Найбільша шоколадка в світі: цікаві факти

Щорічно по всьому світу виробляють близько 3 млн. Тонн бобів какао, що вдвічі менше, ніж кава. Цікаво те, що найсмачніші, тонкі і дорогі боби знаходяться в Південній Америці. Однак, на жаль їх збір дорівнює всього лише п’яти відсоткам всього світового врожаю. Що стосується 2,5% від даного показника, то його роблять в Еквадорі. Завдяки їх зусиллям можна створити кращий, неймовірний бельгійський шоколад, який носить гучне і строкате назва «Годива». Варто зробити акцент на тому, що названий шоколад на честь дружини англійського правителя в одинадцятому столітті. Що ж до популярності даного шоколаду, то вона обумовлена ??не тільки оригінальною формою, шикарним смаком, але і вражаючим вагою. Саме тому, варто трохи дізнатися про те, хто і де робить найбільший, а головне смачний шоколад.

Італійський шоколадний шедевр

Перш ніж дізнатися, як найбільша шоколадка в світі, варто ознайомитися з деякими рекордами. Важливо відзначити, що значимий шоколадний рекорд фіксується в Італії в 2007 році. Цікаво те, що найбільший шоколад по довжині був виготовлений саме в Турині, даний рекорд відзначений навіть в Книзі Гіннеса. Щоб побити рекорд в 6,98 метрів, кондитери від фірми Rivarolo виготовили свою величезну плитку шоколаду.

Варто відзначити, що торговий дім Rivarolo став головним ініціатором самого шоколадного рекорду. Що ж стосується автора і творця справжнього шедевра, то ним став А. Джордано. Відповідно до вимірів, довжина шоколадного вироби зупинилася на позначці 11 метрів 57 см, що не може не дивувати.

Шоколадні рекорди Вірменії

Найбільша плитка шоколаду мала приголомшливий вага, а саме чотири тонни і чотири сотні й десять кілограмів. Важливо знати, що над створенням величезної плитки працювали місцеві кондитери, чий рекорд потрапив в Книгу Гіннеса.

Який найкращий шоколад для шоколадного фонтану

Варто зробити акцент ще й на те, що що розміри творіння були наступними: довжина — 568 сантиметрів, товщина шоколадки — 25,4 сантиметра, в ширина творіння — близько 110 сантиметрів. Як не дивно, кажучи про подібну солодощі, ніколи не подумаєш саме про Вірменію. В основному на думку спадає Швейцарія, Бельгія, так як вони славляться створенням найніжнішого, смачного і якісного шоколаду.

Цікаво те, що подібна шоколадка була створена в честь десятиліття шоколадної фабрики «Цукерки Гранд». Через місяць найбільший на той час шоколад був розділений на численні шматочки, щоб кожен бажаючий спробував його абсолютно безкоштовно, що не могло порадувати місцевих жителів і приїжджих туристів.

Найбільш значимий світовий рекорд

Відносної найбільшою, виглядає скоріше як величезна шоколадки у всьому світі, то її вага становить не менше шести тонн. Якщо вказувати точні цифри, то вона важить п’ять тон сімсот дев’яносто два з половиною кілограми. Даний рекорд змогли встановити саме в 2011 році. Творцем багатотонної шоколадного творіння став виробник Thorntons. Як стверджують самі кондитери, які створили такий шедевр, то розміри вийшли досить значними. Говорячи конкретно, довжина і ширина шоколаду дорівнює чотирьом метрам.

Як кажуть працівники Thorntons, кожен з них пропонував свої власні ідеї та припущення на рахунок того, як краще відсвяткувати сотий ювілей легендарної компанії. З огляду на те, що автор проекту з дитинства полюбив фільм «Чарлі і шоколадна фабрика», він згадав про те, як плитка шоколаду різко зменшувалася. Саме тому, він вирішив зробити все навпаки, тобто приготувати найбільшу шоколадну плитку у всьому світі.

Таким чином, шоколад може бути не тільки маленьким, але і мати рекордні розміри. Напевно кожен ласун хотів би спробувати хоча-б шматочок такого шоколадного творіння.

Ссылка на основную публикацию