МТС: як зателефонувати оператору?

Існують ситуації коли є необхідність зв’язатися з оператором. І у відомої марки стільникового зв’язку МТС є така можливість. Але на жаль, скористатися їй буває дуже важко. Є кілька способів додзвонитися оператору.

  • Перший спосіб включає в себе короткий номер «0890», він дієвий для абонентів Росії, України і Білорусії. Дзвонимо і чекаємо голосового меню, потім натискаємо »2? і «0». Після пропозиції оцінити якість роботи натискаємо «0» або «1». І нарешті, потрапляємо до ТРВОДу консультанту.
  • Другий спосіб доступний для дзвінка з міських і мобільних телефонів. Це дзвінок на федеральний номер »8-800-250-09-90 ?.
  • Третій спосіб, для тих хто знаходиться за кордоном і для тих хто в роумінгу, номер + 7-495-766-01-66. Він оплачується відповідно до тарифу.
  • Але крім номерів для зв’язку існує ще й «форма зворотного зв’язку». Туди можна звернутися через офіційний сайт МТС. У вигляді тестування вам буде запропоновано вибрати тему звернення, причину і спосіб зв’язку з вами.
  • А також можна вирішити всі проблеми в «особистому кабінеті компанії МТС» або ж просто відвідавши сервісний центр компанії.

У контактному центрі МТС можна: задати вас питання і отримати інформацію або технічну підтримку; підключити або відключити будь-які послуги; отримати допомогу після втрати або блокування телефону.

Ссылка на основную публикацию