Найвигідніші дебетові карти 2017

Щоб вибрати фінансовий інструмент для розміщення заощаджень, російським громадянам необхідно скласти рейтинг банків за вкладами. Багато банків паралельно депозитними програмами пропонують клієнтам оформити дебетові карти. За ним встановлюються максимально комфортні умови, а також передбачаються різні бонуси. Для отримання такого пластика не завжди потрібно особисто відвідувати офіси банків, так як звернення можна зробити за допомогою інтернету, так само як і онлайн-заявки в усі банки на кредитні карти.

Які види дебетових карт сьогодні доступні російським громадянам?

Щоб в 2017 році вибрати найвигіднішу дебетову карту, кожна людина повинна спочатку дізнатися, які види пластика пропонують банківські установи. Сьогодні для російських громадян фінансові організації розробили такі види карт:

Visa Classic Такі карти призначені для фізичних осіб, які мають постійне джерело доходу. Їх можна використовувати для зберігання грошових коштів, проведення розрахунків за товари і послуги
Visa Gold, Platinum Ця серія дебетового пластика розроблялася спеціально для заможних людей. Власникам таких карт надаються всілякі знижки та бонуси. Вони можуть проводити фінансові операції як на території Російської Федерації, так і за її межами. У разі втрати або розкрадання карт цього рівня клієнти мають можливість в екстреному режимі перевести в готівку всі наявні на них грошові кошти
Visa Electron Такі карти призначені для проведення розрахунків у всіх торгових мережах, які підтримують дану технологію. Фізичні особи мають можливість знімати готівку через банкомати або проводити платіжні операції через термінали
Зарплатні картки Такий вид пластику оформляють своїм штатним співробітникам суб’єкти підприємницької діяльності в тих банках, в яких вони отримують розрахунково-касове обслуговування. На них регулярно зараховуються заробітні плати та інші соціальні виплати. Фізичні особи можуть знімати з карт кошти, розраховуватися ними в магазинах
Розрахункові карти Цей вид дебетових карт призначений для зберігання грошових коштів, якими власники можуть розпоряджатися на свій розсуд
овердрафт карти Даний вид банківського пластику дозволяє власникам витрачати більше коштів, ніж зберігається на їх рахунках. За допомогою цих карт фінансові установи просувають свою лінію кредитування

Порада: кожен вид банківського пластику, доступний для фізичних осіб, має свої переваги і індивідуальним функціоналом. В процесі вибору карти кожна людина повинна уважно вивчити всі умови і тільки після цього подавати свою заявку.

Якими перевагами володіють дебетові карти?

Дебетова карта Моментум від Ощадбанку або пластик, запропонований іншими фінансовими установами, мають наступні переваги:

 1. Фізичні особи завжди мають доступ до своїх грошових коштів (на відміну від депозитних рахунків, за якими в більшості випадків заборонені видаткові операції).
 2. Власники дебетового пластика в будь-який момент можуть провести платіж як через інтернет, так і при особистому візиті до фінансової установи.
 3. Банківськими картами можна розраховуватися не тільки за товари, але і за послуги, наприклад, оплачувати комуналку, штрафи і т.д.
 4. За деякими програмами передбачено овердрафт. У цьому випадку фізична особа має можливість зберігати на карті свої особисті кошти, а при виникненні необхідності витрачати гроші банку (в межах встановленого кредитного ліміту).
 5. Останнім часом багато російських банки надають в якості додаткової послуги держателям дебетових карт Cashback. Завдяки цьому механізму фізичним особам буде повертатися частина коштів від кожної досконалої видаткової операції. Великі фінансові установи закладають в умови до 15% повернення (якщо клієнт буде розплачуватися картою в ресторанах, туристичних агентствах або в автосалонах).

Як правильно вибрати дебетову картку?

Щоб у 2017 році знайти вигідні дебетові карти, фізичним особам необхідно враховувати наступні фактори:

 • термін, на який оформляється пластик;
 • передбачено нарахування відсотків на залишок;
 • підключення додаткових послуг;
 • захист дебетового пластика;
 • валюта, в якій оформляється карта і т.д.

