Мула мантра — слухати і читати онлайн

Мула Мантра (вона ж мантра світу), вважається одним з найсильніших молитовних співів. Основна її відмінність від інших молена в тому, що під час її читання або прослуховування встановлюється прямий контакт з найвищими силами Всесвіту. Одні люди сприймають це як поклоніння, інші – єднанням. Не має значення, який сенс надаєте цій мантрі конкретно ви, головне – щира віра і усвідомлення сенсу вимовних слів.

Текст і прослухати Мула мантру

Текст мантри звучить наступним чином:

Слухати Мула мантру онлайн у виконанні Діви Премал:

Проникнення в таємниці вселенські

Вищі сили завжди готові до контакту з простими смертними. Чому ви не помічаєте цього? Все просто – потрібно говорити з ними їхньою мовою. І це не просто набір звуків, все впирається в духовних сенс молінь і співів. Мула Мантра – пряме звертання до божеств, адже несе в собі заряд благословення і примирення з усім сущим.

Мова вищих сил не містить в собі зла і ненависті, він сповнений доброти, взаєморозуміння і турботи про ближнього. Уявіть собі таку ситуацію: ви жестами просіть могутнього мага дати благословення на важливу справу. Відгукнеться він на це прохання? Навряд чи, він або не зрозуміє чи сприйме такий підхід, як неповагу до своєї персони. Інша справа, якщо ви скажете йому про своє бажання на його ж мовою, причому без акценту. Маг буде радий і благословить того, хто просить!

Так і з вищими силами – вони завжди готові внести у серці мир і благополуччя, але тільки якщо прохання буде озвучена на мові добра і спокою. Недарма деякі буддисти та індуси просили закінчення деяких воєн саме за допомогою Мула Мантри.

Чотири рівня єднання зі Вселенським силами

Багато мантри збільшують свою силу залежно від того, яким чином долучатися до священного тексту. Не виняток і Мула Мантра. Питання в глибині вселенського проникнення і щирості читця. Отже, виділяємо чотири рівня сили Мула Мантри:

  • Прослуховування мантри в електронному вигляді. Хтось думає, чому раптом прослуховування через комп’ютер слабкіше, ніж вживу. Справа в тому, що динаміки спотворюють людський голос, а значить вібрації збиваються, тим самим послаблюючи близькість контакту з вищими силами.
  • Прослуховування мантри наживо. Особливої різниці в тому, хто виконує пісню, немає. Голос людини здатний породжувати будь-які вібрації і коливання, здатні досягати глибин Всесвіту, налаштовуючи вищі сили на прямий контакт з людством. Інша справа, що маловідомий і не зарекомендував себе виконавець, може раптом взяти, і помилитися. Нічого страшного не відбудеться, проте ефективність моління різко знизиться.
  • Групове виконання мантри. Виробляє досить потужний ефект, що перевершує по своїй силі будь-які способи прослуховування. Мінус тільки один – присутність сторонніх людей збиває вас з ритму і відволікає від глибоких думок, спрямованих на прохання благ у вищих сил.
  • Індивідуальне виконання. Найбільш сильний варіант, що дає максимальну віддачу. Робити це потрібно в самоті, маючи тверезий розум і добрий настрій. Пам’ятайте, що позитив – головний магніт для вищих сил Всесвіту!

Незважаючи на відмінності в рівні сили, певний ефект мають всі варіанти залучення до могутності Мула Мантри. Пам’ятайте, що індивідуальне читання підходить тільки для тих, хто вже має практику і добре пам’ятає слова моління, усвідомлюючи їх зміст. В іншому випадку можлива помилка, а отже ефект буде таким же, як від простого прослуховування.

Очищення і умиротворення

Мула Мантра не просто розташовує до людей вищі сили, вона може очищати душу і помисли від зла і скверни. Ті вібрації, які виробляє текст моління, породжує в душі потяг до добра, викликаючи найтепліші спогади в житті. Навіть якщо цього і не сталося, то настрій помітно підвищиться навіть після першого підходу до співу.

Так, ви правильно зрозуміли – мантра здатна лікувати виснажену душу. Правда, об’єктом такого зцілення стане тільки той сегмент енергетики і душі, до якого молиться сам вирішить доторкнутися вищим силам. Нічого складного в цьому немає, достатньо мати в голові відповідні думки під час прилучення до мантрі.

  • Мула Мантра здатна вилікувати від депресії;
  • У деяких випадках вона позбавляє від думок про суїцид;
  • Прибирає з душі гнів і роздратування;
  • Полегшує позбавлення від шкідливих звичок;
  • Заліковує рани нерозділеного кохання.

Природно, що для досягнення ефекту, людина повинна сам щиро побажати того чи іншого результату. Вища сила не прислуга, її треба просити. Божества надають милість своєю присутністю та участю в житті людини, однак вони не дадуть всього і відразу. Вони не терплять споживчого відношення, тому діють за принципом «ти мені, я тобі».

Хочете вилікуватися від нудьги? Немає нічого простіше, але пожертвуйте вищим силам свій час і старанність. Попросіть бажаного зі всією своєю щирістю, а ефект не змусить себе довго чекати!

Ссылка на основную публикацию