Морська сіль для ванни: користь і шкода — відео

Для водних процедур використовуються найрізноманітніші косметологічні засоби, серед яких особливо виділяються солі для ванни. Саме за допомогою таких ароматичних продуктів можна зняти напругу, втому і стреси. При регулярному використанні солей шкіру можна зробити шовковистою і бархатистою, пружною, прибрати роздратування.

Але склад солей для ванни дуже специфічний, тому використовувати їх можна далеко не завжди. Пов’язано це з тим, що основа у вигляді соди або морської солі в деяких випадках заподіює шкоду, наприклад, при гострих захворюваннях або пухлинах викликає серйозні погіршення. Тому до вибору слід підходити максимально відповідально, враховуючи всі особливості застосування солей.

користь

Корисних властивостей солі для водних процедур дуже багато. За допомогою ароматичних засобів можна:

  • швидко відновити необхідний водний баланс шкірних покривів;
  • повністю очистити пори, максимально розкрити їх;
  • з організму вивести всі отрути, токсини;
  • прибрати алергічні прояви, свербіж, подразнення шкіри (якщо це не шкірні захворювання, особливо в гострій формі);
  • позбутися від висипань, розм’якшити огрубілі мозолі, зробити шкіру більш м’якою.

Список дуже великий, ароматерапія взагалі допомагає при багатьох хворобах і розладах. Це стосується втоми, роздратування, перевтоми і психічного перенапруження. При використанні солей можна нормалізувати сон, зміцнити імунітет, прибрати роздратування, особливо пов’язані з підвищеною пітливістю. Пройдений курс лікування омолоджує, повертає чудовий зовнішній вигляд шкірі, покращує настрій.

Солі для водних процедур зі спеціальними добавками можна застосовувати для відлущування відмерлих клітин, позбавлення від зайвої сухості. Корисні солі при необхідності нормалізації харчування тканин, мікроциркуляції, що дозволяє запобігти багатьом захворюванням, включаючи серцево-судинні. Сольові ванни допоможуть поліпшити стан при остеопорозі, стомлюваності, хронічної втоми, що може бути викликано стресами.

Все це говорить про те, що користь від застосування солей є, і вона досить велика. Але при виборі подібного кошти для водних процедур необхідно пам’ятати, що їх склад не завжди буде корисний.

шкода

Чи може сіль для ванни бути шкідливою? Так, незважаючи на вміст у складі натуральних компонентів, рослинних екстрактів і масел, застосовувати сольові процедури можна далеко не завжди. Відмовитися від ванн необхідно при наявності запальних процесів в гострій формі, при сильно зниженому артеріальному тиску. Взагалі, якщо є хвороби серцево-судинної системи, приймати ванни не рекомендується, так як це може стати причиною серйозних погіршень. Набагато корисніше і безпечніше обійтися душем з гелями або маслами.

Ванни з солями не можна приймати під час вагітності на будь-якому терміні. Протипоказані вони при наявності злоякісних утворень, при інсулінової залежності, хронічних захворюваннях, особливо в період загострення. Солі стануть причиною погіршення не тільки хвороби, але і загального стану, якщо порушувати правила і рекомендації по їх використанню.

Що робити, якщо солі використовувати не можна через виряджаючи протипоказань? Сьогодні пропонується великий асортимент самих різних Догляду коштів для водних процедур, які покращують стан шкіри, повертають природний рівень вологості, пружність і еластичність. Тому треба просто підібрати заміну, вибравши найбільш вподобаний продукт для очищення, омолодження шкіри, повернення чудового зовнішнього вигляду.

Ссылка на основную публикацию