Найкращі дні для стрижки в липні

 

Перш ніж стригтися в липні, необхідно з’ясувати, які дні для стрижки волосся будуть найсприятливішими. Для цього використовується місячний календар — Оракул. Там позначено кожен день, а також зазначено, що очікувати від нього. Також на його основі можна визначити, коли краще виконується забарвлення волосся. Ознайомившись з ним, потрібно вибрати найкращий день.

Правильно підібраний день за місячним календарем — Оракулу дозволить поліпшити самопочуття і залучити позитивні моменти в життя. Спочатку слід зрозуміти, коли цікавить виконання стрижки. Якщо хочеться поліпшити зростання волосся, то необхідно відвідати перукарню в дні, коли Місяць знаходиться в 1 або 2 фазі.


Для зміцнення локонів, коренів і поліпшення їх структури бажано відвідувати перукаря в дні спадною Місяця. Фази Місяця менше діють на людину, ніж сузір’я. Тому необхідно вибрати за місячним календарем «Оракул» кращий день для стрижки волосся.

Місячний календар — Оракул на липень

Щоб стрижка була сприятливою, необхідно вибирати кращі дні для поновлення волосся. Коли є бажання відвідувати перукарню, необхідно орієнтуватися за цим способом.

 1.  1 день місяця. Стрижка буде сприятливою для всіх людей, оскільки це посприяє залученню удачу.
 2. 2 день липня. За місячним календарем «Оракул», стрижка волосся призведе до нових успіхів у всіх справах в життя.
 3. 3 день. Це час неблагополучно для виконання стрижки волосся, оскільки після процедури вони будуть неслухняними.
 4. 4 день. За місячним календарем «Оракул», не варто йти в цей час до перукаря. У такі дні можна втратити енергію.
 5. Це час несприятливо через можливість нанесення шкоди організму, тому для стрижки краще вибрати інші дні.
 6. За місячним календарем «Оракул», стригти волосся 6 липня протипоказано через можливість нанесення шкоди здоров’ю.
 7. Краще відмовитися від відвідування майстра через ослаблення імунітету, дискомфорту і можливого захворювання. Бажано вибрати інші дні.
 8. Стрижка сприятлива, оскільки вона приверне позитивні зміни. Локони стануть слухняними і міцними. У цей час можна виконувати завивку.
 9. Стрижку краще не проводити, тому що вона приверне захворювання, в тому числі пов’язані зі слухом.
 10. Небажані стрижки в цей час, оскільки через них можуть виникнути конфлікти і проблеми зі здоров’ям.
 11. Будь-які зміни зовнішності будуть сприятливими. Тому можна постригти кінчики або зробити нову зачіску. Оновлення принесуть удачу в усіх справах.
 12. Відвідувати перукарню краще вранці, а в інший час стрижки будуть несприятливими.
 13. Не варто виконувати навіть незначні оновлення. Негативно позначаються завивки.
 14. Стрижки сприятливі, вони принесуть зміни в особистому житті.
 15. Стригтися бажано в обідню пору, а в інші години краще не відвідувати перукарню.
 16. Якщо і стригтися, то краще у вечірній час.
 17. Оновлення зовнішності залучать удачу в усіх справах життя. Багато проблем швидко вирішаться.
 18. Оновлення зачіски буде благополучним справою, оскільки воно приверне успіхи, в тому числі у фінансовій сфері. Можна виконувати фарбування і завивку.
 19. Стрижка небажана, оскільки через це можливе загострення хронічної недуги.
 20. Процедури з волоссям стануть причиною випадання волосся, а також збоїв у здоров’ї.
 21. Стрижки приведуть до складнощів у справах.
 22. Не варто стригтися в цей час, адже волосся будуть погано рости.
 23. Процедури приведуть до появи лупи.
 24. Краще відвідувати перукарню в другій половині дня.
 25. Краще не ходити в перукарню в цей час, щоб не захворіти.
 26. Стрижки краще виконувати ввечері. Час підходить для догляду, наприклад, виконання масок.
 27. Сприятливий період для стрижок, оскільки локони стануть сильними і міцними. Також покращиться стан особи.
 28. Так як можуть виникнути загострення недуг, стрижку краще відкласти.
 29. Зміна зачіски призведе до захворювань очей.
 30. Оновлення вигляду дозволить поліпшити настрій, а також залучити удачу.
 31. Локони будуть укладатися з труднощами, якщо сьогодні виконати стрижку.

Сприятливий час для стрижок

На основі місячного календаря можна визначити, який час сприятливо для відвідування перукарні. Локони є джерелом сили, тому навіть їх незначне оновлення сприяє зміні біоенергетики. Саме тому вплив на пасма призводить до зміни не тільки зовнішності, але і життя.


Щоб не завдати собі шкоди, а також бути під захистом Ангела-Хранителя, потрібно слідувати заходам безпеки. Також слід дотримуватися правил місячного календаря.

В який час оновлювати стрижку

У місячному календарі позначені дати, коли краще стригтися, завивати і фарбувати локони. Здоров’я пасом багато в чому залежить від грамотного догляду. На це впливає і харчування, яке повинно бути правильним і раціональним.

Прийом вітамінів для поліпшення росту пасом, а також вітамінні маски і косметику по догляду не повинна замінювати процедура стрижки. Необхідно лише дотримуватися простих поради щодо правильного догляду, і тоді можна отримувати прекрасний результат від стрижок.

фази Місяця

На зростання локонів впливають фази Місяця. Перукарні процедури можуть поліпшити зростання пасом або ж загальмувати цей процес. Якщо час несприятливо, то не варто відвідувати перукарню, оскільки можуть виникнути несприятливі наслідки. Це саме можна сказати до фарбування, завивки і іншим процедурам.


Для любительок постійного оновлення важливо, щоб відвідування перукарні в липні призвело до зростання локонів. Тому краще всього вибрати ту дату, коли зростаюча Місяць розташовується в 1 або 2 чверті. Модницям, які рідко ходять в салони, краще вибрати дату, коли Місяць буде в порядку спадання фазі. Процедури при спадною Місяці зроблять локони міцними, усунеться їх випадання, але зростання буде повільним. У період молодика бажано не відвідувати перукарню.

Догляд за волоссям

Щоб результат від процедур був позитивним, необхідно правильно доглядати за волоссям. Мити пасма слід щотижня з використання спеціального шампуню, відповідно до типу локонів. Наносити засіб слід масажними рухами.

Змивання потрібно виконувати за допомогою прохолодної води. Фен не повинен перебувати на близькій відстані. Розчісувати локони бажано дерев’яною або пластмасовою гребінцем. Для догляду рекомендується використовувати натуральні маски, шампуні та спреї. Якщо будуть дотримуватися правила догляду, а також час сприятливого відвідування перукарні, то локони завжди будуть красивими і здоровими.

Ссылка на основную публикацию