Накопичувальний рахунок ВТБ24

В даний час фінансова установа ВТБ24 пропонує широкий спектр банківських послуг для фізичних осіб і суб’єктів підприємницької діяльності. Люди за спрощеною схемою беруть участь в кредитуванні. Для цього їм достатньо оформити онлайн-заявку на кредит в ВТБ24 і після отримання відповіді завершити процедуру отримання позики. Практично за всіма доступними програмами передбачені кредитні канікули ВТБ24, завдяки чому клієнтам вдасться уникнути прострочень. Також проводиться рефінансування кредитів інших банків в ВТБ24, яке дозволяє людям мінімізувати фінансове навантаження. Ті громадяни, які мають заощадження, але хочуть використовувати їх в особистих цілях, можуть оформити в ВТБ24 накопичувальні рахунки, за якими нараховуються високі відсотки.

Що собою являє накопичувальний рахунок?

Накопичувальний рахунок ВТБ24 є програмою, по якій встановлені відсотки як за депозитом, але при цьому клієнти можуть вільно розпоряджатися своїми коштами. Цей банківський продукт ідеально підходить для тих фізичних осіб, які мають невеликі заощадження та прагнуть їх примножити. Накопичувальний рахунок ВТБ24 можна порівняти зі скарбничкою, з якої завжди можна взяти гроші, але при цьому вона ще дозволяє на них заробити.

Як відкрити накопичувальний рахунок в ВТБ24?

Накопичувальний рахунок російські громадяни можуть відкрити в будь-якому відділенні ВТБ24. Для цього їм необхідно мати не менше 1 000 рублів для початкового внеску (ця сума може бути в доларовому еквіваленті). Принцип накопичення грошей на такому рахунку полягає в наступному: відсотки нараховуються на залишок, відповідно, чим він буде вище, тим більше буде річний дохід клієнта.

На яких умовах оформляється накопичувальний рахунок в ВТБ24?

Накопичувальний рахунок в ВТБ24 оформляється на наступних умовах:

 1. Валюта — російський рубль, євро, американський долар.
 2. Мінімальна сума, яка повинна бути на рахунку при його відкритті — 1 000 рублів (якщо внесок робиться в іноземній валюті, то 1 000 руб. Переводяться за чинним на цей момент курсу).
 3. Клієнти фінансової установи мають можливість регулярно поповнювати свої накопичувальні рахунки. Відсутні обмеження для суми мінімального щомісячного внеску.
 4. Процентний дохід нараховується щомісяця.
 5. Договір може бути пролонгований в автоматичному режимі 2 рази.
 6. Клієнти можуть підключити мобільний банк ВТБ24 і здійснювати контроль за рухом грошових коштів за своїми накопичувальними рахунками.
 7. Такий рахунок може бути відкритий як у відділенні банку, так і на його офіційному сайті в онлайн-режимі.
 8. Фізичні особи можуть достроково закривати свої рахунки (для цієї процедури передбачені комфортні умови).
 9. Клієнти можуть здійснювати конвертацію валюти протягом всього терміну дії накопичувального рахунку.

Порада: при відкритті накопичувального рахунку в ВТБ24 фізичні особи можуть самостійно визначати термін вкладення коштів (не більше 60 місяців). Якщо у них є якісь питання щодо умов або порядку нарахування відсотків, вони можуть набрати номер телефону гарячої лінії ВТБ24 і отримати консультативну підтримку.

За яким принципом нараховуються відсотки?

За накопичувальним рахунком ВТБ24 відсотки (до 9,00%) нараховуються з наступного дня після відкриття один раз на місяць (в останній день). Клієнти фінансової установи можуть або зняти їх з рахунку, або капіталізувати. В останній місяць дії рахунку відсотки будуть нараховуватися за спеціальною ставкою «До запитання».

Відсотки за накопичувальним вкладу ВТБ24 можна класифікувати наступним чином:

 1. Ефективна ставка. Її розраховує фінансова установа з урахуванням капіталізації процентного доходу. Вона дозволяє клієнтам отримувати максимальний прибуток зі своїх заощаджень.
 2. Річна ставка. Ця величина фіксується і не змінюється протягом усього терміну дії вкладу.

Як можна поповнювати накопичувальний рахунок?

Фізичні особи, які відкрили накопичувальні рахунки в ВТБ24, можуть їх поповнювати як через касу фінансової установи, так і в онлайн-режимі. Відповідно до умов, передбаченими для цієї банківської програми, клієнти повинні хоча б 1 раз на місяць вносити на свої рахунки кошти. При необхідності люди можуть використовувати онлайн-сервіс, в якому пропонується настроїти функцію «Автоматичний платіж». У цьому випадку їм не доведеться переживати з приводу того, що гроші вчасно не будуть зараховані на накопичувальний рахунок.

Яка пропозиція зробив ВТБ24 для пенсіонерів?

Для людей похилого віку керівництво фінансової установи розробило спеціальну накопичувальну безстрокову програму «Поточний пенсійний». Оформивши такий внесок, вони можуть на свій розсуд розпоряджатися коштами, так як банком не встановлено ніяких обмежень на зняття. Процентний дохід (максимальна ставка 4%) за такою програмою виплачується один раз в квартал. Якщо пенсіонери не захочуть його знімати, він може бути капіталізований.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Накопичувальні рахунки, відкриті фізичними особами в ВТБ24, обслуговуються на безоплатній основі. Клієнти можуть оформити одночасно будь-яку кількість вкладів. Накопичувальні рахунки не можуть відкриватися на користь третіх осіб. Що зберігаються на них грошові кошти надійно захищені від ризиків, так як фінансова установа є учасником державної програми страхування вкладів. Виводити кошти з накопичувального рахунку можна як через касу банку, так і за допомогою інтернету. Якщо фізичні особи оформлять рахунок в онлайн-режимі, вони можуть розраховувати на більш високий процентний дохід.

Ссылка на основную публикацию