Мультивалютний вклад в Ощадбанку — відгуки

Сьогодні людям стали доступні різні види пластикових карт Ощадбанку Росії для проведення розрахунків, які можна оформити при мінімальних вимогах і на гнучких умовах. Якщо вони прагнуть не тільки зберегти, але і примножити свої заощадження, їм варто звернути увагу на депозитні продукти. Наприклад, Універсальний внесок на 5 років від Ощадбанку дозволить заробити непоганий прибуток, так як за програмою передбачені високі процентні ставки і капіталізація доходу. Ті фізособи, які мають заощадження не тільки в рублях, але в доларах і євро можуть оформити Мультивалютний вклад в Ощадбанку.

Що таке мультивалютний вклад від Ощадбанку?

Мультивалютний вклад в Ощадбанку є депозитний продукт, який відкриває перед фізособами наступні можливості:

 • збереження і примноження заощаджень одночасно в декількох валютах;
 • конвертація грошових коштів з однієї валюти в іншу (не стягуються за такі фінансові операції комісійні, діє ставка банку на момент проведення обміну);
 • можна своєчасно реагувати на коливання валютного ринку і швидко виводити втрачає цінність валюту (за рахунок її продажу поповнюється депозитний рахунок, відкритий в більш перспективною валюті);
 • отримання доходу не тільки зі своїх заощаджень, а й у вигляді прибутку, яка утворюється при обміні валют;
 • власники цього виду депозиту можуть безкоштовно обслуговувати дебетовий пластик Ощадбанку класу MasterCard, Visa, Maestro, Electron (якщо залишок зберігаються на картах коштів перевищує 100 000 рублів).

Зверніть увагу: при порівнянні цього виду вкладу з іншими депозитами Ощадбанку можна відзначити єдиний недолік — не дуже високі процентні ставки. Фінансова установа з 23 грудня 2016 року припинило оформлення цієї програми.

На яких умовах оформляється депозит?

Мультивалютний вклад в Ощадбанку оформлявся на наступних умовах:

 • термін дії депозитного рахунку коливається в діапазоні від 1 до 2 років;
 • до розміщення приймаються російські рублі, євро і американські долари;
 • мінімальна сума стартового внеску (депозит відкривається відразу в трьох валютах) — 5 рублів або 5 у.о .;
 • клієнтам дозволено поповнювати свої вклади: в готівковій формі — від 1 000 руб. або 100 у.о .; по безналу відсутні обмеження;
 • заборонено частково виводити кошти з депозитних рахунків;
 • внесок можна заповідати або довірити проведення по ньому операцій родичу чи знайомому (нотаріальна довіреність).

Нарахування процентного доходу

З мультивалютних вкладів, відкритого в Ощадбанку, встановлені наступні річні процентні ставки:

 • в рублях — 0,01%;
 • в американських доларах — 0,01%;
 • в євро — 0,01%.

Діюча ставка фіксується, і на неї не впливають ні збільшення мінімального залишку, ні термін дії програми. Нарахування доходу відбувається один раз в квартал, після чого проводиться капіталізація, так само як по пенсійному вкладу в Ощадбанку. Клієнти можуть знімати відсотки або переводити їх на карткові або поточні рахунки.

Дострокове розірвання та пролонгація договорів

Якщо російські громадяни вирішили відкрити поповнюваний внесок в Ощадбанку одночасно в трьох валютах, їм слід знати про умови дострокового розірвання або пролонгації договорів:

 1. Якщо достроково виводяться кошти з депозитного рахунку, то відсотки будуть перераховані без урахування капіталізації.
 2. Якщо в останній день дії договору клієнт не вивів свої заощадження, то угода буде автоматично пролонговано.
 3. Умовами депозитної програми не обмежується кількість пролонгацій.

Мультивалютний вклад в Ощадбанку — відгуки

Мільйони російських громадян оформили мультивалютні вклади в Ощадбанку і на спеціалізованих порталах діляться про них своїми враженнями.

Валентина:
У минулому році поставила за мету оформити депозит, на очі потрапив мультивалютний вклад, почитала про нього відгуки. Сподобалося, що можна було одночасно відкрити його в трьох валютах і при цьому початкові внески просто смішні — по 5 одиниць. Був незрозумілий один момент, який стосувався відсотків, отриманих після конвертації однієї валюти в іншу. Але я зателефонувала на гарячу лінію Ощадбанку, і мені все на пальцях пояснили. Встигла відкрити вклад в листопаді, зараз банк начебто припинив оформлення.

Ігор:
У Сбербанк звернувся через те, що інші фінансові установи не пропонують мультивалютні вклади. Мені не подобаються в його програмі занадто низькі процентні ставки, а решта умов — нормальні. Я свій депозит використовую в більшій мірі для збереження грошей, так як вдома їх тримати в наш час небезпечно, а Ощадбанк усе-таки найнадійніший банк в Росії.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Ольга:
Я оформила цей внесок ще на початку 2016 року. Мала на меті не зазнати збитків через постійне коливання курсів валют. На рахунок заробітку особливо не замислювалася, так як з мультивалютних вкладів Ощадбанку встановлено занадто низькі ставки. Ще сподобався один момент — банк дозволяє проводити конвертацію, завдяки чому можна при початку падіння курсу якийсь валюти швидко перевести її в іншу.

Ссылка на основную публикацию