів і пліток. На правому вусі — про вас говорять щось хороше, на лівому — злобують. За вухом, під вушної раковиною — таємні задуми.
 • Прищі на спині означають недоброзичливців, які намагаються вселити вам, що ваші плани неможливо реалізувати, готують провали з дивною метою — повідомити вам про те, що вас попереджали.
 • Прикмети діють, якщо прищики не турбують вас постійно. На чистій і доглянутою шкірі людини, що стежить за харчуванням, поява прищика — подія. Якщо шкіра брудна або жирна від природи, запалення будуть постійно, їх доведеться не перераховувати, а лікувати і маскувати.

Що робити з прищами за прикметами

Згідно прикметам, прищі потрібно промивати святою водою, срібною водою або відваром ромашки. Після вмивання витирайте обличчя свіжим чистим рушником, яка не потрапляло на очі недругу. Краще ховайте свій рушник, особливо для особи. Встежити за чистотою рушники в сім’ї неможливо.

Дрібні прищики на ступнях і долонях, викликають сильне свербіння — це зазвичай грибок. Захворювання мікозів розвивається повільно, але може привести до серйозних пошкоджень шкірних покривів і нігтів. Звичайно, ви не раз почухає ліву долоню — до грошей, праву — до зустрічей, ступні — до дороги і пригод. Але краще купити протигрибкову мазь широкого дії. При лікуванні народними засобами, мікоз змащували березовим дьогтем.

Болюче питання для більшості підлітків — чи може секс вилікувати прищі, тому що є така прикмета. Насправді ні. Від підліткових прищів у важкій формі допомагає ізоретінол і препарати з цим активною речовиною. Займатися сексом від прищів — божевільна витівка. Секс хороший сам по собі.

висновок

Червоний хворий прищ в будь-якому місці означає сумнів. Наприклад — на попі — сумнівні пригоди, на носі — дивна закоханість. Якщо у прищика гнійна головка, він швидко проходить без сліду — ваші тривоги і переживання не мають під собою підстав.

Глибокі прищі, які довго не проходять і запалюються знову і знову, можуть залишити рубці — терміново до хорошого дерматолога. За прикметами такі прищі означають глибокі, але в корені невірні роздуми. Ви робите абсолютно логічні висновки, виходячи з невірних передумов.

Ссылка на основную публикацию