найсильніша молитва від самотності Миколі Чудотворцю

Людина – істота соціальна. На самому початку його життя, його оточують батьки та інші родичі, з часом він дорослішає і дозріває до створення власної сім’ї. Тільки от не у всіх людей виходить відшукати свою другу половину, яка згодом стане супутником або супутницею життя. Навіть найуспішніші люди часто бувають самотні. Але самотність – це не вирок. Від нього можна позбутися, і Православна Церква рекомендує робити це за допомогою молитов. Однією з найбільш сильних молитов від самотності вважається молитва Миколі Чудотворцю.

Дуже багато віруючих людей шанують Святого Миколи Угодника і звертаються до нього з найрізноманітнішими проханнями, в тому числі і з проханням усунути самотність. Самотність – пригнічений стан. Звичайно, є ті, кому це до душі, але більшість людей, все ж, переносять його досить важко. Самотня людина більше всіх інших схильний туги і депресії. Найчастіше до тузі додаються апатія, нудьга, смуток і байдужість до всього і всіх.

Принести полегшення в важкі хвилини здатна щира молитва. Завдяки їй, кожен самотня людина зможе знайти спокій у своїй душі, бо молитва – це звернення до Вищих сил за розрадою і допомогою. Якщо молитися з глибокою вірою в душі, від чистого серця, Господь Бог, Микола Угодник і інші святі вас обов’язково почують і дадуть вам можливість пізнати справжнє щастя в коханні та шлюбі.

Тексти найсильніших молитов Миколі Чудотворцю від самотності і молитовний ритуал

Просити Святого Миколи Угодника позбавити від самотності можна за допомогою декількох молитовних текстів – читайте про них нижче.

Микола Чудотворець: найсильніша молитва від самотності

Молитву цю вимовляти потрібно щодня (церква зазвичай рекомендує читати її не менше 40 днів підряд, без пропусків). Молитовний обряд, що передбачає використання нижче даного тексту, повинен складатися з трьох етапів:

  1. Спочатку потрібно щиро попросити Святого Миколая послати вам гідного супутника або супутницю життя. Ця прохання оформляється своїми словами. Слід обов’язково зазначити ті якості, які б ви хотіли бачити у вашому майбутньому чоловікові або дружині.
  2. Після того, як портрет «ідеальної» другої половини складений і озвучений, розкажіть святому старцю, який би вам хотілося бачити своє особисте життя (також максимально детально).
  3. Помоліться перед образом Миколи Чудотворця, а в кінці попросіть його про те, щоб він відкрив перед вами Божу волю стосовно вашого життєвого призначення.

Текст сильної молитви від самотності, адресованому Миколі Угоднику, наступний:

Ще одна сильна молитва Миколі Угоднику, змінює долю

Завдання цієї молитви, порівняно з попередньою, більш обширна. Вона здатна не просто позбавити людини, що молиться від самотності, але і змінити його долю в кращу сторону. Недарма молитва носить назву «зміна долі».

Молитовний обряд із використанням цього тексту має характерні особливості:

  1. Таємниця. Будь-яка молитва (і дана в тому числі) – це особиста бесіда молиться зі святим, тому присвячувати кого-небудь у свої плани з приводу звернення до Миколи Угодника з проханням про заступництво не варто.
  2. Підготовка. Теж стосується більшості молитов і включає в себе відвідування храму, причащання, суворий піст, який триває тиждень, сповідь.
  3. Самота і тиша при проголошенні молитви. Можна молитися безпосередньо в церкві, або у себе вдома, перед іконою Святого Миколая. По можливості потрібно запалити лампадку. Звичайно, молитву читають і без ікони, але вимовляння тексту перед образом святого багаторазово підвищує ефективність і швидше наближає результат.

Текст молитви Миколі Чудотворцю «зміна долі» наступний:

До вимовлення молитви від самотності потрібно підходити відповідально: з непохитною вірою, щирістю і благими намірами. Молитва Миколі Чудотворцю, змінює долю, також повинна читатися не менше 40 днів підряд, без пропусків. У разі, якщо пропуски все ж з’являться, рекомендується відновити ритуал і почати відраховувати 40 днів заново. У дні, присвячені молитві, молиться повинен повністю відмовитися від куріння і вживання спиртного.

Молитву Святому Миколаю «зміна долі», здатну позбавити від самотності, при кожному прочитанні потрібно проговорювати 3 рази: вголос, напівголосно і подумки. Православна Церква вважає, що більшою силою володіє третій раз. Текст молитви рекомендується завчити напам’ять, але якщо не довіряєте своїй пам’яті, не забороняється вимовляти і з листочка (слова при цьому краще всього переписати власноруч). Людина має звертатися до цієї молитви від самотності з чистими помислами, з готовністю змінюватися внутрішньо, змінити своє мислення.

Якщо ви вирішили читати цей молитовний текст у себе вдома, не поспішайте кожен раз прибирати ікону Миколи Угодника. Протягом всього молитовного ритуалу, всього періоду виголошення образ святого повинен залишатися на виділеному для нього місці.

Як працює молитва Миколі Чудотворцю?

Православні молитви мають здатність змінювати долю людини, що молиться на краще. Молитовні тексти, адресовані Миколі Угоднику, – не виняток. Під впливом молитов людина знаходить духовність, стає ближчою до Бога. Микола Чудотворець допоможе кожному, хто молиться йому щиросердно і з глибокою вірою, донесе до Господа прохання молитви. А Бог же, у свою чергу, пошле віруючій людині можливості для реалізації його мрії. Якщо той, хто молиться зуміє вчасно і правильно ними скористатися, то в його житті настануть стабільні позитивні зміни.

Звертатися до Святого Миколая з проханням усунути самотність можна не тільки за допомогою представлених вище молитовних текстів. Волати до нього дозволяється і своїми словами – головне, щоб вони йшли від самого серця, від самої душі. Микола Угодник відрізняється безмежною добротою і неодмінно допоможе вам наблизитися до своєї мрії. Тільки не забувайте його дякувати (для цього існує навіть спеціальна подячна молитва). А 19 грудня, в день пам’яті святого старця, обов’язково сходіть в храм і помоліться.

Ссылка на основную публикацию