Напої для зниження тиску

Гіпертонія відноситься до тиску крові в порівнянні з вашими стінами артерій. Поступово гіпертонія може викликати пошкодження кровоносних судин, яке викликає серцеві захворювання, захворювання нирок, інсульт та інші проблеми.

Що таке гіпертонія?

Гіпертензію іноді називають тихим вбивцею, так як вона не викликає ніяких симптомів і може залишитися непоміченою — і не лікувати — протягом багатьох років.

За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань (CDC), близько 80 мільйонів американців мають високий кров’яний тиск. Безліч чинників ризику високого кров’яного тиску вичерпують ваш контроль, такі як вік, сімейний анамнез, підлогу і раса.

Але є і ті аспекти, які ви можете контролювати, наприклад, вправи і дієти. Дієта, яка може допомогти впоратися з артеріальним тиском, повинна бути багата калієм, магнієм і клітковиною, а також натрієм.

йогурт

Йогурт є видатним джерелом кальцію і з низьким вмістом жиру. Це обидва основні компоненти дієти для зниження артеріального тиску. Ви також можете вибрати йогурт, якщо вам не подобається молоко.

Відповідно до Американської кардіологічної асоціацією жінки, які вживали 5 або більше порцій йогурту в тиждень, відчували 20-процентне зниження ризику для встановлення високого кров’яного тиску.

Спробуйте додати, в тому числі гранола, мигдальні крихти і фрукти в свій йогурт, щоб отримати додаткові переваги для серця. Купуючи йогурт, не забудьте додати цукор. Чим нижче кількість цукру на порцію, тим краще.

Гранатовий сік

Гранати — це здорові фрукти, які ви можете отримати в сирому вигляді або у вигляді соку. Одне дослідження показало, що випивка чашки гранатового соку один раз в день протягом чотирьох тижнів допомагає знизити кров’яний тиск в короткостроковій перспективі.

Сік граната смачний зі здоровим сніданком. Обов’язково перевірте вміст цукру в соках, куплених в магазині, оскільки додані цукру можуть знизити переваги для здоров’я.

Знежирене молоко

Обидва постачають калій і кальцій, два поживних речовини, які пов’язані зі здоровим кров’яним тиском, і збагачені вітаміном D — вітамін, який пропонує нове дослідження, що рекомендує підтримувати здорове кров’яний тиск.

Заміна знежиреної молочної продукції, що складається з молока, — для варіантів з повним змістом жиру також може допомогти знизити кров’яний тиск, повідомляє дослідження 2009 року в Британському журналі харчування. У здорових людей артерії «гнучкі»: вони розмотуються (розширюються) і обмежують підтримку артеріального тиску в регулярному різноманітності.

Повножирна молочна суміш містить значну кількість пальмітинової кислоти (набагато більше, ніж нежирне молоко), що може блокувати сигнали, які послаблюють капіляр, залишаючи їх в звуженому стані, яке може утримувати підвищений кров’яний тиск.

Чай з гибискуса

Питний чай гибискуса може значно знизити кров’яний тиск, особливо коли він дещо підвищений, відповідно до дослідження 2010 року. Антоціани і інші антиоксиданти в чаї гібіскуса можуть взаємодіяти, щоб підтримувати кровоносні судини, стійкі до пошкодження, що змушує їх звужуватися.

Численні трав’яні чайні суміші складаються з гібіскусу, який заварюється яскраво-червоним і доставляє терпкий смак. Ми пропонуємо відкрити те, що вам подобається, і випити 3 чашки в день. Щоб отримати повні переваги гібіскуса, висотою протягом 6 хвилин до вживання в гарячому або холодному стані.

Журавлиновий сік

Виявляється, журавлинний сік має такий же вплив на кров’яний тиск — зменшує ефект. Журавлинний сік — разом з яблучним соком і какао — багаті антиоксидантами, званими проантоціанідіни, які перешкоджають синтезу речовини, званого ET-1, яке сприяє стисненню кровоносних судин.

буряковий сік

Споживання бурякового соку не здається таким же приємним, як і стан. Тим не менш, він працює для зниження артеріального тиску (тільки по Милості Аллаха). Фактично, дослідження показують, що ви можете випробувати результати майже відразу за допомогою однієї-двох чашок бурякового соку в день.

Буряк необхідна для управління кров’яним тиском, оскільки вони включають в себе здорове різноманітність вітамінів і поживних речовин, розроблених для сприяння оптимальної функції крові.

Одним з корисних корисних речовин в буряках є нітрат. Як тільки це відбувається, нітрат, знайдений в буряку, перетворюється в нітрити, що допомагає розслабити м’язову тканину і допомагає в збільшенні кровообігу.

Переваги тут не припиняються. Крім того, цей кореневої овоч є відмінним джерелом калію і фолієвої кислоти, які також необхідні для управління кров’яним тиском.

Якщо смак є проблемою, спробуйте маскувати смак, включивши одну чашку бурякового соку, щоб ви струснули після тренування! Ви отримаєте ті ж переваги плюс фантастичний смак.

проста вода

Вода — це такий простий напій, але він досить складний, щоб лікувати фантастичний список розладів, в той час як він не може відразу знизити кров’яний тиск, це допомагає знизити артеріальний тиск (тільки по Милості Аллаха).

З його нескінченними корисними якостями, це збентеження, що багато людей не отримують достатню кількість води протягом дня, щоб думати про добре гідратованих. По правді кажучи, багато людей хронічно зневоднені, що може пошкодити кров’яний тиск.

Хронічне зневоднення знижує здатність організму ефективно переносити кров, вимагаючи, щоб капіляр обмежувався в цілях економії води, зазвичай втрачається в результаті щоденних функцій, таких як потовиділення і сечовипускання. Обмежені кровоносні судини накладають здатність вашого тіла успішно прокачати кров, що призводить до підвищеного кров’яного тиску.

З усіх напоїв в цьому списку вода — найдешевший і самий здоровий варіант. Ми всі чули заклик випивати 8 стаканів щодня. Однак існує більш простий і корисний спосіб отримання достатньої кількості води і полегшення зневоднення.

Купіть стильну пляшку з водою і обов’язково носите її з собою в будь-яке місце. Відмінним орієнтиром є поповнення пляшки об’ємом 18 унцій 4-5 разів на день, щоб залишатися добре гідратованих.

Поради по дієті

Коли ви хочете знизити кров’яний тиск, вірте, що ви можете скинути сіль, калорії і жир, а також подумайте про те, що ви можете додати до свого раціону.

Більше овочів, фруктів і бідних білків, йдеться в Інституті медицини в лютому 2010 року доповідь про уникнення та управлінні гіпертонією.

Гарного дня! Бажаємо Вам не хворіти!

Ссылка на основную публикацию