Мудрі для залучення любові: техніка виконання і приклади

На що тільки не готові піти жінки, щоб зустріти свою другу половинку. Вони активно стежать за своєю зовнішністю, ретельно підбирають гардероб, ходять у фітнес-центри і займаються внутрішнім самовдосконаленням. А якщо все перераховане вище залишається безрезультатним — відправляються за допомогою до магів і ворожок, щоб хоч таким чином скоріше залучити своє щастя.

Одним з цікавих і ефективних способів пошуку чоловіка виступають мудрі. У цьому матеріалі ми розповімо вам про мудрого для залучення любові і їх правильному виконанні.

Що таке мудрі

Мудрі є особливими жестами і видами положень тіла, здатними привести до змін настрою, психічного стану і направити в потрібне русло потоки внутрішньої енергії. Використовуючи мудрі, стає можливою концентрація на чомусь або, навпаки, розслаблення, зцілення хворих органів або енергетична «підзарядка». До того ж освоєння мудрий не представляє особливих складнощів для людини.

Аналогічно всім духовним практикам, найбільш підходящою часом для виконання мудрий виступають годинник перед світанком. При цьому спочатку слід вдатися до розминкою практикам (хатха-йоги), а потім виконати пранаяму і медитацію, в процесі якої і практикуються мудрі.

Правила виконання мудрий

 1. Мудрі можна робити в будь-яких місцях, навіть у багатолюдних, але краще за все буде виконувати їх, будучи наодинці з собою. Дія мудрі посилиться, якщо ви додасте до неї медитацію.
 2. Важливо контролювати своє дихання — воно повинно бути розміреним.
 3. Цілителі стверджують, що можливе одночасне складання по кілька мудрий за 1 сеанс, за умови, що кількість комбінацій буде варіюватися від двох до трьох.
 4. Необхідно познімати з рук всі прикраси, так як вони збивають енергетичні потоки в процесі виконання мудрий.
 5. Важливий аспект: ви повинні бути спокійні і перебувати в гармонійному стані духу, коли складаєте мудрі. Важливо бути в гарному настрої, свято вірити в успіх вашої справи. На той час, який ви виділите для складання мудрий, відпустіть від себе всі проблеми з турботами і неприємностями і повністю утихомирити.
 6. Для повного морального очищення, слід в думках звернутися до всіх людей, яких ви колись образили і попросити у них вибачення.
 7. Віруючі перед практикою повинні прочитати слова молитви. А по завершенню читається ще одна молитва — подячна.
 8. Використовуючи Пратика мудрий ви зможете надати допомогу не тільки особисто для себе, але і для кого-то зі свого оточення, хто її потребує. При цьому, якщо ця людина знаходиться поруч з вами, потрібно підійти до нього і почати виконувати пракіку, не порушуючи його спокій.

А якщо людина, якій ви хотіли б допомогти, знаходиться далеко, максимально докладно візуалізують собі його образ і не відпускайте думки про нього весь час, поки будете проводити практику.

 1. У ситуації, коли мудру виконує малюк, необхідно контролювати, щоб цей процес приносив йому задоволення. Ніколи не потрібно змушувати робити дітей подібні маніпуляції силою.
 2. Якщо, виконуючи практику, ви раптом відчуєте дискомфорт, негайно зупиніть цей процес і відразу ж поміняйте мудру на якусь іншу.

Мудрі для залучення любові: приклади

мудра лотоса

Лотос в багатьох культурах асоціюється з чистотою, щастям, добробутом та відродженням життя. Мудра лотоса активізує серцевий енергоцентр людини.

Її проведення особливо рекомендовано для тих людей, які мріють зустріти свою другу половинку і відчувають сильні страждання від своєї самотності. Практика цієї мудрі зробить вас більш привабливою в очах представників протилежної статі.

Правильне виконання мудрі:

 • В районі грудей з’єднуються підстави долонь з подушечками мізинців і великих пальців на одній і другій руці. Інші пальці слід розкрити зразок квітки лотоса.
 • Затримайте руки в даній позиції 4 фази дихання.
 • Після цього руки складаються у вигляді бутона так, щоб подушечки протилежних пальців на одній і другій руці тісно прилягали один до одного. Руки розслаблюються. В описаній позиції слід затримати руки ще чотири фази дихання.
 • Після чого пальці знову розкриваються аналогічно квітки лотоса.
 • Кількість повторів мудрі — від п’яти до шести.

