«Молочний шоколад» — фарба для волосся

Чоловікам, якщо вірити статистиці, більше подобаються світловолосі дівчата. Тому багато представниць прекрасної статі, у яких волосся не світлі від природи (або ж недостатньо світлі, на їх погляд), вдаються до використання осветляющих коштів в домашніх умовах або звертаються в салон для отримання популярної процедури під назвою «блондирование волосся».

Блондування являє собою процес освітлення волосся в середньому на 7-8 рівнів. Ця процедура може бути як самостійним способом фарбування, так і підготовчої частиною перед тонуванням. Найлегше фарбування переносять світлі від природи волосся. Темне волосся теж піддаються фарбуванню, але складніше. Темноволосим дівчатам, які хочуть вийти в «блонд» за одну-дві процедури, потрібно бути готовим до того, що стан волосся помітно погіршиться.

Які бувають види блондирования?

Блондування волосся часто називають повним висвітленням. Почасти це вірно, а частково ні. Блондування має на увазі під собою набагато більше, ніж просто освітлення волосся, існує кілька технологій і видів цього модного фарбування. Повне освітлення лише один з них. Цей спосіб має на увазі фарбування безпосередньо в «блонд», починаючи від «темного блондина» до «ультра світлого блонда». Ця процедура сама по собі нескладна, але потребує контролю фахівця, щоб не допустити значного погіршення якості волосся. Важливо знати міру в освітленні — довгий вплив осветляющего складу сильно травмує волосся.


У салонах використовуються освітлювачі класу «преміум», що містять компоненти, що відновлюють структуру волосся. В руках умілого майстра волосся залишаться здоровими, що не загубиться доглянутий вигляд, і буде досягнутий бажаний колір. Проводити цю процедуру в домашніх умовах вкрай небажано.

Абсолютних протипоказань до повного освітлення або повного Блондування кілька: «свіжа» хімічна завивка, чутлива або запалена шкіра голови, недавнє використання хни або інших рослинних барвників. Не рекомендується ця процедура вагітним і годуючим жінкам. Якщо ніяких протипоказань до фарбування немає, то потрібно підібрати правильний відтінок «блонда», проконсультувавшись з фахівцем.

Класичне освітлення — наступний тип блондирования — має на увазі підйом рівня на 2-3 тони від початкового кольору. Дана процедура може виконуватися за допомогою фарби або спеціальних осветляющих засобів. Фарба навряд чи візьметься на темне волосся, тому для темноволосих дівчат пропонується освітлення за допомогою спеціального засобу і подальше тонування, яке допоможе вирівняти колір.


Повний знебарвлення застосовується для отримання виключно білого кольору як фінального кольору або як підготовчий етап для подальшого тонування. Це найважча процедура для волосся, перед якою потрібно контроль над станом волосся і їх лікування, якщо це необхідно. Незважаючи на сильне пошкодження структури волосся і довгу попередню підготовку, це єдиний спосіб домогтися білого кольору.

Які відтінки «блонда» в моді

Що стосується модних віянь в фарбуванні, то однозначний стовідсотково модний тренд цього сезону — «платиновий блондин». Ідеально поєднується з блакитним або сірим кольором очей і блідою шкірою. Решті представницям слабкої статі з цим кольором потрібно бути гранично обережним, адже підходить цей модний відтінок далеко не всім!


Для темноволосих і рудих дівчат ідеально підходять природні, природні кольори: «горіховий блонд», карамельний, медовий, світло-русявий або золотистий. Для власниць світлих від природи волосся підійдуть як натуральні, так і попелясті відтінки: «золотистий блонд», молочно-вершковий, а також «перламутр» і «перли». Домогтися таких кольорів можна, як правило, за допомогою освітлення і подальшого тонування.

Для супротивників частого підфарбовування коренів блондирование волосся є непривабливою процедурою. Адже підфарбовувати коріння доведеться як мінімум раз на місяць або частіше. Але є приємна альтернатива — «блонд з ефектом затемнених коренів». В такому випадку волосся будуть виглядати доглянуто і через півтора місяці, однак довірити такий тип фарбування краще професіоналові. Самостійне фарбування може не вийти, і у волосся буде неохайний вигляд.

технології блондирования

Крім стандартного освітлення, процедуру блондирования майстри виконують в різних техніках. Найпопулярніші з них:

  1. Скандинавський поінт. Процедура полягає у фарбуванні кореневій частині волосся в більш світлий колір, а кінчики — в темніший.
  2. Платіфіз. Дана технологія аналогічна попередній, тільки основні використовувані кольори — сріблястий і платиновий.
  3. «Шнурочек» або «ватяна» техніка. Освітлюється тільки частина волосся. В даному випадку в результаті фарбування прояснені пасма не будуть мати чітких контурів. Для досягнення такого ефекту на волосся накладають ватяні смужки з освітлюючим складом. Ця процедура сама щадна з усіх видів освітлення.
  4. «Зигзаг». Пасма накручуються в шаховому порядку на різні за розмірами бігуді, далі здійснюється освітлення або тонування різними відтінками.
  5. «Ситечко». В результаті даної технології досягається ефект гри світла в волоссі. На верхівку голови наноситься окислювач, потім порошкоподібний освітлювач, далі знову наноситься окислювач, а після — тонер.

Самостійне освітлення волосся

Якщо ж немає грошей на салон, то прекрасний вихід — освітлення в домашніх умовах. Однак є кілька тонкощів даної процедури, про які необхідно знати.

Необхідно правильно підібрати засіб для освітлення. Існує багато фірм, що випускають спеціальні фарби, великою популярністю серед жінок, осветляющих волосся в домашніх умовах, користуються освітлюючі засоби фірми «Веллатон». Якщо планується знебарвлення з подальшим тонуванням, то необхідно заздалегідь купити і тонер. Купуючи фарбувальні засоби в спеціальному магазині, можна звернутися за допомогою до продавця-консультанта, який підкаже, який відтінок для тонування варто брати.

Перед процедурою потрібно надіти рукавички і приготувати освітлюючий склад. Наноситься освітлювач на сухі немиті волосся, за винятком кореневої частини. Необхідно витримати склад протягом 15-30 хвилин. Час впливу залежить від бажаного ступеня освітлення. Після цього склад наноситься на коріння і витримується ще 15-20 хвилин. Далі потрібно ретельно змити склад теплою проточною водою, бажано з шампунем і подальшим використанням кондиціонера. Якщо планувалося знебарвлення з подальшим тонуванням, то кондиціонер наноситься після завершення фарбування тонером.

Головне пам’ятати, що прояснені волосся потребує більш ретельного догляду, так як в ході фарбування вони піддаються сильному пересушування і пошкодження.

 

Ссылка на основную публикацию