Найсильніші мантри від негативу

Очищаючі мантри грають роль дуже корисного інструменту, який допомагає людині усунути наслідки негативних впливів, що відбулися в його житті разом з пов’язаними з ними спогадами. Якщо ви хочете дізнатися, яка очищає мантра від негативу найсильніша — обов’язково прочитайте цю статтю.

Який вплив надають очищаючі мантри

Мантри очищення допомагають позбутися негативної енергії у всіх сенсах цього слова.

За рахунок психологічного розслаблення після читання або прослуховування мантр людина розлучається з негативними думками і емоціями, що діють на нього руйнівно.

Розум людини заспокоюється, думки упорядковуються, людина з легкістю відмовляється від усього зайвого, того, що є чужорідним для його природи.

Також звукова вібрація мантр певним чином впливає на енергетичне поле кожної людини. Виходить, що очищають мантри дозволяють усунути різні негативні програми, глибоко засіли в підсвідомості, позбавлять вас від негативної енергії, якої можна «заразитися», поспілкувавшись з негідними особистостями.

Регулярно читаючи або прослуховуючи священні слова, ви не просто досягнете очищення думок, навколишнього простору і своєї енергетики. Існують мантри, які допомагають очистити карму, за рахунок чого значно поліпшується здоров’я людини, він починає жити більш повної, гармонійної і якісної життям.

Мантри можна слухати, а якщо ви маєте музичні здібності, то слід наспівувати їх. Обидві методики матимуть однаково позитивний вплив.

Приклади дієвих мантр від негативу

Найбільш відомою і потужної мантрою, що усуває негатив, є Гаятри мантра.

Промовляючи її, ви звертаєтеся за допомогою до трьох індуїстським божествам:

  • Сарасваті — пані мови;
  • Савітрі — вищої наставниці;
  • Гаятри — володарці чуттєвої сфери.

Виходить, що читання Гаятри мантри допомагає нам з’єднати разом силу мови, розуму і почуттів.

Шанувальники Гаятри мантри щодня прослуховують її або читають по кілька разів. Завдяки цьому вони відчувають себе захищеними від будь-яких негативних впливів — псування, пристріту, прокльонів і тому подібних.

Крім того, спів допомагає заспокоїти нервову систему, наповнює потоком позитивної енергії, тонізує і очищає свідомість від блоків

Вивчити Гаятри мантру зовсім нескладно, адже вона досить коротка і легко запам’ятовується

«Ом Бхур бхава Суваха Тат Савітур варені Бхарго Девас Дхімахі Дхійо Йо Нах Прачодайат»

Відома ще одна варіація божественної пісні, оберігає від негативних енергій і допомагає зняти порчу, пристріт і інші негативні впливи. За правилами її потрібно читати або співати протягом двадцяти хвилин. При цьому важливо організувати повну тишу, а самій людині — перебувати в спокійному, умиротвореному стані.

Вимовляєте наступні слова священного гімну

«ОМ ШИР КАЛІ намах ФОРАМ».

Є також спосіб підсилити дію описаної мантри. Для цього вам знадобиться крім читання основний мантри також промовляти ще одне чарівне заклинання:

«Шия АХ АР ТИ ОМ».

При цьому абсолютно не має значення, чи будете ви робити це вголос або про себе.

Ці священні слова доповнять вплив основного тексту, а також зроблять вашу енергетичну оболонку сильнішою і менш сприйнятливою до впливу оточуючих.

Головне правило при читанні очищають від негативу мантр — не забувати робити це регулярно, плюс додавати різні медитативні практики, вести здоровий спосіб життя, споживаючи більше натуральних продуктів і поменше напханих хімікатами, а також спілкуватися тільки з позитивними людьми.

Коли ви контактуєте з людьми, наповненими низькою енергією, долають негативними емоціями — злістю, агресією, гнівом, страхом та іншими, то і самі переповнюють тими ж почуттями. Ми постійно обмінюємося своєю енергією з оточуючими, віддаємо свою і натомість отримуємо чужу, тому так важливо ретельно підбирати своє оточення, якщо ви хочете завжди перебувати в щасливому і гармонійному настрої.

Є ще одна ефективна мантра, що очищає житло, вона носить назву Мула-мантри. Ця священна пісня не тільки позбавить ваше житлове приміщення від будь-яких негативних енергією, але і приверне в нього любов, радість, позитив, наповнить власників душевним теплом.

Її текст:

Ом Сат-Чит-Ананда Парабрахма
Пурушотама Параматма
Шрі Багаваті Самет
Шрі Багавате (Х) намах!

Також досить ефективна мантра від негативу — мантра Ваджрасаттви. Вона довша, ніж попередні варіанти — складається зі ста складів, тому пропонуємо вам прослухати її слова в наступному відео

Зараз з розвитком інтернет-технологій дуже популярним стало читання мантр в онлайн форматі. Навіть в цьому випадку магічні слова будуть надавати на людину позитивний вплив, хоча, звичайно, краще намагатися по можливості вчити слова мантр напам’ять і пропевать їх.

Є ще один варіант очищає від негативу мантри зі словами: Ом Мані падме Хум. Її легко запам’ятати і вивчити, даний священний текст призводить до стану гармонії розум і свідомість, зцілює від негативу, умиротворяє. Ця мантра вважається універсальною, тобто дозволяє усувати негативні наслідки будь-яких впливів.

Знаючи священні мантри від негативу і регулярно їх читаючи, ви зможете прибрати зі своєї енергетичної оболонки все чужорідні впливу, які заважають вам, збивають з правильного шляху. Ви відчуєте себе краще, станете більш енергійним, життєрадісним і щасливою людиною.

Ссылка на основную публикацию