МОСОБЛБАНК — вклади фізичних осіб 2016, відсотки

Люди хочуть вигоди і постійно шукають нові й додаткові доходи. Цією обставиною користуються сучасні банки та інші різні комерційні організації. І в цьому немає нічого поганого, адже співпраці подібного роду неодмінно принесуть вам деякі заробітки.

Одним з популярних і затребуваних на сьогоднішній день банків серед юридичних і фізичних осіб є МОСОБЛБАНК. На сьогодні Московський обласний банк працює в 65 різних містах і поселеннях по всій Росії. Він являє собою цілу систему послуг різного типу (в тому числі і вигідні вклади) і входить в ТОП-50 найбільших банків країни, тому у вас не повинно виникати питань, куди вкласти гроші.

МОСОБЛБАНК — вклади фізичних осіб в 2016 році, відсотки по депозитах

З 2016-му МОСОБЛБАНК пропонує чотири зручних варіанту вкладів. І нехай у нього немає пропозицій, подібних ощадному сертифікату Ощадбанку або вкладу типу «Зберігай онлайн«, ви напевно легко виберете один із запропонованих варіантів, які є і в топі найбільш вигідних вкладів в Омську. А залишити заявку на відкриття вкладу ви можете в офісах і на сайті МОСОБЛБАНК.

Вклад «Стабільний»

Накопичити і вкласти в заробітки тут ви можете не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в валюті 100 доларів і 100 євро, однак при цьому стелі за сумою немає. Тривалість роботи грошей становить 365 календарних днів, а процентна ставка варіюється для рубля від 6,9% до 7,7%, для долара — 0,75% -1,5%, а для євровалюти — 0,3% -1,1 %. І це одні з кращих відсотків за вкладами в банках Москви. Зверніть увагу, що ви можете вибрати, як вчинити з вашими відсотками: вони можуть або капіталізуватися, і тоді ви зможете пустити їх в роботу теж і заробити більше, або вони будуть виводитися щомісяця на ваш банківський рахунок. Ваше зручність, крім усього іншого, складе і той факт, що ви зможете поповнювати ваш вклад, а також проводити видаткові операції до суми незнижуваного залишку. Але, до речі, навіть якщо трапиться так, що сума буде менше цього залишку, відсотки вам все одно будуть нараховуватися, але вже за іншим тарифом — згідно з тарифами вкладу «До запитання». А якщо ж сума буде рости, то будуть рости і відсотки, і, відповідно, ваші доходи.

Вклад «Персональний»

Слоган даної послуги — «Гроші працюють чітко під вас», і це дійсно так. Термін точно такий же, як і в попередньому варіанті — 365 днів. Однак мінімальна сума досить висока і далеко не всім по кишені — 300 тисяч рублів, 10 тисяч доларів, або 10 тисяч євро. При цьому висока і ставка — 9,7% протягом усього періоду. Передбачається і поповнення рахунку перші 183 днів, а ваші заробітки будуть нараховуватися вам щомісяця і приходити на картковий або поточний рахунок.

Вклад «На вимогу»

Найпростіший вид вкладу з найпростішими умовами. По-перше, суму ви можете внести будь-яку і забрати її разом із заробітком в будь-який час. Однак цей заробіток буде невеликим, оскільки банк обіцяє вам всього 0,01%.

МОСОБЛБАНК — вклади для пенсіонерів

Пенсіонери в 2016 році можуть вибрати будь-який варіант вкладу в МОСОБЛБАНК або ж, наприклад, віддати перевагу, наприклад, один з вкладів фізичних осіб в МКБ. Однак МОСОБЛБАНК створив для цієї категорії громадян спеціальну програму, і називається вона вклад «Пенсійний». При цьому з урахуванням того, що пенсії в Росії невисокі, така програма дуже непогано може збільшити доходи пенсіонерів. Та й процентна ставка спеціально завищена — цілих 10% для рубля, 1,6% для долара і 1,1% для євро, а щоб зробити внесок, досить однієї пенсії за місяць, адже мінімальна сума всього 10 тисяч рублів або 300 доларів або євро . Термін вкладу — 366 днів і поповнення можливе протягом всього терміну договору. І навіть якщо ви розірвете його раніше терміну, заробітки не втратите, але відсотки суттєво зменшаться і становитимуть 1,8% -3,8% для рубля, 0,5-1% для долара і 0,25% -0,75% для євро. При укладенні договору необхідно мати при собі пенсійне посвідчення або інший документ, що підтверджує ваше право на пільги за вкладом.

Порада: якщо ви маєте заощадження як в маленьких, так і у великих сумах, якщо ви збираєте просто так або на серйозні покупки, не змушуйте ваші гроші лежати мертвим вантажем. Поки ви збираєте, змушуйте їх працювати на вас і збільшуватися в розмірах.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як один з найпопулярніших і затребуваних банків, МОСОБЛБАНК пропонує кілька найбільш вдалих варіантів вкладів для фізичних осіб на 2016 рік. Кожна програма ретельно розроблялася і підганялася під умови кризи і тепер може приносити доходи при довгому і чесному співробітництві з організацією.

Ссылка на основную публикацию