Мурашник — гра з виведенням грошей

Інтернет-технології проникли практично в кожну сферу життя сучасної людини. Вони розширюють можливості спілкування, розвитку і навіть заробітку грошей. Багато користувачів для того, щоб збільшити свій дохід, вирішують спробувати сили в онлайн-іграх з виведенням грошей. Однією з найцікавіших і доступних вважають економічну гру Мурашник.

Алгоритм гри Мурашник

Концепція ігрового майданчика з виведенням грошей полягає у відтворенні соціальної структури мурах і проведенні фінансових операцій. Для старту в грі необхідно зареєструватися на сайті anthill-farm.ru, в процесі потрібно буде ввести капчу для захисту від програм-ботів. На баланс нового учасника відразу зарахують 10 тис. Ігрових монет (гра Пасіка теж надає заохочення новачкам). Ними користувач може розпорядитися на свій розсуд — купити мурах в розділі Мурашина ферма, збільшити мурашник, поповнити баланс в грі. Зароблені монети обмінюють на монети для покупок (при цьому отримують і бонусні одиниці) або відразу виводять на електронний гаманець PAYEER. Чим активніше людина, динамічніше гра, тим вищий дохід, це стосується і гри Монополія.

Мурахи, придбані учасником, збирають і накопичують листя, він продає їх і отримує взамін монети, 30% з яких зараховують на рахунок для покупок, 70% — на рахунок для виведення. При бажанні учасник може обміняти ігрові одиниці на реальні гроші, вивести їх на електронний гаманець, а потім на банківський рахунок. 100 монет еквівалентні 1 рублю. Важливо, що комахи не втрачають працездатність і не вмирають, вони будуть працювати весь сезон. При нестачі подарункових монет для здійснення покупок учасник може поповнити свій ігровий баланс через електронну платіжну систему (розділ Банк).

Перед тим як вкласти гроші в Мурашник, варто уважно прочитати Правила проекту, розміщені на сайті. Це дозволить гравцеві правильно розставити пріоритети і визначити обсяг потенціалу гри особисто для себе. Важливо відзначити, що, здійснюючи реєстрацію, користувач погоджується з усіма правилами і автоматично дає згоду стати рефералом. Адміністрація відразу вказує, що не несе відповідальності за можливі збитки, підвищення курсу цін, відсотків, низьку активність рефералів, а інвестування гри користувачами проводиться на їх страх і ризик. Правила можуть міняти без персонального повідомлення гравців. Важливо звернути увагу на пункт 1.11, де вказано, що користувачам гарантовані виплати 90% коштів резерву, а 10% відраховують для змісту проекту, але в 1.13 пишуть про те, що адміністрація має право розпоряджатися ВСІМА засобами ресурсу на свій розсуд. Твердження суперечать один одному, їх можна трактувати двозначно. З цього можна зробити висновок, що основна мета проекту Мурашник — це не надання учасникам можливості збільшити свій дохід, а ознайомлення потенційних інвесторів з механізмом роботи ринку, розвиток їх фінансового мислення, заробіток адміністрації, розробників ігрового майданчика.

Порада: крім участі в онлайн-іграх з виведенням грошей, збільшити свій дохід можна, виконуючи завдання на спеціальних сайтах (Seo-Sprint, Seo-Fast, Profitcentr і т.д.), зайнявшись фрілансом, використовуючи ресурси фотобанків для заробітку. Багато хто хоче дізнатися, як виграти гроші в інтернеті без вкладень, але такий варіант безперспективний.

Як заробляти гроші в економічній грі Мурашник?

Anthill-farm.ru позиціонує себе як інноваційний проект, який кожному дає можливість заробити реальні гроші. Зазначено, що мета його створення — ознайомлення початківців інвесторів з ринком інвестицій в ігровій формі. Тому слід зазначити для себе, що заробіток грошей, згідно з концепцією гри, повинен сприйматися як приємний бонус, а не головна мета участі в Муравейнику. Таку позицію слід займати щодо практично всіх онлайн-ігор з виведенням грошей. Їх створюють не для загального блага, а для того, щоб заробити (на рекламі, комісіях і т.д.). Гра завжди залишається грою, навіть якщо вона передбачає заробіток реальних коштів. Звичайно, за допомогою Мурашника вийде накопичити певну суму, а якщо працювати системно і цілеспрямовано, то досить непогану. Але якщо співвіднести рівень витрат часу, вкладень, то дохід, за відгуками більшості учасників, не варто того. В інтернеті, реальному житті можна знайти більш вигідні варіанти заробітку.

З січня 2017 року розпочався новий сезон гри, і в її економічну систему були внесені деякі зміни. Тепер на резерв проекту, з якого виплачують винагороди учасникам, впливають всі економічні операції користувачів. Ще одне нововведення — розширення функціоналу подарункових монет, тепер завдяки їм можна накопичити на заглушку, розблокувати виведення коштів без поповнення балансу на сайті. Також адміністрація Мурашника регулярно організовує акції на поповнення балансу. Чим вище сума поповнення, тим більше відсоток винагороди (10, 20, 30%). Новий сезон гри починається після того, як резерв попередньої буде вичерпаний на витрати, пов’язані з розвитком проекту, виплати учасникам. Тому деякі гравці можуть потрапити в ситуацію, коли вони тільки почали свою участь, кілька разів поповнили ігровий баланс і побачили, що сезон закінчився і рахунок обнулився. Але від цього ризику убезпечити себе можна, гра — це завжди ризик. Крім того, адміністрація завжди попереджає гравців про близьку закриття сезону.

Так як 100 монет дорівнюють 1 рублю, то виходить, чим активніше буде учасник, тим вищою буде його дохід. Збільшити його вийде і створивши свою партнерську мережу. Тобто гравець може запрошувати нових учасників в Мурашник через спеціальну посилання, стаючи їх куратором, і отримувати за це винагороду в сумі 5% від сум поповнення на рахунок для виплат і 5% на рахунок для покупок. Це збільшить сумарний дохід гравця. Реферальне посилання можна знайти в розділі Спрямування. Кожен, хто перейде по ній, автоматично стає рефералом учасника. Також важливо розробити свою ефективну стратегію ведення гри. Наприклад, купувати мурах доцільно в залежності від їх ієрархії в мурашнику, слід враховувати нюанси, наприклад, придбати мурашки дорожче вийде тільки після покупки двох дешевших комах. До збору, а потім до продажу листя можна буде приступити тільки після закінчення 20 хвилин після покупки. В якості альтернативи можна спробувати свої сили в грі Русский фермер.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На сайті гри зазначено, що масштаби заробітку нічим не обмежені. Дохід залежить від цілеспрямованості, бажання учасника, його активності (кількості придбаних комах, наявності або відсутності партнерської мережі), але ресурси і концепція створення проекту все одно ставлять перед гравцем певні рамки. Мурашник не можна назвати дуже вигідною ігровою платформою, яка дасть можливість істотно поліпшити фінансовий стан учасника. Доцільніше позиціонувати її як інструмент розвитку фінансового мислення, хороший віртуальний тренажер для розробки стратегій ведення бізнесу.

Ссылка на основную публикацию