Найефективніші шампуні від лупи. Який лікує краще?

 

Проблема лупи сьогодні знайома багатьом. Це не тільки косметичний недолік, який псує зачіску, але і серйозне захворювання у чоловіків, жінок і навіть у дітей. Воно вимагає лікування. Якщо пустити ситуацію на самоплив, то з часом можна зіткнутися з випаданням волосся. Засоби проти лупи, які пропонуються в магазинах у величезній кількості, покликані боротися зі «снігом» на волоссі. Ефективними вважаються лікувальні шампуні, наприклад, «Себозол», «Алерана», «Чиста Лінія» і деякі інші.

Які шампуні використовують?

Існує досить багато якісних шампунів від лупи, які за своєю дією діляться на кілька типів. До найбільш популярним маркам можна віднести:

 • шампуні брендів Estel, «Скванорм», Vichy, Clear, Vita, Abe, «Себазол», «Нізорал»;
 • в залежності від свого складу вони призначені для боротьби з грибком. Основними компонентами є кетоконазол, пиритион і інші;
 • шампуні, які випускаються під брендом «Чиста лінія», також призначені для жирного волосся і можуть використовуватися проти лупи;
 • здобувати найкраще аптечні засоби;
 • добре зарекомендував себе Дегтярний шампунь.


Далеко не завжди лупа буває викликана грибками, існує багато мікроорганізмів, які живуть на шкірі. При певних обставинах вони починають активно розмножуватися. Використання таких засобів, як Clear, Vita, Abe, «Нізорал», дозволяє не тільки вилікувати лупу, а й позбутися від захворювання, яке її викликало.

Чому на голові з’являється лупа?

Дерматологи називають захворювання, при якому з’являється лупа, себореєю, і вважають його вельми серйозною проблемою. За статистикою, з лупою стикається одна третина населення нашої планети. Причин появи себореї досить багато:

 • стресова ситуація;
 • порушення гормонального фону в організмі;
 • неправильне харчування;
 • часте використання гелів і лаків для волосся;
 • регулярна сушка волосся феном, яка призводить до того, що шкіра на голові стає дуже сухою;
 • неправильно підібране засіб для догляду за волоссям;
 • алергічна реакція;
 • у чоловіків воно може бути пов’язане з підвищеним рівнем гормонів.

Для лікування лупи підходять: Clear, Vita, Abe, «Себазол», «Нізорал». Однак підбирати їх потрібно правильно.

Отже, лупа з’являється в результаті порушення роботи сальних залоз. Велика кількість жиру на волоссі призводить до того, що в ньому активно розмножуються грибки і мікроорганізми. Якщо шкіра голови і волосся здорові, то організм пригнічує їх життєдіяльність. Себорею викликає грибок. Кетоконазол, який міститься в багатьох лікувальних шампунях, дуже ефективний.

Звичайно, можна піти в аптеку і купити засоби проти лупи «Себозол» або «Сульсену», але краще пройти обстеження у лікаря. Крім того, потрібно грамотно підібрати чоловічий шампунь Clear, Vita.

Отже, представники сильної статі також часто страждають цим захворюванням. Але кетоконазол у великій кількості їм протипоказаний. Нерідко люди пишуть на форумах: «порадьте» кращий шампунь для боротьби з лупою. Однак найкращий рада може дати трихолог, після обстеження. До лікарських засобів належать: Clear, Vita, Abe, «Себазол».


Лікар призначить обстеження і підбере ефективний шампунь. Це можуть бути «Себозол», «Дегтярний», Estel, «Клеар», «Скванорм» і деякі інші. Одним з ефективних компонентів, що входять до складу лікарських засобів, є кетоконазол. Компанія Estel пропонує не тільки фарби для волосся, але і лікувальні шампуні.

Як правило, себорея виникає при порушеній роботі клітин шкіри голови. Життєвий цикл клітини стає набагато коротше і складає всього тиждень. Загиблі клітини не висихають і прилипають до волосся. Волосся набуває неохайний зовнішній вигляд. Якісні засоби Vita і Clear допоможуть вирішити проблему.

Який вибрати шампунь від себореї?

