Морква під час вагітності

Користь для здоров’я моркви включають зниження рівня холестерину, профілактики від зупинки серця, щоб уникнути конкретних видів раку, поліпшення зору, а також звести до мінімуму ознаки передчасного старіння. Крім того, морква мають можливість збільшити здоров’я вашої шкіри, зміцнюють імунну систему організму, підсилюють перетравлення їжі, збільшує серцево-судинну систему, очищає організм і поліпшує здоров’я порожнини рота. Морква так само поставляє приплив вітамінів і мінералів.

Морква є одними з найбільш часто використовуваних овочів на планеті, так як вони ростуть досить легко, і є універсальним в ряді блюд і культурних кухонь. Морква в США і Європі класифікуються як морква дика, і класифікується як коренеплід. Це, як правило, оранжевого кольору, проте морква буває фіолетової, білої, жовтої, червоної. Корінь моркви є частиною рослини, який найбільш часто їдять, хоча зелень (верхня частина) теж корисні в салатах і інших видах страв.

Численні медичні та інші переваги моркви, поряд з його відмінним смаком, то, що робить цей важливий овоч в культурних продуктах по всьому світу, так що давайте спочатку обговоримо, що саме морква робить настільки корисним.

Вітаю, ви вагітні. Це час ви можете побалувати себе свіжими соками, овочами і фруктами. Це час, коли ви можете відчути втому і стрес, так чому б не стимулювати себе морквою або морквяним соком? Але, морква безпечна під час вагітності? Ви можете почати відчувати різницю, як тільки ви даєте вашому тілу правильне дозування життєво важливих поживних речовин. Пам’ятайте, що ви не самотні, так як зростаюча дитина всередині вас буде так само використовувати в своїх інтересах підвищення поживних речовин, які ви надаєте з використанням день у день здорової їжі.

Морква під час вагітності та переваги

Морква, як відомо, є одним з найбільш гнучким з усіх овочів через його поживної цінності і також надзвичайно доцільно прийняти в якості соку. Хоча це, безумовно, відмінний смак, його ефект очищення в вашому тілі пропонує безліч переваг для здоров’я під час вагітності, а також.

Ось список переваг хто їсть моркву під час вагітності:

Запобігання хвороби серця

Згідно з результатами дослідження, запропоновано, при поїданні отримати відновну цінність моркви, дослідники по шлунково-кишковому тракту (ШКТ) в лабораторії Wolfson в Единбурзі, Шотландія показали, що рівень холестерину в крові приблизно впав на 11 відсотків, якщо їсти сиру моркву щодня приймаються протягом 3-х тижнів.

Високий рівень холестерину є одним з основних елементів хвороби серця. З огляду на, що регулярне вживання моркви знижує рівень холестерину, це розумна ідея, щоб споживати здорову дозу моркви, щоб запобігти серцеві проблеми, пов’язані з цим.

Група шведських дослідників виявили, що ці кореневі овочі можуть зменшити шанси на зупинку серця. Наукове дослідження, проведене в Маріо Негрі інституту фармакологічних досліджень в Італії виявили, що ті, хто їв більше моркви мали 1/3 нижче ризик серцевого нападу в порівнянні з тими, хто споживав менше морква.

Кров’яний тиск

Морква під час вагітності є багатим джерелом калію, який є судинорозширювальну і можна послабити напругу в капілярі і артерій, отже, збільшуючи кровообіг і циркуляцію крові, підвищення функції органів по всьому тілу і зменшуючи навантаження на серцево-судинну систему.

Високий кров’яний тиск також прямо пов’язане з атеросклерозом, інсультом і серцево-судинних захворювань, так що це ще одне серце буде здоровим з елементом моркви! Кумарин виявлений в моркві аналогічним чином фактично був пов’язаний зі зниженням артеріальної гіпертензії та захисту Вашого здоров’я серця.

Підвищує імунну систему

Ваша імунна система тіла починає бути слабким під час вагітності для підтримки зростання плоду. Морква допомагає в зміцненні вашого імунітету. Вітамін А в моркві і соках допомагає боротьбі проти інфекцій. Вітамін А додатково додає якості в грудне молоко. Матері, які годують грудьми, повинні зробити це, додати моркву в харчування в щоденному дієті.

Вагітність цей час, коли ви повинні залишатися в безпеці. Регулярне споживання моркви тримає проблеми з бронхітом. Морква і морквяний сік складаються з ряду антибактеріальних можливостей, які роблять його ідеальним для поліпшення імунної системи організму. Однак морква під час вагітності є багатим джерелом вітаміну С, який сприяє активності білих кров’яних клітин і є одним з найважливіших компонентів в імунній системі організму людини.

перетравлення їжі

Вони рясніють вітаміном С, А і клітковини, що вам потрібно у великих кількостях під час вагітності. Морква, як і більшість овочів, мають значну кількість харчових волокон в цих помаранчевих коренях, і волокно є одним з найбільш важливих компонентів в збереженні великої здоров’я травної системи. Волокно включає в себе більшу частину в стільці, який допомагає йому пройти гладко через шлунково-кишковий тракт, і це також сприяє перистальтиці і секреції шлункового соку.

В цілому, це зменшує вираженість таких захворювань, як запор і забезпечує захист вашої товстої кишки і шлунку від різних серйозних захворювань, в тому числі колоректального раку. Волокно аналогічним чином покращує здоров’я серця, допомагаючи усунути надлишок поганого холестерину з стінок артерій і кровоносних судин.

