Мусульманські змови на любов, гроші і удачу

Змови мусульманські — частина ісламської народної культури. Інформації про таких магічних обрядах мало, але вони дуже ефективні. Поговоримо про те, які мусульманські змови допоможуть залучити гроші, любов і удачу в ваше життя.

Особливості мусульманських магічних ритуалів

Головна особливість мусульманських змов полягає в тому, що вони складені на підставі глав з священного Корану.

Мусульманські змови бувають двох видів:

  1. Дозволені Шаріатом і не суперечать релігії. Читаються мовою першоджерела, тобто на арабському. Найчастіше вимовляються на водою, тому що вважається, що вона має потужну магічну силу. При читанні священного тексту людина звертається до Аллаха або пророкам
  2. Заборонені Шаріатом. На відміну від першого варіанту, під час читання змови людина звертається до святих, демонам, пророкам. Часто використовуються для обряду талісмани, амулети і інші магічні атрибути. Тексти для таких змов беруться з давньої арабської магії, як чорної, так і білої

Мусульманські змови читати може і людина, яка не прийняв релігію ісламу. Тому що найважливіше — мати щире і добрий намір допомогти або принести користь будь-кому.

Правила та рекомендації

Існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися, щоб змова подіяв:

  • Ритуальна чистота. Мається на увазі, що людина, яка збирається прочитати змова, повинен бути чистий тілом, душею і думками. Також чистим має бути приміщення, в якому буде відбуватися обряд
  • Жінка не повинна читати священний текст або проводити будь-які інші магічні обряди під час менструацій
  • Не можна вживати спиртні напої, палити цигарки або приймати будь-які інші «заборонені» речовини в день, коли буде відбуватися магічний обряд

Далі поділимося способами найпопулярніших і ефективних мусульманських змов.

Змови для залучення любові

Любовна магія стоїть осібно в арабському світі. До неї завжди проявлявся особливо сильний інтерес. Тому ділимося способами здійснення обрядів, які привернуть любов у ваше життя.

ранковий змову

Виконується на світанку. Коли з’являться перші промені сонця, необхідно, стоячи у ванні або тазу, вилити собі на голову склянку холодної води. Потім потрібно спробувати зібрати стікають краплі цим же склянкою. Після над зібраної водою читають текст змови:

Воду необхідно заховати в затишне місце, а потім непомітно додати в їжу або напої обранця. Після того, як він покуштує заговореної водички, почне відчувати сильний потяг до жінки, яка виголошувала змову.

Любовний змову на дорозі

Цей варіант магічного ритуалу знадобиться дівчатам, у яких немає коханого. Обряд допоможе залучити гідних кандидатів на роль її супутника життя.

Необхідно щодня, на світанку, приходити на пустельну дорогу і, дивлячись на лінію горизонту представляти, що назустріч до вас йде ваш майбутній чоловік. При цьому потрібно вимовляти наступний текст:

Мусульманський приворот по фото

Для здійснення цього магічного ритуалу потрібно приготувати фотографію чоловіка, якого необхідно приворожити. Дочекайтеся молодика, візьміть в руки Коран, фото покладіть поруч з собою.

Над фотографією необхідно 66 разів вимовити п’яту суру. Важливо читати без перерви, подумки представляючи образ коханого чоловіка — в цьому допоможе фото. Ви повинні відчути, немов обранець присутній в кімнаті поруч з вами.

Після читання змови приберіть фото в книгу, закрийте і покладіть в затишне місце.

Дивіться відео про те, як зробити ефективний мусульманський приворот:

Змова для залучення грошей

Ніяких особливих маніпуляцій робити не потрібно. Просто вимовляєте текст змови вранці, прокинувшись, і перед сном. Ви повинні відчувати себе спокійним і умиротвореним. Простежте, щоб ніхто не завадив.

Текст змови наступний:

Поступово ви помітите, що гроші швидше і в більших кількостях стали приходити у ваше життя. Важливо не втрачати можливостей, які будуть посилати вам Вищі сили. Слідкуйте за знаками Долі, і багатство прийде.

Змова для залучення удачі

У мусульманській культурі вважається, що для залучення удачі необхідно вигнати з життя шайтанів і джинів — злих духів, які крадуть удачу у людини і отруюють його існування.

Є навіть прикмета: якщо людина позіхнув, і не закрив рот рукою, туди влетить злий дух і забере удачу.

Якщо в житті настала чорна смуга, нічого не ладиться, а про успіх доводиться тільки мріяти, значить, вам не вистачає удачі. Залучити її можна за допомогою мусульманського змови. Текст його наступний:

Змови для вдалої торгівлі

Ці змови знадобляться бізнесменам і підприємцям, які бажають захистити свою справу від конкурентів, залучити побільше клієнтів і, як наслідок, отримати якомога більший прибуток.

Мусульманські змови на торгівлю особливо ефективні, адже в арабському світі вмінню продавати надається велике значення.

Ось перший варіант змови:

Він допомагає залучити вигідних покупців і збільшити прибуток в кілька разів.

Або такий:

Такий варіант змови допомагає захистити продавця від недоброзичливців, ворогів, конкурентів, уникнути проблем з законом.

А ось такий варіант священного тексту необхідно читати вранці, до того, як ви візьметеся за роботу:

Мусульманська магія може принести грандіозні результати, якщо виконувати всі правила і рекомендації. Також дуже важливо, щоб ваші наміри були чистими, і ви діяли лише на благо, а не прагнули завдати шкоди комусь.

Ссылка на основную публикацию