Молочний жир в шоколаді: як правильно вибрати

Шоколад визнаний найулюбленішим і популярним ласощами у всьому світі. Його величезним задоволенням їдять не тільки діти, а й дорослі. Про нього знають абсолютно все, так як подібна солодкість знаходиться на першому місці у більшій частині ласунів. Це зовсім не дивно, з огляду на те, що він не просто смачний, але і корисний, якщо він справжній.

Склад і різновиди ласощі

Існує кілька різновидів вишуканих ласощів, а саме — молочний, чорний і білий шоколад. Що стосується молочного, то він досить світлий, у нього ніжний і м’який смак. Молочний жир в шоколаді подібного типу числиться в найбільшій пропорції, ніж у всіх інших. Саме це і дає ніжний, тонкий смак, робить його дуже корисним для дітей.

Чорний шоколад містить досить багато какао-бобів, тому у нього темний колір, а також переважна гірка нотка. У білому відсутні боби какао, чим і пояснюється його кремовий, дуже світлий відтінок. Головний інгредієнт білого шоколаду — масло какао, у якого відсутній смак, але є яскравий і насичений запах. Склад: масло і порошок какао, а також терте какао, сухе або згущене молоко. Крім цього, є і жири в шоколаді — найчастіше використовують молочний жир, який потрібен для повної або часткової заміни масла какао.

У виробництві дозволяється використовувати 3 різновиди жирів: рослинний і молочний, а також масло какао. Що стосується натурального інгредієнта какао, то з ним все гранично ясно, так як від нього залежить кінцевий колір і смак продукту. Що ж таке молочний і рослинний жир, для чого їх застосовують?

Необхідно акцентувати увагу на тому, що будь-який різновид жирів в ласощах має бути присутня в мінімальних кількостях. Це пояснюється тим, що у них є згубні властивості, вироблення жирних кислот при термічній обробці. Коли вони накопичуються у великій кількості в організмі людини, можна спостерігати навантаження на функціонування підшлункової залози. Через деякий проміжок часу це може стати причиною розвитку небезпечного захворювання, наприклад — діабет. Важливо пам’ятати, що трансізомери кислот провокують розвиток онкології, патологій серцево-судинної системи.

Особливе значення має молочний жир, який має вигляд концентрованого жирномолочного продукту, виготовлений з якісного коров’ячого молока. У нього є відмінна якість. В процесі виробництва використовують саме молочний жир, так як він забезпечує вишукану ніжність, що тане смак і неперевершену легкість смаку, аромату. Коли його додають, то відбувається скорочення споживаного масла какао. Цікаво те, що чорний і гіркий шоколад не можуть містити в своєму складі молочні жири!

Піст і шоколад

Всім відомо, що під час посту деякі продукти не дозволені до споживання. В даному випадку виникає цілком логічне запитання, чи можна їсти шоколад і цукерки з нього в пост? Перш ніж дізнатися, можна подібну солодкість в пост чи ні, потрібно ознайомитися з деякими важливими нюансами.

Оригінальний смак шоколаду з перцем чилі

Шоколад значиться в переліку продукції, яку їдять не з метою вгамування голоду, а для отримання задоволення і насолоди. З огляду на дану обставину, можна сказати, що шоколад в пост їсти заборонено. Саме в пост людина повинна очищатися духовно, утримуватися від задоволень. У цей період людина виховує власну силу волі. Саме тому, на питання, чи можна шоколад в пост, відповідь буде негативною. В подібно ситуації можна помітити, під забороною перебувають торти, печиво і тістечка, вафлі, мармелад, карамель і цукерки.

Важливо пам’ятати, що під час посту заборонено їсти продукти, які мають тваринне походження. Іноді дозволяється споживати олію, але тільки в певні дні. Що стосується шоколаду, то не потрібно дивуватися тому, що він знаходиться в забороненому списку. Справа в тому, що в складі є молоко, жир, мед, цукор і навіть алкоголь. Щодо молока, жиру і алкоголю, то вони строго заборонені під час посту. Якщо вам складно обходитися без солодощів, то в період посту ви можете їсти горішки, банани і яблука, цукати, мед.

Ссылка на основную публикацию