Moroccanoil унікальний догляд за волоссям на основі арганового масла

Безкраї піски пустелі … Навіть серед них течуть річки, утворюються оазиси — маленькі острівці життя. Саме тут росте і розкішно цвіте аргановое дерево, доводячи своїм існуванням, що краса здатна жити навіть на краю пустелі, в вічно сухих пісках.

Це чудо природи надихнуло фахівців компанії Moroccanoil на створення засобів на основі арганового масла. Так само як арганового дерева перетворюють пустелю в оазиси життя, продукція Moroccanoil Treatment здатна повернути до життя навіть дуже сухі і пошкоджене волосся.

Арганова масло відоме своїми антиоксидантними властивостями. Навіть після одного застосування засобу з аргановою олією в складі волосся стає слухняним, набуває здорового вигляду. А при регулярному використанні ефект посилюється.

Рекомендуємо почитати

Стрижки, які будуть на піку популярності в 2017 році

Кошти під маркою Moroccanoil Treatment створені на основі арганового масла і завдяки новітнім розробкам здатні змінити стандартне уявлення про догляд за волоссям. Навіть невелика кількість засобу дає відчути неповторний ефект. І, як приємне доповнення, неперевершений аромат, що нагадує про далекі мандри.

Ринок засобів для краси отримав нове віяння — догляд та оздоровлення одночасно з ефективними засобами з лінійки на основі арганового масла.

Відео -презентація (англійською) — як отримати великий обсяг

Бренд поставив перед собою мету донести до споживачів нові розробки, в результаті яких була створена унікальна формула, що омолоджує волосся. Такий ефект досягається завдяки Арганова олія. Засоби Moroccanoil не просто роблять волосся розкішними, вони додають впевненості в собі.

Компанія Moroccanoil, натхненна красою жінки, вийшла в лідери на ринку засобів по догляду, що містять Арганова масло. Серед її продуктів є кошти як для волосся, так і для тіла, що містять інгредієнти високої якості, привезені з різних куточків земної кулі.

Дерево життя — аргалі йде корінням глибоко в грунт, а дрібні листочки перешкоджають втраті вологи. Завдяки цьому зростають горіхи аргана, що містять в собі унікальне Арганова масло. Його чудові властивості були відомі давно і успішно використовувалися жінками. Сьогодні відомий секрет його ефективності — високий вміст вітаміну Е, антиоксидантів і жирних кислот.

Компанія Moroccanoil не зупиняє своїх досліджень, регулярно оновлюючи формули з аргановою олією. Чудо природи — аргановое дерево ділиться своїми неповторними властивостями в серіях коштів Moroccanoil Hair і Moroccanoil Body

* Інформація надана в ознайомлювальних цілях, фото взяті з офіційного сайту www.moroccanoil.com

Ссылка на основную публикацию