Себорейний дерматит може бути декількох типів. Себорея ділиться на три типи:

 1. При жирній себореї шкірні залози не працюють дуже активно. При цьому захворюванні лусочки мають жовтуватий відтінок і відрізняються великим розміром. Волосся швидко стають жирними, і з’являється неприємний свербіж.
 2. Якщо шкірні залози працюють слабо, то шкіра стає сухою. Луска сухі і мають невеликий розмір. Найчастіше причиною сухої себореї стає неправильно підібраний шампунь або хімічна завивка;
 3. При змішаній себореї на одних ділянках голови шкіра надто суха, а на інших жирна. Самостійно підібрати шампунь від лупи з цинком в цьому випадку вкрай важко. У засобі повинен бути присутнім і кетоконазол. Тому потрібно звертатися за допомогою до лікаря.

Який шампунь лікує себорею?

Себорейний дерматит далеко не таке невинне захворювання, як прийнято вважати. Однак лупа не тільки псує зовнішній вигляд волосся, але і шкодить шевелюрі. Проблема може бути в жирної або в сухій шкірі голови. Частинки клітин перетворюються на справжню кірку у чоловіків і у жінок.

Тому волосся не отримують харчування, з часом вони починають випадати. При цьому зростання нового волосся у чоловіків і жінок припиняється. Маленькі волоски не пробиваються через кірку. Засоби «Себозол», «Сульсена», Estel і інші лікувальні шампуні, що містять кетоконазол, швидко і ефективно можуть усунути проблему, а також допомогти сухій шкірі. «Скванорм» допомагає від декількох видів лупи.


Далеко не всі розуміють серйозність даної проблеми. Люди вважають, що позбутися від лупи допоможуть народні засоби. Однак вони лише полегшують стан, але не лікують. Купівля косметичного шампуню для чоловіків проти лупи також обертається марними витратами. «Сванорм» є універсальним засобом. Краще віддати перевагу засобам, які містять кетоконазол. Шкіра голови не стає сухою. Купувати шампунь проти лупи «Сульсена» або Estel потрібно тільки в аптеці.

 

Який компонент повинен містити кожен хороший шампунь?

 1. Кетоконазол. Практично всі лікувальні шампуні проти лупи містять цей компонент в кількості 1-2%. Кетоконазол перешкоджає надходженню поживних речовин клітинам грибка. Використовують лікувальний засіб не частіше одного — двох разів протягом двох тижнів. Кетоконазол міститься в шампунях таких відомих марок, як «Нізорал», «Мікозорал», «Перхотал», «Себозол».
 2. Ціклоперокс. Цей компонент проникає в місцеперебування грибка і вбиває його. Лікарський засіб, що містить цей компонент, відрізняється ефективністю.
 3. Дисульфід селену. Цей компонент містить засіб «Сульсена». Використання засобу з дисульфідом селену дозволяє придушити грибок і уповільнює оновлення клітин шкіри голови.
 4. Цинк Перітіон. Шампуні проти лупи, які містять цей компонент, спрямовані на усунення запального процесу в шкірі голови і сприяють придушенню грибка. Одними з кращих засобів від лупи є «Кето-Плюс» і Estel.
 5. Окремо можна виділити Дегтярний шампунь від лупи. Він вважає народним засобом, але його компоненти підходять для лікування лупи.

Як правильно підібрати?

Як ми вже говорили, для того, щоб ефективно боротися з себорейний дерматит, слід вибирати не косметичний, а лікувальний шампунь проти лупи, наприклад, «Себозол», «Сульсена» або «Скванорм». Купувати такі кошти потрібно в аптеках. У складі таких препаратів містяться компоненти, які здатні боротися з грибком. Якщо не підходить одне кошти, то можуть допомогти Clear, Vita, Abe, «Нізорал». Однак пам’ятайте, що склад і призначення у них можуть різнитися.


Вибираючи шампунь, керуйтеся також рекомендаціями лікарів.

Який вплив надають на волосся лікувальні шампуні Clear, Vita, Abe, «Нізорал»:

 • пригнічують життєдіяльність грибка;
 • сприяють зниженню жирності або сухості шкіри голови;
 • усувають відмерлі клітини шкіри.

