Московський кредитний банк — відгуки співробітників і клієнтів

Замислюючись над тим, чи дадуть іпотеку, якщо погана кредитна історія, багато людей починають моніторити інтернет і вивчати програми різних фінустанов. Їм варто звернути увагу на Московський кредитний банк, який протягом багатьох років активно співпрацює з фізособами і корпоративними клієнтами. В даний час для населення країни пропонуються різні кредитні та депозитні продукти, оформити які можна на максимально вигідних умовах.

Діяльність фінансової установи

Московський кредитний банк є активним учасником російського фінансового ринку. Він почав свою діяльність в 1992 році, на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в банківському секторі. Фінансова установа має велику кількість нагород і всі необхідні ліцензії для здійснення профільної діяльності.

Зверніть увагу: у 2017 році Московський кредитний банк зайняв 51 місце в ТОП-100 найбільших фінансових компаній з найвищою капіталізацією. МКБ є учасником програми страхування вкладів, тому заощадження його клієнтів знаходяться під надійним захистом держави.

Сьогодні на території Москви і Московської області налічується понад 70 офісів Московського кредитного банку, в яких сім днів на тиждень здійснюється обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, а також акціонерів і інвесторів. За час своєї успішної роботи МКБ зміг завоювати високу довіру на міжнародному фінансовому ринку, завдяки чому щороку приваблює закордонні інвестиції. Банк на постійній основі надає розрахунково-касове обслуговування найбільшим російським компаніям, що спеціалізуються в різних сферах народного господарювання:

 • металургія;
 • телекомунікації;
 • фінанси;
 • ритейл;
 • виробництво і т.д.

Послуги для населення

Московський кредитний банк активно співпрацює з фізособами, для яких пропонує різноманітні програми. Для людей, які хочуть отримувати максимальний дохід з своїх заощаджень, сьогодні є два депозитні продукти: «Ощадний + Про всяк випадок» і «Все включено». Щоб вибрати програму з найвищою прибутковістю, можна скористатися онлайн-калькулятором вкладів.

Ті фізособи, яким знадобився кредит на 800000 рублів на карту, можуть звернутися до фінустанови і без особливих складнощів отримати запитувану суму. В останні роки МКБ розвиває лінію споживчого кредитування, проводить рефінансування позик, оформлених в інших російських банках, пропонує клієнтам, які зіткнулися з тимчасовими труднощами, програму реструктуризації заборгованості. Також для населення країни пропонуються вигідні іпотечні програми і автокредити, за якими встановлені демократичні відсотки і диференційовані платежі.

Зверніть увагу: якщо клієнти приймуть рішення про припинення співпраці з фінансовою установою, їм слід написати заяву про розірвання кредитного договору з банком.

Великою популярністю серед російських громадян користуються карти МКБ:

 • дебетові;
 • кредитні класу «Преміум»;
 • карти з можливістю отримання доходу і т.д.

Московський кредитний банк пропонує приватним клієнтам послугу оренди сейфів, в яких вони можуть зберігати як матеріальні цінності, так і документи. Також для фізосіб надана широка лінійка страхових продуктів, які дозволять їм захистити себе і свої сім’ї від форс-мажорних ситуацій.

Послуги для корпоративних клієнтів

Московський кредитний банк протягом багатьох років співпрацює з представниками малого, середнього та великого бізнесу. Для своїх корпоративних клієнтів фінустанова пропонує різноманітні послуги:

 • розрахунково-касове обслуговування;
 • кредитування;
 • депозитарій;
 • лізинг;
 • надання банківських гарантій;
 • дистанційне обслуговування;
 • банківські карти;
 • факторинг;
 • фінансування угод (зовнішньоторговельних);
 • індивідуальне обслуговування в бізнес-центрах МКБ і т.д.

Московський кредитний банк — відгуки співробітників

Щоб оцінити всі переваги співпраці з цією фінансовою установою, слід вивчити відгуки його колишніх і діючих співробітників.

Володимир, діючий співробітник:
Я вже другий рік працюю в МКБ. Дуже задоволений заробітною платою, вона цілком конкурентна. Єдиний мінус — дуже багато роботи, через що у відпустку піти практично не реально, але цей мінус компенсується зарплатою, тому не скаржуся.

Олена, колишня співробітниця:
Я вже три місяці як звільнилася з МКБ. Не змогла витримати насичений графік, так як доводилося працювати по 18 годин. Також була незадоволена тим, що керівництво не передбачило для співробітників ні медичну страховку, ні соціальний пакет.

Олександр, діючий співробітник:
Я дуже задоволений нашим колективом, так як в ньому зібралися цікаві і порядні люди. До мінусів можу віднести те, що дуже складно піднятися кар’єрними сходами, так як на керівні посади призначаються тільки знайомі. Також не задоволений тим, що відсутня можливість підвищити свій професійний рівень, не передбачені навчальні курси.

Валентина, колишній співробітник:
Поки працювала в МКБ, змогла подружитися з колективом, влаштовувала заробітна плата. Чи не подобалося те, що керівництво по кожній дрібниці штрафує. За час роботи в цьому банку так і не склалися взаємини з керівництвом, воно якось зверхньо ставиться до працівників. Взагалі в МКБ багато недоробок, через які хороші хлопці звільняються, а на їх місце набирають людей прямо зі шкільної лави.

МКБ — відгуки клієнтів про кредити

Сьогодні багато російських громадян активно користуються кредитними продуктами цієї фінансової установи. Вони на спеціалізованих ресурсах залишають про співпрацю свої відгуки, з якими можуть ознайомитися претенденти на участь в кредитуванні.

Іван:
Я вже три роки є клієнтом МКБ. Оформляв споживчий кредит на покупку побутової техніки. Дуже сподобалося те, що заявку розглянули швидко, потрібен був мінімальний пакет документів. Влаштувала і процентна ставка, у всякому разі вона не вище, ніж в інших банках.

Олена:
Два місяці тому оформила кредитну карту в цьому банку. По ній встановлено пільговий період, завдяки чому я користуюся грошима безкоштовно, встигаю повертати до зазначеного терміну. Мені це дуже підходить, тому що частенько не вистачає грошей до зарплати, а завдяки кредитці зводжу кінці з кінцями.

Сергій:
Ми зараз з дружиною намагаємося оформити іпотеку. Зіткнулися з великими проблемами, так як не кожен об’єкт нерухомості може взяти участь в програмі цього банку. Також не дуже сподобалося те, що потрібно збирати велику кількість документів мені і дружині. Нас ще змушують оформляти страховку, але ми намагаємося від неї відкрутитися.

Володимир:
У минулому році оформив автокредит. Спочатку мене трохи промурижілі, так як хотіли нав’язати страховку життя, але я відмовився. Прийняли позитивне рішення, хоча і лякали, що без поліса відмовлять. Зависокі процентні ставки, в деяких банках кращі умови.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Багато людей дуже відповідально підходять до питання вибору фінансової установи для співпраці. Вони уважно вивчають відгуки клієнтів по кредитах банку Східний Експрес і програмами інших фінустанов. Завдяки своєчасно проведеним моніторингом їм вдається вибрати для себе надійного партнера, з яким можна довірити заощадження або запозичити у нього кошти. У їхньому рейтингу лідируючі позиції займає Московський кредитний банк, який пропонує різноманітні програми для приватних осіб і корпоративних клієнтів.

Ссылка на основную публикацию