Кожна людина перед тим, як звертатися до фінансової установи за дебетовою карткою, повинен для себе вирішити, з якою метою він буде її використовувати. Якщо він планує зберігати на ній свої заощадження, то слід вибирати програму з можливістю отримання процентного доходу. У тому випадку, коли банківська карта буде використовуватися для здійснення покупок, слід звертати увагу на пластик серії Master Card World. З ним не виникне ніяких проблем при необхідності отримати кошти готівкою через банкомати різних фінансових установ.

Порада: держава захищає грошові кошти фізичних осіб, які зберігаються на банківських рахунках. Але щоб виключити будь-які ризики, не слід в 2017 році розміщувати на дебетових картах понад 700 000 рублей.

На які нюанси слід звертати увагу?

Практично всі російські громадяни, які планують оформити в фінансових установах дебетовий пластик, розраховують використовувати його для зберігання і накопичення грошових коштів. Щоб захистити свої заощадження від можливих ризиків, слід дуже уважно і відповідально підходити до вибору фінансової установи і продуктів, які воно пропонує. Фахівці в сфері фінансів рекомендують звертати увагу на такі нюанси:

 1. При виборі банку слід звертати увагу на його репутацію, на те, яке місце він займає на вітчизняному фінансовому ринку. Як правило, великі фінансові установи не відчувають нестачі в клієнтах, тому встановлюють не надто комфортні для фізичних осіб умови. Невеликі банки, навпаки, прагнуть будь-якими способами поповнити свої клієнтські бази, тому пропонують російським громадянам дебетові карти на дуже привабливих умовах. У цьому питанні фізичним особам варто вирішити, що вони хочуть в кінцевому підсумку: надійно захистити свої заощадження в перевіреному роками банку або довірити їх не надто впевнено «стоїть на ногах» фінансової організації.
 2. При виборі дебетової карти слід звернути увагу на її статус, від якого безпосередньо залежатиме розмір абонплати, комісійних за відкриття і проведення різних фінансових операцій. Якщо фізична особа прийме рішення про відкриття статусного пластика, то йому слід врахувати, що доведеться регулярно витрачати пристойні кошти на її обслуговування. У той же час такі карти мають високою прибутковістю, так як по ним передбачена можливість нарахування відсотків на залишок коштів. Регулярний дохід власники статусного пластика можуть отримувати і у вигляді Кешбек, завдяки якому при здійснюються розрахунки повертатиметься частина витрачених коштів. Якщо фізична особа не планує зберігати і накопичувати кошти, то йому варто звернути увагу на прості банківські карти.
 3. Вартість оформлення дебетового пластика. Кожна фінансова установа в індивідуальному порядку формує свою цінову політику. Вартість відкриття карт по країні коливається в діапазоні від 100 до 30 000 рублів (залежить від типу карти).
 4. При виборі дебетової карти російські громадяни повинні враховувати один важливий нюанс. Деякі банки ставлять перед клієнтами умова — на кінець певного періоду на картковому рахунку повинна знаходитися певна сума грошових коштів. Якщо власник картки порушить цю вимогу фінансової установи, він може втратити процентного доходу.

Найвигідніші пропозиції російських банків

У 2017 році багато фінансових установ пропонують фізичним особам різноманітні банківські продукти, зокрема, дебетові карти. Російським громадянам, перш ніж прийняти остаточне рішення, слід вивчити найвигідніші програми:

 1. Карти Ощадбанку Росії. На сьогоднішній день це фінансова установа є найбільшим і стабільним на всій території Російської Федерації. Для своїх нових і постійних клієнтів їм була розроблена широка лінійка дебетового пластика. Карта Visa (класична) — по ній встановлені стандартні умови, мінімальна вартість річного обслуговування (750 рублів), великий список додаткових послуг. Фізичні особи можуть користуватися таким пластиком не тільки в країні, але і за її межами. При необхідності клієнти можуть укласти з банком окремий договір, який дає право використовувати карту для отримання зарплати та соціальних виплат. Карта Visa (золота або платинова) — призначена для привілейованих клієнтів. Вона оформляється терміном на три роки, передбачена можливість використання овердрафту, мобільного банку Ощадбанку. Вартість річного обслуговування для «золота» становить 3 000 рублів, для «платини» — 10 000 рублів. Володарі таких карт отримують масу цікавих і прибуткових пропозицій. Для людей, які вважають за краще проводити розрахунки в інтернеті, Сбербанк підготував спеціальну пропозицію — віртуальну карту. Такий фінансовий інструмент власники можуть підключати до своїх електронних гаманців. Вартість обслуговування пластику становить 60 рублів на рік. У 2017 році фінансовою установою була представлена ??банківська карта для молоді, по якій встановлено максимально комфортні умови. Цією пропозицією можуть скористатися клієнти, яким на момент подачі заяви не виповнилося 25 років. Термін дії такої картки становить 3 роки, вартість річного обслуговування встановлена ??в розмірі 150 рублів. За пластику встановлені ліміти: на щоденне зняття готівки — 150 000 рублів (в місяць 1 500 000 рублів), на добове поповнення — до 10 000 000 рублів.
 2. Карти Альфа-банку. Ця фінансова установа в 2017 році істотно спростило процедуру оформлення дебетового пластика. Тепер фізичним особам немає необхідності особисто відвідувати офіси банку, так як всі необхідні дії можна виконати за допомогою інтернету. Для цього достатньо перейти на офіційний сайт Альфа-банку, ознайомитися з діючими продуктами і подати заявку. У 2017 році для російських громадян доступні наступні види дебетових карт класу VISA: Platinum, Gold, Black Platinum, Classic.
 3. Дебетові карти ВТБ24. Сьогодні в цьому банку фізичні особи можуть оформити різні види карт. Класичний пластик видається на 2 роки. По ньому встановлено річне обслуговування в розмірі 750 рублів. Мультивалютная карта Classic відкриває перед власниками практично безмежні можливості. При річному обслуговуванні в 750 рублів є можливість використовувати кару в будь-яких точках світу. Золотий пластик ВТБ24 володіє розширеним функціоналом. Його власникам за наданий сервіс доведеться платити 3 000 рублів на рік. Щоб підкреслити свій високий статус, фізичні особи можуть оформити в цій фінансовій установі пластик Мультивалютний Gold.
 4. Карта від Тінькофф банку. Для своїх нових і постійних клієнтів фінансова установа пропонує дебетовий пластик на максимально вигідних умовах. За картка містить Кешбек (за все покупки робиться повернення в розмірі 1%, а при оплаті окремих категорій товарів — 5%), розмір якого під час акцій може досягати 30%. Оформити пластик можна на офіційному сайті Тінькофф банку. На залишок коштів, які будуть зберігатися на картковому рахунку, будуть нараховуватися відсотки: менше 30 000 рублів — 3,00%, більше 30 000 рублів — 7,00%. Якщо протягом місяця по карті не проводилися ніякі фінансові операції, то відсотки нараховуватися не будуть. Фізичні особи можуть безкоштовно і без обмежень робити перекази грошових коштів з дебетового пластика всередині системи. За міжбанківські перекази фінансова установа стягує комісію: до 150 000 рублів — 90 руб., Більше 150 000 рублів — 2% від суми перерахування.
 5. Дебетові карти від Райффайзенбанку. У 2017 році клієнти цієї фінустанови можуть оформити пластик серії Visa Classic, який може бути підключений до рахунку у вітчизняній або іноземній валюті. Тримачі дебетових карт отримують можливість проводити безконтактні фінансові операції. Їм дозволено без комісії оплачувати комунальні послуги. Кожен клієнт отримує доступ до мобільного банку, завдяки якому буде відслідковувати всі рухи за своїм картковим рахунком. Райффайзенбанк підготував для такої категорії клієнтів дисконтне пропозиція — збільшений денний ліміт на зняття готівки до 200 000 рублів. Також по дебетових картках передбачені СМС-інформування, надання виписок по рахунку, технічна підтримка (цілодобова). Щоденні витрати по картці не повинні перевищувати 3 000 000 рублів. При поповненні пластика на суму до 100 рублів стягується комісія (якщо сума більше, то операція проводиться безкоштовно). Вартість річного обслуговування такої карти становить 750 рублів. Фізичні особи можуть оформити до 5 дебетових карт (за кожен додатковий пластик доведеться платити по 600 рублів на рік).

Збережіть статтю в 2 кліка:

У 2017 році російські громадяни можуть без особливих зусиль знайти вигідні дебетові карти. Для цього слід вивчити всі банківські пропозиції і вибрати найбільш підходящий за параметрами продукт. Якщо фізичні особи планують отримувати пасивний дохід з своїх заощаджень, що зберігаються на дебетових картах, то їм потрібно шукати програми, за якими передбачено нарахування відсотків.

Ссылка на основную публикацию