Мудра для залучення грошей — правила і рекомендації

Східна мудра для залучення грошей — це особливий метод роботи з енергетичним потенціалом людини, користуючись складанням пальців рук між собою. Поговоримо про те, в чому полягає сенс древніх мудрий, і як їх правильно використовувати.

Що таке мудрі?

Поняття мудрий прийшло до нас із давніх східних навчань. У них викладаються думки присвячених про те, що на руках людини знаходиться безліч особливих точок, безпосередньо пов’язаних з енергетичним станом аури.

Впливаючи на ці точки певним чином, можна впливати на ауру і домогтися потрібних цілей. Ми розберемо найефективніші мудрі для багатства, залучення грошей і достатку.

Вихід із фінансової кризи

Мудра «Початок» використовується в тих випадках, коли людина знаходиться в абсолютно безвихідному фінансовому становищі. Якщо у вас безліч боргів, кредитів, а дохід не покриває всіх потреб, використовуйте цю техніку для екстреного залучення грошей і фінансової удачі в своє життя.

Особливо варто відзначити, що енергія мудрий працює за умови вашої щирої віри в її чарівну силу. Тому не сумнівайтеся, просто дійте.

Що потрібно робити:

 • Встаньте і з’єднайте руки між собою, так, як показано на малюнку
 • Після того, як складіть пальці правильним чином, опустіть повіки і сконцентруйтеся на процесі Даханія. Вдихи і видихи повинні бути повільними, глибокими, дуже спокійними і спокійними
 • Потім починайте візуалізацію: уявіть, як у вашому тілі утворюється сильна енергетична опора. Подивіться, як вона виглядає? У кожної людини це різні образи: великий енергетичний кулю, що світиться меч або щось інше
 • Уявіть, як ця опора допомагає вам, підтримує, допомагає вибратися з фінансових труднощів і налаштовує на хвилю фінансової удачі і впливу

Повторюйте медитацію за допомогою мудрі початку протягом тижня. Найкраще це робити в ранні ранкові години до сходу сонця.

Фінансовий прорив

Наступна мудра носить назву «балансування». Вона використовується в тих випадках, коли у вас в принципі все сприятливо, але не вистачає удачі і везіння. Припустимо, ви багато і наполегливо працюєте, але оплата праці залишає бажати кращого.

Якщо ж ви не робите нічого, а віддаєте перевагу просто чекати, коли гроші впадуть на вас з неба, мудра не допоможе — вибирайте інші варіанти.

Техніка виконання:

 • Встаньте, складіть долоні один з одним, так, як показано на малюнку
 • Закрийте очі і починайте ритмічно, швидко і глибоко дихати. В цей час всю вашу внутрішню енергію прагнете направити до основи хребта внизу попереку
 • Після візуалізують, як в ваших руках з’являються монети, купюри. Їх дуже багато. Наповніть подумки руки, складені мудрою, повністю. А потім витратьте всі гроші без залишку

Дану медитацію слід проводити щодня протягом тижня. Дуже важливо робити це в перші хвилини після пробудження, коли ваша свідомість максимально вразливе.

Ця техніка допоможе наповнитися енергією і увійти в воронку грошового потоку. Завдяки цьому Всесвіт пошле вам удачу, везіння і безліч нових можливостей для зміцнення фінансового становища.

Постійне залучення грошей

Ця мудра націлена на довгострокову перспективу: ви не отримаєте необхідну суму відразу, але в майбутньому ваш дохід має всі шанси збільшитися і стати стабільним.

Підніміть руки до грудей, долонями до себе. Прийміть положення, вказане на малюнку.

Потім розслабтеся, закрийте очі і сконцентруйтеся на диханні. Постарайтеся уявити, що у вас стільки грошей, скільки потрібно для комфортної та легкого життя. «Піймати» цей стан і запам’ятайте його.

Медитацію з використанням мудрі «прийняття» потрібно робити протягом п’яти хвилин щодня. Не менш сорока днів.

Подивіться відео про застосування мудрий для залучення грошей:

Екстрене залучення грошей

Використовуйте цю техніку, якщо вам терміново потрібна конкретна сума грошей для реалізації якоїсь мети. Наприклад, завтра потрібно внести платіж по кредиту, а ви не уявляєте, де роздобути потрібну суму.

Що робити:

 • Додайте долоні прямо перед собою так, як видно на зображенні
 • Закрийте очі, зробіть глибокий вдих і зверніть всю свою увагу на сонячне сплетіння. Уявіть, що звідти йде потужний промінь енергії і світла
 • Зосередившись, подумки попросіть у Всесвіті потрібну суму. Уявіть ці гроші і покладіть їх у місце розташування енергетичного променя

Цю практику потрібно робити вранці, як тільки ви прокинулися.

Правила та рекомендації

Дуже важливо дотримуватися деяких рекомендацій, щоб мудрі були ефективними і подіяли так, як вам потрібно. Поради наступні:

 • Не забувайте стежити за своїми думками постійно. Женіть з голови будь-які негативні установки. Використовуючи мудрі, ви підвищите свій енергетичний потенціал. Але продовжуючи рахувати гроші злом або здійснюючи нечесні вчинки, ви зведете корисний ефект до нуля
 • Практикуйте медитації з мудрами регулярно. Одноразове застосування дасть мінімальний ефект, постійна ж робота приведе до колосальних життєвих змін
 • Вчіться відпускати з голови сторонні думки і концентруватися на диханні. Це необхідно, щоб увійти в правильне медитативний стан, найбільш підходяще для застосування мудрий

Якщо ви щиро повірите в чарівну силу мудрі, Всесвіт неодмінно дасть вам шанс отримати потрібну суму грошей. Джерело може бути абсолютно несподіваним. Просто приберіть в підсвідомості обмеження, які кричать вам, що легко гроші не даються, і повірте в свій величезний енергетичний потенціал.

Ссылка на основную публикацию