Дуже важливо, що такі шампуні від лупи, як «Себозол» і Vita, не містять в своєму складі агресивних хімічних сполук. Такі компоненти, як цинк, дьоготь, клімбазол усувають запальний процес і не подразнюють шкіру голови. Однак лікувальні шампуні з кетоназол не підходять для тривалого використання. Крім того, їх не можна використовувати дітям до 12 років.

Крім того, кетоназол негативно впливає на чоловіків. У них знижується кількість статевих гормонів. Для того щоб лікування було ефективним, рекомендується чергувати лікувальні шампуні Abe проти лупи. Для лікування представників сильної статі необхідно правильно вибрати чоловічий варіант кошти.

Шампуні «Алерана»

Лікувальні засоби «Алерана» призначені для ефективного лікування себореї. До складу шампуню від лупи входять компоненти, які знищують грибок, сприяють зміцненню волосся і відновлюють баланс в шкірі. Але і інші шампуні для чоловіків і жінок проти лупи, наприклад, «Себозол», Vichy, Clear, «Сульсена», «Скванорм», Abe, «Нізорал» також слід використовувати.

До активних компонентів, які входять до складу засобу «Алерана» відносяться:

 1. Піроктон оламін в шампуні «Алерана». Даний компонент допомагає від грибка, шкірного свербіння і лущення. Крім того, шампуні «Алерана» руйнують кірку на голові і забезпечують доступ кисню до волосяних цибулин.
 2. Декспантенол активізує ріст нового волосся, живить шкіру голови.
 3. Матрікін, алігегіг і олеановая кислота є рослинними компонентами, які містяться в листі оливи.

Таким чином, шампуні «Алерана» також підходять для лікування лупи.

Шампуні «Віші»

Як свідчать численні відгуки людей, які використовують шампуні проти лупи, продукція під маркою Vichy досить ефективна. Косметичні засоби практично не приносять користі. Тому краще купувати лікарські засоби в аптеках. Шампунь Dercos від Vichy містить оновлену формулу, яка допомагає від грибка і усуває прояви себореї. У цій серії представлений чоловічий шампунь для боротьби з лупою.

Даний засіб позбавлене неприємного запаху селену. За заявою виробників, результат застосування шампунів Vichy від лупи з’являється вже через 6 тижнів при використанні кошти 4 рази протягом тижня. Основним компонентом є лауретсульфат. Крім того, в шампуні від лупи Vichy входить коко-бетаїн. Аналогічними за якістю є шампуні Estel і Abe.


У засобі міститься саліцилова кислота і селен, які ефективно допомагають від грибка. Бактерицидну і дезинфікуючу дію надає гіпохлорит натрію. Якщо не підходить Vichy, спробуйте Estel. Для того щоб вибрати кращий шампунь, зверніться до лікаря. У відгуках покупців, які вже спробували ці кошти, часто зустрічається прохання: порадьте. Підбирати шампуні Vichy потрібно з урахуванням особливості своєї шкіри.

Шампунь з дьогтем

Не менш ефективний від лупи Дегтярний шампунь, до складу якого входить березовий дьоготь. Він багатий фенолами і органічними кислотами, які дезінфікують і надають інсектицидну дію. Крім того, в складі шампуню «Дегтярний» міститься цінне реп’яхову олію, яке впливає на стан волосся і сприяє зростанню.

Також в засіб входить алантоїн, який усуває свербіж шкіри і стимулює процеси відновлення поверхні шкіри голови. Для того щоб Дегтярний шампунь був ефективний, його потрібно правильно використовувати. Добре зарекомендувала себе «Чиста лінія» проти лупи з дьогтем.

Інструкція по лікуванню від лупи:

 1. Дегтярний шампунь наносять на волосся, ретельно намилюють, але акуратно. Це сприяє розм’якшенню кірки.
 2. Після миття добре обполіскувати шкіру голови лимонним соком або наносити кондиціонер з тієї ж серії.
 3. Використовувати часто Дегтярний шампунь не рекомендується. Його слід поєднувати зі звичайними косметичними засобами.
 4. Можна додати народні засоби.

Як використовують лікувальні шампуні?

Для того щоб лікування від лупи було ефективним, придбання шампуню «Сульсена» або продукції «Чиста лінія» недостатньо. Ними потрібно правильно користуватися:

 1. Вода для миття голови повинні бути теплою, але не гарячою. Її температура не повинна перевищувати температуру людського тіла.
 2. Флакон з шампунем «Фітовал» або іншого виробника потрібно гарненько струснути.
 3. Для початку на голову наносять невелику кількість засобу, втирають близько хвилини, а потім розподіляють по всій довжині волосся.
 4. Потрібно залишити шампунь на кілька хвилин, а потім ретельно промити волосся.
 5. Потім шампунь «Фітовал» або інший засіб наносять вдруге і залишають вже на 8-10 хвилин.
 6. Після цього волосся промивають.
 7. Регулярність використання лікувального шампуню становить два рази протягом тижня.
 8. Курс використання будь-якого шампуню від лупи становить приблизно місяць.
 9. Для того щоб домогтися більшого ефекту, рекомендується додати кілька шампунів в схему лікування. Наприклад, чергувати «Себозол» з «Віші».
 10. В іншому випадку лікування буде марною тратою часу.

Які шампуні можна використовувати для дітей

Лікування себореї у дітей має свої особливості, які полягають в тому, що багато лікувальні шампуні «Сульсена» призначені для дорослих і підлітків. Затягувати з походом до трихолога при себорейному дерматиті у дітей також не рекомендується. Причини захворювання у дітей ті ж, що і у дорослих. Інструкція, зазначена на упаковці, повинна бути уважно прочитана.


Отже, причин для виникнення захворювання у дітей багато, і виявити їх повинен лікар при призначенні обстеження. Для успішного лікування дерматиту необхідно переглянути дієту у дітей. Зокрема, при захворюванні рекомендується виключити солодке, гостре, солоне. У раціоні дітей має бути багато фруктів і овочів.

дитячі лікувальні шампуні

Купувати шампуні від лупи також слід в аптеках. Найбільш поширеними засобами є «Сульсена», «Себозол», «Фридерм» (до його складу входить цинк), «Нізорал» і «Фридерм», який містить дьоготь.

Не менш ефективний від дитячої лупи «Скін-кап». Він буває в кількох формах: у вигляді крему, спрея і шампуню. Даний препарат ефективний при різних типах себореї і повністю гіпоалергенний. Слід додати сюди, що засоби народної медицини також ефективні проти лупи. Шампуні «Фітовал» також ефективні.

Для дитини старше 10 років можна порадити лосьйон «Біфон» і шампунь «Себозол». Вони мають протигрибкову дію, відновлюють роботу сальних залоз і усувають свербіж. Лосьйон рекомендується використовувати щодня, наносячи на очищену шкіру. Чергувати можна із засобом «Сульсена».

профілактика себореї

Важливо вчасно і правильно почати лікування. Це захворювання, яке вимагає консультації у фахівця. Після закінчення лікування потрібно дотримуватися правила, які дозволять уникнути повторної появи лупи.

 1. Потрібно переглянути свій раціон.
 2. Виключити куріння і алкоголь.
 3. Правильно підбирати шампуні і засоби по догляду за волоссям в залежності від їх типу.
 4. Регулярно користуватися засобами «Сульсена».
 5. Якщо з’явилися ознаки лупи, то потрібно негайно починати лікування.
 6. Буде корисно приймати мультивітамінні препарати, які будуть підтримувати необхідний баланс вітамінів в організмі.
 7. В якості профілактики рекомендуються шампуні, капсули «Фітовал».

Що краще Усетак і вибрати?

Вибираючи шампунь в аптеці, пам’ятайте про те, що ефективних засобів дуже багато. Заслуженою популярністю користуються Clear, Vita, Abe. Однак потрібно пам’ятати, що у кожної людини волосся мають свої особливості. Крім того, кожен засіб має особливості.

«Нізорал-шампунь» практично незамінний не тільки проти лупи, але і при лікуванні кандидозу. Він добре підходить при ураженні дріжджовими мікроорганізмами. Вартість шампуню Нізорал невисока, але він ефективний.

Ссылка на основную публикацию