Найсильніша присушка на хлопця

Любовна магія, спрямована на отримання почуттів і уваги з боку цікавить людини, не обмежується одними приворотами. Поряд з ними, широке поширення отримав і такий магічний ритуал, як Присуха, або присушка.

специфіка присушка

Що ж собою являє присушка? Термін «Присуха» бере своє коріння від дієслова «присушити». У магії Присуха трактується як особливий обряд, метою якого виступає прив’язати однієї людини до іншої, змусити його відчувати сильну тугу, «сохнути». Присушка дівчата користувалися ще в стародавні часи. Вона допомагала їм роздобути увагу бажаного хлопця.

Присушка — ритуал дуже простий. Вважається, що Присуха є однією з різновидів сільської магії. Проведення її вимагає мінімальну кількість атрибутів і магічних знань, і впораються з цим завданням навіть недосвідчені. У той же час обряд дуже ефективний, швидко дає свої плоди.

Однак серед магів склалося досить неоднозначне уявлення про Присуха. Озвучу дві найпоширеніших точки зору:

  1. Одні вважають, що присушка — абсолютно нешкідливий ритуал, діє дуже м’яко і ніяких негативних наслідків не має. Вона лише нав’язує своєї жертви нові почуття, вигідні для замовника, змушує прісушенного тужити і сумувати. Дана група магів відносить присушка до ритуалів слабкої потужності і дотримується думки, що для отримання найвищого результату присуху потрібно підкріплювати іншими обрядами.
  2. Друга група магів ставить присушка в один ряд з псуванням і вважає, що і наслідки вона викликає точно такі ж.

З ким погоджуватися, якої думки дотримуватися вам — залежить тільки від вас самих. Зі свого боку хочу попередити, що будь-який магічний обряд, навіть найпростіший і легкий, може сильно нашкодити, якщо підходити до його скоєння легковажно і допускати помилки. Звертатися до магії з метою роздобути любов свого обранця потрібно в останню чергу, коли всі інші засоби виявляються марними.

При цьому, дорогі дівчата, сто разів подумайте, а чи дійсно вам потрібен саме цей хлопець. Може, іноді варто прислухатися до народної мудрості і погодитися з нею, що «не судилося»? А вже потім дочекатися, нарешті, свого справжнього щастя.

Для тих панянок, кому вищесказане здалося непереконливим, пропоную кілька сильних рецептів присушка на хлопця. Вони досить прості, але порадують вас своїм швидким результатом.

Сильна присушка на хлопця

Спосіб №1 — на мотузку

Візьміть мотузку білого кольору і зав’яжіть по всій її довжині вузлики. Порахуйте їх кількість. Якщо парне — присушка можете сміливо робити, якщо непарна — відкладіть до кращих часів. Наговорите мотузку за допомогою змови:

«Як не довга мотузка, а вузол останній буде. Як би ти не ходив від мене, раб (Ім’я обранця), а мій наклеп тебе погубить. Люби, душа раба (Ім’я обранця) душу раби (своє ім’я). Амінь «.

Підкиньте мотузку на поріг будинку коханої людини — він повинен через неї переступити. Буде тужити і любити.

Спосіб №2 — на цибулину

Мета присушка — заміжжя. Підготуйте красиву цибулину середнього розміру (без всяких вад) і волосся свого обранця (можна або з голови, або пахові, а можна і змішати їх), 3 свічки з церкви (краще червоного кольору) і ніж.

Обряд проводите в чоловічий день (понеділок, вівторок, четвер), на зростаючому Місяці, через годину після того, як сонце сяде за горизонт.

Свічки встановіть в ряд, запаліть. Розріжте навпіл цибулину, волосся коханої помістіть між двома половинками, складіть цибулину і наговорите:

«Хай сохне, рука. Хай сохне, нога. Хай сохне, серце. Хай сохне, душа. Як цибуля підсохне, так і милий мій присохне. Присохне і головою, і тілом, назавжди він буде мій. Амінь — 3 рази «.

Покладіть цибулину з волоссям перед свічками і і мовчки чекайте, коли вони догорять (близько 20 хвилин). Потім приберіть цибулину туди, де ніхто не дістане її і не побачить. У міру засихання лука, і ваш обранець буде до вас прісихают. Дії присушка жоден маг не зможе перешкодити. Ефект може зняти тільки той, хто її знайде і знищить. Тому ретельно бережіть цю цибулину, якщо бажаєте зберегти своє щастя.

Спосіб №3 — на сонце, що заходить

Одна з найбільш нешкідливих прісушек. Здійснюється на зростаючому Місяці.

Підготуйте фотографію свого обранця. Відчуйте їх в такому місці, де ви зможете проводити очима сонце, що заходить (можна і на природі, і вдома), єдине — вам ніхто не повинен перешкодити. Дістаньте фото обранця за одну-три хвилини до моменту, коли сонце почне заходити за горизонт, підійміть його обличчям до себе так, щоб воно знаходилося між вашими очима і сонцем, а потім скажіть змову:

«Сонце, світило яскраве сонце, світило тепле, сонце, що дарує життя, теплом світ зігріваючий. Подаруй мені любов твого раба (ім’я обранця), на віки вічні з’єднай мене з ним — залізними ланцюгами, міцними кайданами. Присуши до мене його своїми променями, від інших помислів визволи його. Нехай мною тільки дихає твій раб (ім’я обранця). За це я, сонце, шанувати тебе вічно буду «.

Після цього фотознімок можете прибрати і поспостерігати за заходом сонця. На наступний день, як тільки промені сонця впадуть на вашого коханого, він повинен до вас прийти. Якщо цього не сталося — значить, Присуха вам не підійшла. Можете скористатися іншим ритуалом.

Ссылка на основную публикацию