Мудра залучення любові

Ця мудра виступить ідеальним варіантом для всіх тих, хто мріє закохатися, але з ряду причин це у нього не виходить. Практика робить більш активним ток енергії любові і пробуджує теплі почуття, як особисто в вас, так і в вашому улюбленому.

Правила виконання:

 • Необхідно сидіти в комфортній позиції, при цьому важливо, щоб спина зберігалася прямий.
 • Притисніть подушечки середніх і безіменних пальців до однієї і другої долоні. Решта пальці повинні бути звернені нагору.
 • Лікті піднімаються до району грудей, практика виконується з закритими очима. Слід затриматися в такій позиції не менш, ніж на дві-три хвилини.
 • Дихання повинно бути рівномірним: слід повільно здійснювати вдихи на вісім рахунків, а потім різко видихати на один рахунок.
 • Коли будете робити цю мудру, візуалізують, що вас оточує теплий енергетичний кокон.

мудра Кундаліні

Її особливості стають зрозумілі вже з самої назви: мудра пробуджує сексуальну енергію в людині. Крім цього, вона дозволить пробудити чуттєву сторону, удосконалювати інтимні стосунки з постійним партнером. Підходить практика мудрі і в тих випадках, коли люди протягом тривалого часу намагаються безуспішно зачати малюка.

Процес виконання:

 • Обидві руки стискаються в кулаки, при цьому важливо занадто НЕ перенапружувати область кистей.
 • Вказівний палець лівої кисті слід витягнути наверх, в нього вкладається кулак правої руки. При цьому важливо, щоб кінчик вказівного пальця на лівій руці торкався до подушечці великого пальця на правій.
 • Необхідно, практикуючи мудру, затримувати обидві руки в районі живота.

Мудра вдалого побачення

За допомогою цієї практики ви зможете зустріти свого потенційного кандидата на місце у вашому серці, а також проведете з ним приємну романтичну зустріч, після якої, швидше за все, у вас почнуться серйозні і тривалі стосунки. Мудра сприяє зміцненню взаємної симпатії, плюс забезпечує міцний любовний союз.

Процес виконання:

 • Обидві руки розташовуються перед собою таким чином, щоб права долоня була звернена нагору, а ліва — дивилася вниз. Кінчики пальців і на одній, і на другій руці повинні направлятися назустріч один одному.
 • Потім ви поєднуєте подушечки пальців на одній і другій руці (виняток становлять лише великі), трохи округляєте долоні так, щоб пальці на лівій руці зверху прикрили пальці правої руки.
 • Також слід об’єднати подушечки великих пальців так, щоб утворилася пряма лінія. Руки слід затримати перед собою в комфортній для вас позиції. Мудра виконується протягом двох-трьох хвилин.
 • А коли ви будете збиратися на важливе романтичне побачення, виконайте практику мудрі протягом восьми-десяти хвилин. Також допускається непомітне складання мудрі і безпосередньо в процесі самого побачення.

мудра Ганеші

Ганеша — це божество, яке відповідає за мудрість і благополуччя, а також справляється з будь-якою кризою. У тій ситуації, коли вам не вдається побудувати гармонійних відносин з протилежною статтю, або ж в уже наявних відносинах намітився криза, застосовуючи мудру Ганеші ви легко прийміть вірне рішення і зможете усунути назріваючу конфліктну ситуацію.

Ще одне застосування мудрі — вона полегшить розкриття своїх почуттів щодо близької людини, якщо воно дається вам нелегко.

Процес виконання мудрі:

 • Права рука згинається в районі ліктя під грудьми так, щоб долоня прямувала вгору. Пальці трохи зігнуті.
 • Права рука скріплюється з лівої, їх необхідно розмістити в районі серцевої чакри.
 • Зробіть вдих і потягніться руками на всі боки, зберігаючи при цьому пальці скріпленими між собою.
 • Видихніть і розслабтеся.
 • Необхідно повторити цю мудру шість разів. Після цього позиції рук змінюються (тепер ліва рука буде дивитися вгору) і мудра виконується ще шість разів).

Освоєння цих нескладних, але дуже ефективних мудрий допоможе скоріше зустріти свою другу половину або зміцнити ваші почуття, якщо ви вже маєте пару.

На завершення рекомендуємо вам переглянути цікаве тематичне відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию