Найвигідніші вклади в банках Іжевська

Криза останніх років багатьом заважає гідно заробляти і гідно витрачати. Зарплат і соціальних виплат не вистачає практично ні на що. Люди прагнуть шукати нові джерела доходів через підробітки, власну справу і навіть намагаються заробити гроші, граючи в ігри, при цьому часто забуваючи про перевірених і надійних способів отримання доходу, таких як вклади в банку.

Банківські депозити можна робити практично по всій території Росії, і сьогодні існують такі пропозиції по вкладах, при яких навіть не потрібно виходити з дому, щоб здійснювати необхідні операції. Найвигідніші вклади в банках Уфи за своєю рентабельності мало чим відрізняються від вкладів в банках Мурманська, Москви, Іжевська та інших міст. Втім, суть полягає не в місцезнаходження, а в умовах, які прописані для кожного пропозиції.

Відсотки за вкладами в банках Іжевська

Найнижча відсоткова ставка по вкладу, яку ви зможете зустріти в банках Іжевська, становить всього 0,01%. Але вона присутня тільки в спеціальних пропозиціях, які не обмежуються строгими умовами. Зате найвищі ставки досягають 10-10,1%, і таких пропозицій досить багато від різних банків. Зрозуміло, при виборі програми не варто звертати увагу тільки на процентну ставку. Вигода може бути суто індивідуальною, тому слід уважно переглядати інформацію про умови надання того чи іншого вкладу.

Порада: якщо різні вклади передбачають приблизно однакові умови, вибирайте той банк, який більш «досвідчений» на ринку фінансових послуг. Крім того, не зайвим буде перегляд форумів і відгуків по потрібних вам банку. Тоді вам не доведеться витрачати час і нерви в пошуках відповіді на питання, як отримати вклад, якщо у банку відкликали ліцензію.

Вклади в банках Іжевська — найвигідніші пропозиції

Вигідним може вважатися той внесок, процентна ставка якого перевищує 9% річних. Однак на заробітки впливає не тільки процентна ставка, але і мінімальна сума вкладення, терміни, капіталізація відсотків і так далі.

Вклад «Свої люди» — банк TRUST

Вклад «Свої люди» з процентною ставкою в 9,2-10,1% річних пропонує стрімко набирає популярність банк TRUST в Іжевську. Мінімальна сума, яку можна використовувати для заробітку з цим депозитом, становить 30 тисяч рублів за період від 91 до 546 днів. Поповнювати або знімати з рахунку гроші вкладник не може. При достроковому ж розірвання депозиту для нього буде діяти спеціальна процентна ставка, яка залежить від фактичного знаходження коштів на рахунку.

Вклад «Максимальний» — Ханти-Мансійський банк

Ханти-Мансійський банк в Іжевську пропонує вклад «Максимальний» під ставку від 6,4% до 10% річних на термін від 33 до 1100 днів. Мінімальна сума вкладу становить всього 5 тисяч рублів, що дає можливість відкрити депозит практично кожному бажаючому. Виплачуються відсотки в кінці терміну, а в разі, якщо сума вкладу доставить більше 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, вкладнику буде надана карта Visa Gold (або MasterCard Gold), яку можна використовувати як банківську карту з відсотками на залишок. Поповнити вклад не вийде, так само як і зняти частину коштів з рахунку. Зате розірвати договір при необхідності можна буде на пільгових умовах.

Вклад «Максимальний відсоток» — Меткомбанк

Вклад «Максимальний відсоток» в Іжевську доступний клієнтам, які мають від 25 тисяч рублів для відкриття депозиту. Відсоткова ставка, на яку вони при цьому можуть розраховувати, складе від 9,5% до 9,75% річних. Термін, який може попросити потенційний вкладник, буде від 365 до 730 днів. Зняти гроші з рахунку неповної сумою, як і в попередніх варіантах, не вийде. Зате депозит можна поповнювати. Крім того, вкладник може вибрати, які операції проводити з його заробітками за вкладом. Або вони капіталізуються, або нараховуються на окремий рахунок. Пільги будуть у клієнта і при достроковому розірванні договору за депозитом. В цьому випадку виплата все відсотки по фактичному знаходженню коштів в банку, але ставка зменшиться на 2%.

Строковий вклад «Добрі традиції» — банк «Ак Барс»

Якщо ви виберете строковий вклад «Добрі традиції» від банку «Ак Барс» в Іжевську, вам буде надана можливість відкрити депозит на суму від 5 тисяч рублів. У цьому випадку мінімальна процентна ставка складе 6,2% річних, а максимальна — 9,2% на термін від 30 до 372 днів. Не передбачено ні часткове зняття суми з рахунку, ні поповнення. Зате доступна пролонгація на такий же термін. Заробітки за відсотками виплачуються в кінці терміну дії договору, а при достроковому його розірванні слід очікувати перерахунків заробітку за тарифом вкладу «До запитання».

Вклад «Виконання бажань» — СКБ-банк

Мінімальна сума вкладу, яку можна очікувати при виборі програми «Виконання бажань», становить всього 10 тисяч рублів, а максимальна — 100 мільйонів рублів. При цьому процентна ставка не залежить ні від суми, ні від термінів. Вона буде однаковою для всіх клієнтів і складе 9% річних. Втім, термін вибирати теж не доведеться. Він єдиний і становить 270 днів. Дострокове розірвання вкладу можливе тільки при перерахунку за тарифом вкладу «До запитання». На жаль, ні продовжити термін дії договору, ні зняти частину грошей з рахунку вкладу, ні поповнити його не вдасться.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Відкрити вклад у банку зараз стало набагато простіше. Раніше для цього потрібні були великі суми грошей, а сама процедура ускладнювалася чергами в комерційні організації і складними умовами оформлення договору. Сьогодні ж депозит можна відкрити буквально в два кліка. При цьому варіацій процентних ставок і їх комбінацій з іншими умовами величезна кількість, в якому б місті ви не збиралися відкрити депозит. Найголовніше те, що вклади в банку — відмінний спосіб отримати пасивний дохід на власні заощадження.

Ссылка на основную публикацию