запобігання раку

Морквяні соки багаті бета-каротином, який діє як антиоксидант і утримує вас з повністю вільними радикалами. Прийом бета-каротину було пов’язано зі зменшенням ризику численних видів раку, значно з раком легенів. Британські вчені виявили, що збільшення споживання бета-каротину від 1,7 до 2,7 мг в день знижує ризики розвитку раку легенів більш ніж на 40 відсотків. Типова морква містить близько 3 міліграмів бета-каротину.

В іншому науковому дослідженні, вчені виявили, що вживання в їжу багаті клітковиною морква зменшив ризик раку товстої кишки на цілих 24 відсотки. Інше дослідження показало, що жінки, які їли сиру моркву були від 5 до 8 разів менше вірогідності розвитку раку молочної залози, ніж жінки, які не їдять моркву. Додаткові дослідження в застосуванні моркви і бета-каротину в порівнянні з іншими формами раку є безперервним.

дегенерація макули

Це типова хвороба очей літніх людей, що послаблює функцію макули. Дослідження виявили, що насправді люди, які їли найбільшу кількість бета-каротину були на сорок відсотків мали більш низький ризик макулярної дегенерації в порівнянні з тими, хто не брав. Бета-каротин також може разделяетсяс допомогою ферментативної реакції з утворенням провітаміну А, який часто пов’язано з антиоксидантною здатністю по відношенню до бачення.

Здоров’я порожнини рота

Морква під час вагітності багата кальцієм і необхідна для розвитку і допомоги кісток і зубів Вашої дитини. Природні речовини в моркві гарні як мінеральні антиоксиданти, однак морква також може стимулювати ясна і викликає надлишок слини. Слина є лужним розчином і бореться з бактеріями, які, як правило, призводять до порожнини неприємний запах з рота, а також інші оральні ризики для здоров’я.

діабет

Високий рівень цукру в крові може бути руйнівним для здоров’я Вашої дитини під час вагітності. Морква допоможе зберегти низький рівень цукру в крові і зменшити загрози діабету.

Морквяна користь в регулюванні рівня цукру в крові в пов’язана з наявністю каротиноїдів. Каротиноїди назад впливають на резистентність до інсуліну і, таким чином, більш низький рівень глюкози в крові, отже, допомагаючи пацієнтам з діабетом жити звичайним здоровим життям. Вона аналогічним чином контролює кількість інсуліну і глюкози, яка використовується і метаболізується в організмі, забезпечуючи більш рівномірний і здорові зміни для хворих на цукровий діабет.

Морква під час вагітності мають антисептичні властивості і може, з цієї причини, використовуватися як проносний і як засіб від захворювань печінки. Морква масло добре для сухої шкіри, оскільки вона робить шкіру більш м’якою, гладкою і пружною. Крім того, морквяний сік покращує ЖКТздоровье.

Харчова цінність і калорії

Більшість з переваг моркви можна віднести до їх бета-каротину і зміст волокна. Цей коренеплід є також відмінним джерелом антиоксидантів представників. Крім того, морква в достатку в вітаміні А, вітамін С, вітамін К, вітамін В8, пантотенова кислота, фолієва кислота, калій, залізо, мідь, марганець та інших. Морква має просто 44 калорій в 100 грам.

Морква це смачно. Згадуючи кілька простих порад переконатися, що всі важливі поживні речовини зберігаються. Ось те, що вам потрібно знати:

  • Морква, які менш ніж на 15 см в довжину, солодкі. Подивіться на більш короткі варіанти, якщо ви вибираєте солодкий смак, в іншому випадку вибирають більш довгі.
  • Вирішальні поживні речовини залишаються зосереджені під шкіркою, тому постарайтеся їсти повністю.
  • Морква м’які кореневі овочі, з яких отримують суміш з іншими активними інгредієнтами швидко (салати).

Небезпека моркви під час вагітності

У той час як морква в сирому типі або сік здорові, без сумніву, надмірне споживання може привести до певних ускладнень під час вагітності також. Ось чому ви повинні подбати:

  • Морква багата на вітамін А. Занадто багато вітаміну А буде заважати росту плода.
  • Морква містить каротин, який є провітаміном А і трансформується в вашому тілі тільки тоді, коли виникає необхідність.
  • Це неможливо для Вас, щоб отримати високу кількість вітаміну А, беручи каротин, як ваше тіло регулює перетворення каротину в вітамін А.
  • Занадто багато каротину викликає каротінемія, який в кінцевому рахунку перетворює шкіру в жовтий колір (жовтяниця).
  • B-каротин, як відомо, викликають рак.

Поговоріть зі своїм лікарем про кількість споживання день у день морквяного соку або моркви під час вагітності. Вона буде Вам радити, щоб вибрати, чи буде морква безпечна для вашої вагітності.

Поради для здоров’я

Морква допомагає очищати вашу печінку. Морква допомагає тримати клітинні мембрани здоровими, борючись з інфекціями. Вона допомагає в поліпшенні шкіри, плоті і м’язи ненародженої дитини всередині вас. Фітохімічні речовини включені в морквяних соках сприяють правильній роботі організму. Тому, морква, так і сирі фрукти, соки або в готовому вигляді, завжди відмінний варіант для вашого здоров’я.

Успіхів! Гарних вихідних.

Ссылка на основную публикацию