Накопичувальний рахунок «Бліц-дохід» — Альфа-банк

Ні для кого не секрет, що мультивалютний вклад в Ощадбанку, будь-який інший банківський вклад або накопичувальний рахунок є варіантами надійних способів збереження і примноження коштів. Однак складним може виявитися питання вибору. З одного боку, можна відкрити короткостроковий депозит, з іншого — наприклад, накопичувальний рахунок в ВТБ24 на будь-який термін з різними опціями, але більш низькою процентною ставкою. Все залежить від того, які цілі переслідуватиме клієнт банку.

Накопичувальний рахунок «Бліц-дохід» від Альфа-банку

Накопичувальний рахунок — відмінний варіант для тих, хто хоче покласти під відсоток у банку особисті заощадження і використовувати рахунок як скарбничку. Такий внесок страхується Альфа-банком, що забезпечує йому додаткову надійність.

умови

Відкрити рахунок можна практично на будь-яку суму в рублях, доларах і євро. І саме від фактичного розміру вкладення буде залежати процентна ставка:

  • Від 4 до 4,8% — в рублях;
  • Від 0,1 до 0,2% — в доларах;
  • 0,01% — в євро.

Поповнення рахунку та зняття готівки проводиться без втрати відсотків. Дохід нараховується щомісяця на мінімальний залишок, який зберігається на рахунку протягом одного календарного місяця.

Порада: додаткові внески на рахунок краще вносити в кінці календарного місяця, щоб сума мінімального залишку була вище і дохід, відповідно, більше.

Відкриття та обслуговування рахунку

Відкрити накопичувальний рахунок «Бліц-дохід», як і оформити кредитну карту Альфа-банку, можна двома способами: безпосередньо в офісі банку або за допомогою онлайн-заявки. Онлайн-заявку можна заповнити і відправити прямо з сайту Альфа-банку. Вона надає новому клієнтові можливість отримати попередню консультацію в призначений час.

Для зручності вкладників Альфа-банк пропонує кілька способів управління рахунком:

  1. По телефону контактного центру.
  2. У будь-якому відділенні або банкоматі Альфа-банку.
  3. У мобільному банку «Альфа-Мобайл».
  4. В інтернет-банку «Альфа-клік».

Віддалений доступ до поповнення і переказу грошових коштів допоможе економити час при проведенні доступних операцій, а також отримувати актуальну інформацію не тільки про вклади і рахунки, а й про види карт Альфа-банку, кредити, банківські вклади, перекладах і інші продукти та послуги банку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Будь-банківський вклад — надійна система зберігання і збільшення капіталу, захисту грошових коштів від інфляції. Накопичувальний рахунок «Бліц-дохід» від Альфа-банку, як і, наприклад, «Універсальний» вклад на 5 років від Ощадбанку, надає можливість поповнення, а значить, і накопичення можна робити прямо всередині вкладення. За бажанням гроші можна знімати, поповнювати вклад на будь-яку суму і в будь-який час, визначеного терміну закриття рахунку депозит теж не передбачає. Усі вклади Альфа-банку, як і накопичувальний рахунок «Бліц-дохід», надійно захищені і застраховані.

Ссылка на основную публикацию